Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

jeca84a

ja mislim da je sranje!

vladimir

Tako je!!!A posebno sto su izbacili lika iz Jagodine koga zovu Cetnik! :roll:
Ma bitno je da je onaj feminizirani lik ostao... :][
Niko me ne moze ubediti da TV B92 ne mrzi sve sto iole reprezentuje srpstvo i Srbiju...

Coolgemini

Ovaj big brother je stvarno jadan... :confused:..nikako ne mogu da provalim umetnicku notu ove emisije...ili je to mozda umetnost u okviru para :`? :hm..ne vidim poentu da se na ovakav nacin postupa sa likovima i njihovim karakterima i to pogotovo  JAVNO..to rusi pravo subjektivnosti pojedinca :!

marer_86

Quote from: zivanshe on 18-09-2006, 16:46:08
true.
big bro je kao saobracajna nesreca - znash da je glupo shto gledash, ali ipak gledash... x)
slazem se

Bred

Xaxaxaxa gruzanke dewojke!bakuta je looda! :K

sandric

A lik koji mora da bude najsmesniji je jadan...njega treba da zale a ne da se smeju.Jos kao to je tajni zadatak...i glupo je ono sto ih zove u ispovedaonicu pa se oni medjusobno pljuju...A jeste li prepoznali Ana Mariju,bivsu zenu Dada Polumente..dok je bila sa njim bila je 10 kg laksa...strasno ona u gradu vazi za najvecu seljancuru...A tek slikar..posebna prica,nece da otkrije sexualno opredeljenje a ide u bar za pedere...

Darker

"Nije ana, nije Marijaaaaaaaaaa, krila ima belog anðelaaaaaaaaa" :K :K :K I njima mlati Olju crnogorac, i citiram:"i¹utiraæu je svaki put kad je vidim" :> :> :>
QuoteStan: Jimmy, can you tell Wendy that she's a continous source of inspiration?
Jimmy (to Wendy): Stan says that your a cunt-cunt-cunt-cunt....
Wendy: Well tell Stan to F*CK OFF! (walks away)
Jimmy: A continous s-source of inspiration.
Genijalno!!! kao i Jedinica...
A ¹to se ove gluposti tièe,odo po dvogled, pa na prozor da vidim ¹ta mi radi moj Big brother :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Mislim da je to i normalnije i po¹tenije :hm

Bred

ah taj djan karlo mi ide na onu stvar....

avgogh

Quote from: vladimir on 18-09-2006, 18:13:47
Tako je!!!A posebno sto su izbacili lika iz Jagodine koga zovu Cetnik! :roll:
Ma bitno je da je onaj feminizirani lik ostao... :][
Niko me ne moze ubediti da TV B92 ne mrzi sve sto iole reprezentuje srpstvo i Srbiju...

da li to onda znaci da ce pobediti Edin iz Sarajeva?  :lol2:  :lol2:

meni je djankarlo najbolji lik... mislim da nije peder, samo je malo... opusten?... pa, verovatno ima nesto italijansko u poreklu, a meni su svi italijani pomalo pederasti...  :hm

vladimir

Quote from: avgogh on 19-09-2006, 11:47:21
Quote from: vladimir on 18-09-2006, 18:13:47
Tako je!!!A posebno sto su izbacili lika iz Jagodine koga zovu Cetnik! :roll:
Ma bitno je da je onaj feminizirani lik ostao... :][
Niko me ne moze ubediti da TV B92 ne mrzi sve sto iole reprezentuje srpstvo i Srbiju...

da li to onda znaci da ce pobediti Edin iz Sarajeva? :lol2: :lol2:

meni je djankarlo najbolji lik... mislim da nije peder, samo je malo... opusten?... pa, verovatno ima nesto italijansko u poreklu, a meni su svi italijani pomalo pederasti... :hm

Srba je postao heroj u Jagodini!!!
KAko je rekao:"Obraz nema cenu..."  A to ovi sa B92 nikad nece da ukapiraju... :wink:

Al-Jasmina

Sta znam..cula sam par matoraca napolju veceras kako se pitaju sta ce im ona baba
i da tu mena mesta za ozbiljnost...

sta znam...gori su od spanskih serija..samo komeshaju ljudima pritisak  :K

AquArius

Samopromocija.
To vam je rec.

A, ako uleti i 100 000 evra, moze samo bolje da mu (tom nekom) bude.

Al-Jasmina

Jeste, a sve te fore parazitiraju na publici..brrrrrrr

dissolved girl

Quote from: vladimir on 18-09-2006, 18:13:47
Tako je!!!A posebno sto su izbacili lika iz Jagodine koga zovu Cetnik! :roll:
Ma bitno je da je onaj feminizirani lik ostao... :][
Niko me ne moze ubediti da TV B92 ne mrzi sve sto iole reprezentuje srpstvo i Srbiju...

tuzno je bas to sto su predstavnici srbije takvi kao srba..covek docekao svojih 2 minuta na tvu i vec je digao tri prsta u vis i prica o tome da on nije od onih..a stvarno ne znam ko je njega prozvao da je gej pa ima potrebu da se brani ili to sto boravi u istoj prostoriji sa nekim ko je isfeminiziran automatski znaci da je i on isti takav.nema veze to sto covek sa svojih 40 i kusur godina ne ume da se ponasa,bitno da je on srpski nacionalista.fuj.


marer_86

#59
..ona ena...potronka je do bola :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F..zvacemo je
  :K MIROÐIJICA :K... nema jaceg poltrona ...GADI MI SE