Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

willie the scot

zatvorite ovu temu,chasti vi...

Smrda

#151
nesto tesko da cete uspeti vas dvojica u tome.....
bb je bas dobra stvar protiv dokolice....u kasne vecernje sate ili rane jutarnje.....
mada ne bi bilo lose da ga malo skrate na tv-u

BB je doooooooosaaaaaaadaaaan!!!!!!
uzasno dosadan......

Al-Jasmina

da, znam,
toliko je dosadan da sam totalno kulirala ovu temu pa me koleginica Mod opomenu zbog toga!

Mozda je pametnije zatvoriti to...
jalove su rasprave a mi za to necemo dobiti novac
sve i da se najspektakularnije pokarabasimo na Forumu!

lijepa bosanka

Quote from: smrda on 02-10-2006, 21:11:32
BB je doooooooosaaaaaaadaaaan!!!!!!
uzasno dosadan......

nema Mikija.....a ovi svi su bezveze... :ohwell:

avgogh

Miki svratio u kuæu!
Utorak, 3. oktobar 2006. 19:44

Èovek koji je svojevoljno napustio kuæu Velikog brata i za kratko vreme postao legenda, popularni Miki iz Kupinova, svratio je da bi ukuæanima podelio cigarete.

Po¹to je u ispovedaonici pokupio boksove cigareta koje je za ukuæane pipremio Veliki brat, Miki se polako ¹unjao da ne bi odmah bio primeæen, ali je na op¹te odu¹evljenje ubrzo otkriven.

Ukuæani su ga u neverici izljubili, a on im je objasnio da se neæe zadr¾avati jer ima vremena samo da popije sok, i podelio im cigarete. Na pitanje ukuæana da li ih gleda na televiziji, Miki je odgovorio da za to uop¹te nema vremena.

Razgovor je prekinuo Veliki brat, opomenuv¹i Mikija da nije stavio bubicu, ¹to je izazazvalo smeh ukuæana, koji su mu preprièavali ¹ta su radili od njegovog odlaska.

Neposredno nakon odlaska pre nekoliko dana Miki je izjavio da je napustio kuæu jer mu je falila sloboda.

“Shvatio sam da meni ovo ne treba. Vidim taj mikrofon i doðe mi da ga bacim tamo na onu travu. Jednom sam ga i bacio. Ma ¹ta znam, navikao sam se na one glupandere iz kuæe. Sad mi je malo ¾ao. Poku¹avam sve vreme neke stvari da im ka¾em, a oni ni¹ta”, izjavio je Miki.

(MONDO)

Bred


Magièni prsti: Daliborka Milankoviæ! O ukusima ne vredi raspravljati, ali ukoliko je Jelena najlep¹a a Ena najveselija, Daliborka Milankoviæ je veæini mu¹karaca najprivlaènija. Njene rasko¹ne obline i telo u zavidnoj formi pale ma¹tu i najvernijih mu¹karaca.


DALIBORKA RADILA I EROTSKU MASA®U?

Da i sama Daca u¾iva u pogledima i komplimentima, pokazala je veæ pri ulasku u kuæu kada je kroz "zlatna vrata"
pro¹la obuèena kao seksi medicinska sestra. O tome kakav je utisak ostavila na ukuæane, dovoljno govori to ¹to
su, ugledav¹i je, odmah svi poèeli da zvi¾de i aplaudiraju. Anamariji se èak otelo uz uzdah: "Brate, u ala je
dobra! Ma, vidi je samo. Puca!"
Veæ je svima znano da je Daliborka zavr¹ila medicinsku ¹kolu i da se profesionalno bavi masa¾om i nutricionizmom,
meðutim, manje je poznata njena "u¾a specijalnost" kada je masa¾a u pitanju.
Naime, izvesni sportista sa Novog Beograda tvrdi da je Daliborku upoznao proletos u popularnom prestonièkom klubu
"Stefan Braun" i da su nakon kraæeg æaskanja razmenili telefone. Sutradan kada su se èuli otkrila mu je da se
izdr¾ava uglavnom radeæi sve vrste masa¾a: relaks, parcijalnu, sportsku... Ali, i erotsku!
"U prvi mah pomislio sam da je u pitanju fora da bi me nalo¾ila, meðutim, kada sam shvatio da je mrtva ozbiljna,
prihvatio sam igru s odu¹evljenjem",
prièa o svom iskustvu pomenuti mladiæ dodajuæi da ipak nisu i¹li "do kraja".
Ipak, iako smo u prvi mah pomislili da bi ovako servirana "soèna" prièa mogla biti samo osveta povreðenog mu¹karca, nakon jo¹ nekoliko sliènih abrova koji kru¾e gradom o tome da se Daliborka bavi erotskom masa¾om, ipak
smo se zapitali ima li vatre tamo gde i dima?!


