Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

Bred

#90
Pih ispade Anamarija ( ne Ana ,ne Marija nego Anamarija lol) . Miroslav mi sad vise definitivno ide na onu stvar. Uvek sam mrzeo te koji misle da su iznad drugih i da mogu svakom sve da kazu. Uh kako bih ja njega spustio, u tri recenice maximalno!
Doduse sve sto je rekao i jeste u potpunosti tacno. Mada ne razumem taj sado-mazo stav da svima kazes sta mislis o njima, posto niko ne voli da mu se kaze istina a ni utisak da mu bilo ko sudi i prosudjuje. Tipujem da ce  Miki ostati do kraja. Ali, i od ovih sto se „kriju“ i ne exponiraju mnogo mozda nesto bude jer , kao po pravilu, ti koji su uvek prvi, koji moraju u sve da se mesaju i iskazu svoje misljenje, prvi i „stradaju“.

p.s. Veselinu zovu Keva? Joj valjao sam se kad sam to cuo :K :K :K


Gu¾va u beogradskim kladionicama - klaðenje na „Velikog brata“
Miki najbli¾i pobedi
„Veliki brat“ poèinje da se zahuktva i da lagano ulazi i u ¾ivote kladionaèara. U „Meridijan“ kladionicama protekle nedelje kladilo se mnogo ljudi, a najvi¹e ulagaèa bilo je meðu mladima uzrasta od 22 do 30 godina (mada ni oni od 70 godina nisu izostali).


Radnici u kladionici rekli su da se poslednjih dana ljudi dosta raspituju o kvotama i moguænostima klaðenja na ukuæane „Velikog brata“. Juèe je kladionicu posetilo mnogo njih koji su ¾eleli da bace koji dinara na luckaste junake rialiti ¹oua, ali je moguænost klaðenja bila iskljuèena, a ponovo se otvara u ponedeljak, i ljudi mogu da se klade dok ne poènu nominacije u sredu uveèe, kada se klaðenje zaustavlja. Najmanji ulog ove nedelje bio je 100 dinara, a najveæi 1.500 dinara. Prema gruboj proceni ljudi zaposlenih u „Meridijan“ kladionici, 90 odsto ljudi se kladilo da æe ispasti Anamarija, a ostatak na Mikija. Kvota da æe Anamarija ispasti je dosta mala (njeno izacivanje u kladionièarskim vodama smatra se siguricom) i iznosi 1,4 (na ulo¾enih 100 dinara mogli ste dobiti 140). Za ukupnu pobedu favorit je Miki (kvota na njega je 3, ¹to znaèi da na ulo¾enih 100 dobijate 300 dinara), zatim Marko (kvota 4), Jelena (kvota 5), a na Ivana, Nikolu i Edina je kvota 10 (na ulo¾enih 100 dobiæete 1.000 dinara ako va¹ favorit pobedi). Najmanje ¹anse, po kladionici, ima Anamarija, za èiju pobedu na kraju ¹oua na ulo¾enih 100 dobijete 10.000 dinara.

M. Radojkoviæ

blic

Darker

sada apsolutno navijam za njega!!! Jo¹ ako bude imao onu stvar da ka¾e kako je sve to jedno veliko s***e, ostaviæu sve pare telekomu :> :>

Smrda

#92
Miki je malo naporan,ali mi se svidja kako ih sve za***ava...
A Ivan,ili vec kako se zove najcutljiviji medju njima, mi bas nije najjasniji?!?

EVO JA OPET....sad sam gledala ovo i jesam zensko,ali ove devojke su bas,bas alapace!!!!Malo me nerviraju.

spojila sam poruke

mackica

...e miki je stvarno najveci kralj.....hehe...jeste sirovina....ali je makar najmanje izfoliran od svih....

sandric

miki je iskren,ostali se foliraju...Ona Maja mi je bas previse isfolirana

Masha

Nisam puno gledala, ali volela bih da Miki pobedi. Ima on svojih mana, ali mislim da je inteligentniji od svih ostalih zajedno. Njemu nedostaje to sto se nije skolovao i sto nije imao prilike da ode iz svog sela. Kada biste pitali nekoga od ostalih ukucana ko je Dzim Dzarmus ne verujem da bi znali da vam odgovore. Inace, Miki ih je sve tamo dobro procitao.

Smrda

I ja se iznenadi za Dzim Dzarmusa,i to bas prijatno....Meni je ok i Ivan.Cuti,cuti,ali zato kad bude progovorio....i ne da na sebe,to mi se svidja,a ne mesa u tudja posla...A Miki...pa,ne znam..licno meni se ne svidja,ali da ima izgleda da opstane,ima.

Vampire 666

Miki mi je u pocetku bio cool, a sada mi je postao previse naporan...

bladebre

Maja fali na spisku...

nasty girl

Meni je miki stvarno bio super u pocetku, zanimljiv, duhovit...jednostavno zasmejavao je ljude, a sad je bas dosadan i ne svidja mi se to sto se posvadjao sa svima...

jelena je isto odvratna nekeko mi se cini da siri razdor m,edju ukucanima velikog brata...

ivan je mnogo simpatican...kao i marko...

volela bih da pobede ivan ili marko... :~ :~ :~ :~

Bred

Marko je gloop ko noc :>

nasty girl

Quote from: Bred on 26-09-2006, 08:17:16
Marko je gloop ko noc :>

mozda je glup...al je zato lep!!!

Masha

#102
Da, Miki sada vec smara, ali ja bih i dalje da on pobedi samo da bih videla face pojedinima u kuci. Meni je Jelena ubedljivo najgora tamo i mislim da nije dobar covek, a Marko je, kako rece Bred, glup kao noc! Dzaba mu sto je zgodan, kada ima karijes na svakom zubu. Inace, sam je to rekao, navodno se plasi zubara, a onda su mu gotovo svi zavirivali u usta da bi se uverili! Bljak!

lijepa bosanka

A Bosanka.....jadna....stalno kuva....i sve slusa...

sandric

Ma Daca je bas fina,Marko jeste glup,a Jelena kao glumi najpametniju a ustvari se isfolirana glupaca