Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

lijepa bosanka

Hmmmmm...tema...je otisla u  :OFF....a mene nema da pomognem bratu Vladimiru!!!! Podrzavam te apsolutno,svaka cast,svaka rijec ti je na mjestu....i sta te cudi,pa to je na B92!!!! :twisted: I opet ona stara prica o tome da samo u Srbiji ne smijes biti Srbin!!!
Sad ja kazem fuj,za taj trend!!!!!!!
        .......
BB:
Meni je iskreno najjaci lik Miroslav!!!! Ne pratim bas ludo svaki dan,ali njega kad god sam gledala,plakala sam od smijeha!!!!!
Navijam za Miroslava!!!! :loptica

nasty girl

I meni je Miroslav extra lik...a ona Ena je odvratna....  :hm :hm

jovan

Da Natasa Kandic ne radi za istu firmu kao i B92, verovatno bi nam budila savest zbog kolektivnog voajerizma. I sto je najgore, u ovom slucaju bi konacno bila u pravu...  :~

vladimir

Quote from: Coolgemini on 21-09-2006, 08:44:42
@Vladimir>Ja mislim da trenutno ti vrlo dobro znash sta je to bolest ili psihicki poremecaj. :!.Kad kazemo psihicki poremecaj,onda se to odnosi na mentalnu bolest i nesposobnost delanja u realnom svetu komunikacije sa normalnim ljudima.

@Coolgemini:kad se budemo videli sledeci put, pokazacu ti knjigu iz psihijatrije za studente medicine cisto da vidis kakva je strucna definicija homoseksualnosti.To sto postoji od pamtiveka ne znaci i da je dobro ( ljudi se takodje drogiraju od pamtiveka, da li je i to dobro? ).

Toliko od mene na temu Big Brother, ne pratim serijal tako da vise nisam kompetentan da pricam na ovu temu. :>

Darker

E nièim izazvano, dok sam èekao south park, videh 10 minuta. Beskrajno dosadno. Sem onog kako pi¹aju sedeæi, valjao sam se, a danas sam èuo kako je negde u evropi propisano da svi moraju da pi¹ke sedeæi :> :> :> :>
A pre toga bile vesti, najavili novi album Mejdena!!! Kada se to u istoriji desilo? e sad, meni koji to èekam celog ¾ivota da èujem na vestima, potpuno bljak. Prvo, zato ¹to su me iscimali da mo¾da ne dolaze vamo(jer koja bi to vest vezana za Maiden bila toliko va¾na??). Drugo, jer su potpuno tom ve¹æu dokazali da su PINK 92. Koga bre zabole, ¹to Maiden-i objavljuju novi album?? Pa jel to vest za Vesti??
Èudno jedno, volim metal, mrzim nacionalizam i Srbendovanje, ali mrzim i B92... :K :K
Quotepogreshno je verovati u bilo koju generalizaciju:

nisu svi nacionalisti prostaci
nisu svi nacionalisti fashisti
nisu svi nacionalisti pristalice SRSa
nisu svi pederi feminizirani
nisu sve plavushe glupe
nisu sve zene glupe
nisu sve zene loshi vozachi
nisu svi mushkarci shovinisti
nisu svi u guchi nacionalisti
Nije taèno, sve ¾ene su glupe i svi mu¹karci su ¹ovinisti :> :> :>

zivanshe

Quote from: Darker on 22-09-2006, 00:41:13
Quotepogreshno je verovati u bilo koju generalizaciju:

nisu svi nacionalisti prostaci
nisu svi nacionalisti fashisti
nisu svi nacionalisti pristalice SRSa
nisu svi pederi feminizirani
nisu sve plavushe glupe
nisu sve zene glupe
nisu sve zene loshi vozachi
nisu svi mushkarci shovinisti
nisu svi u guchi nacionalisti
Nije taèno, sve ¾ene su glupe i svi mu¹karci su ¹ovinisti :> :> :>

:> :lol: :wink: (i onaj smajli koj se valja od smeha, plache, 'vata se za stomak i lupa shakom o sto :) ) :wink:

Vladimire, treba uzeti u obzir ko je napisao tu knjigu, kada, i koje knjige su mu sluzile za literaturu. Ta definicija iz te knjige je izazvala polemiku kod nas, jer mnogi smatraju da buduce doktore medicine nema smisla uchiti tako nechemu.
do skora se svuda homoseksualnost smatrala boleshcu. kako se saznaju nove stvari, tako se nauchni stavovi menjaju. ipak je mozak suvishe nezgodan za prouchavanje - tu nema tachnog i pogreshnog stanovishta.  :ohwell:
ne bih da ti menjam mishljenje, ja sam za to da svako misli shta hoce, dokle god fizichki i psihichki ne ugrozava drugoga, a ti si sasvim ok. :)

sandric

Ljudi udaljili smo se od teme...hajde da komentarisemo dogadjanja u Velikom bratu.Eto novosti su da ce uskoro izbaciti ili Ana Mariju ili Mikija...Po meni treba da leti ona jer suvise histerise...inace ceo show je bas glup,pratim ga povremeno cisto da mogu da razumem razgovore u autobusu jer svi pricaju o tome...pa dobro moramo necim da se zaludjujemo.Inace Antal se vraca u kucu kao uljez i ima zadatak da ih posvadja.Miki mi je ok lik,opusten i iskren,Ena glupaca,Jelena suvise pametuje,ona baba je frik,Karlo je budala,Nikola se svuda mesa...ostali su tunjavi

nasty girl

ljudi postoji tema o homosekualizmu i ako ovde bude jos nesto napisano na tu temu brisem.... :F :F :F :F :F


I ja bih volela da ode ana-marija...

zivanshe

tru, tru, sori! :)

evo ja priznajem da gledam ponekad dok vecheram (da, jedem nocu! i to tople sendviche! :> ), iako sam potpuno svesna na koliko razlichitih nachina je grozan show (kao shto rekoh ranije), ipak mi je zanimljivo da vidim... jedino, nikako mi ne pada na pamet da troshim vreme na ona live ukljuchenja.
ja sam za to da leti anamarija - bash negativan lik... :confused:
miki je ko neki medved, simpatichni medved, deluje iskreno i neiskvareno. :)
ideja za antala mi se ne svidja... antal mi je bljak (kao lichnost)...

Vampire 666

Ja sam pre par godina gledao prvi evropski Big Brothrer Show - Nemacki....ovaj nas je u odnosu na to skroz fush....

Bred

Meni se miroslav svidjao dok nije opleo po Ceci kako cujem :>

lijepa bosanka

To ne znam.....ma pusti ga sigurno hoce da bude faca u drustvu!!!! :wink: :K
Babu bih onu prvu izbacila,onda Nikolu-ljigav je,onda ena,pa plavusa,......e o ovim ostalima jos nisam razmisljala...

Darker

Quote from: Bred on 22-09-2006, 23:10:49
Meni se miroslav svidjao dok nije opleo po Ceci kako cujem :>
Koji CAAAAAAAARRRRRRRRRR!!!!!Glasam oma da izbace Ana Mariju( znate ono: nije ana nije marijaaa, krila ima belog anðelaaaaaa, pesma je posveæena njoj, a ona tim krilima isprebija Olju crnogorac, mo¾da sam ovo veæ napisao, ali antipatièna mi je :> :> :>) A ja sam zapazio samo tog bosanèerosa koji neæe da ðuska kad svi ostali i navijam za njega!! Naravno, ni lud ne bih tro¹io pare na glasanje :> :>

Korisnicko Ime

#88
Nadrndoisem se kao idiot kad god vidim ovu emisiju na tv-u. Za mene je b92 nekada bila oaza (bez informativnog programa), a sada... Cujem malo pre izraz KULTUROLOSKINJA...  :hm Alooooooooooooo!!!  :box
Mada, sada se ocito brend gradi na sto manjem kvalitetu i totalnoj degradaciji! Long live National Geographic  :K

nasty girl

izbacise Anamariju....

bas me zanima ko ce biti sledeci??? Nesto mi je Miroslav postao antipatican... :C :C :C