ANA MARIJA - NERVNI SLOM!

Nakon ¹to je izbaèena iz kuæe “Velikog brata” te noæi pred jutro, potra¾ila lekarsku pomoæ!

- Malo je reæi – kontroverzna: Ana Marija sa sinom Dorijanom

Kada je na bini ispred kuæe "Velikog brata" u Ko¹utnjaku, nakon prve eliminacije, otac Steva doneo Anamariji sina, trogodi¹nji Dorijan se rasplakao, istrgao se iz maminog zagrljaja i pobegao dedi u naruèje. Ova scena danima se preprièavala po kafiæima, kuæama, kancelarijama...
Anamariju, koja je svojih pet minuta slave iskoristila da se, pre svega, ¹irem auditorijumu predstavi kao bri¾na majka, sinovljevo pona¹anje dovelo je do suza.
"Upla¹io se", procedila je Anamarija kroz zube i nastavila da prièa o dogodov¹tinama iz kuæe sa voditeljkom
Marijanom Mièiæ. Kada je konaèno stigla kuæi, Dorijan se smirio ali ne i njegova majka. ©ta se de¹avalo u domu
njenih roditelja, ne znamo ali, kako saznajemo od izvora koji je bio prisutan u
Urgentnom centru, najveæa
gubitnica "Velikog brata" je te noæi pred jutro, potra¾ila lekarsku pomoæ sa svim simptomima nervnog sloma. Èas
se smejala, da bi potom briznula u plaè.

Ranjena lavica

"Dok je plakala, spominjala je sina ali i dete koje nosi. Pona¹ala se kao ranjena lavica kojoj neko ¾eli da
oduzme mladunèad. Kada su sestre poku¹ale da je smire, razgoropadila bi se i poèela da psuje i kune i to nekog
Dadu" ,ka¾e svedok Anamarijinog sloma tvrdeæi da je sve to skupa bio vrlo tu¾an prizor.
Dado koga je Anamarija pominjala u kletvi je njen biv¹i i Dorijanov otac Dado Polumenta koji je nedavno osuo
paljbu po njoj.
"Da je Anamarija bila normalna, ostali bismo u braku a kakva je majka, to odavno dobro znam. Njeni roditelji
brinu o Dorijanu koga èe¹æe viðam od nje", izjavio je Dado.
Dok su bili zajedno, Dado i Anamarija su zajednièkim snagama poku¹ali da izgrade muzièku karijeru tako ¹to je on
je pevao a ona samo statirala. U tom periodu èesto su se pojavljivali u emisijama "Grand" produkcije nastupajuæi
uz pesmu "Nije Ana, nije Marija" koja je jedina postigla kakav-takav uspeh.
U meðuvremenu su raskinuli vezu, ali i saradnju.

Testovi na drogu

Anamarija nije krila burnu pro¹lost pa su jo¹ prilikom njenog predstavljanja gledaoci imali priliku da èuju da je
probala lak¹e i te¾e droge. O svojoj narkomanskoj karijeri biv¹a manekenka je i ranije prièala ali uvek uz
izgovor da se u meðuvremenu "skinula" i da vi¹e ne koristi opijate.
Ova tema postala je ponovo aktuelna posle okr¹aja u hotelu "Grand" na Kopaoniku za vreme doèeka 2006. godine kada
je Anamarija, po sopstvenom priznanju, i¹èupala pramen kose Olji Crnogorac. Olja je optu¾ila svoju biv¹u
najbolju prijateljicu da je jo¹ uvek na te¹kim drogama.
"Mene je moj otac za ruku vodio u Palmotiæevu da uradim testove na droge i uverio se da sam èista, neka odvede
njen nju! Ona, bre, ni ne zna ko joj je otac!", odbrusila joj je Anamarija.


"Svet" prvi objavio vest o trudnoæi

Po¹to se u kuæi pojavila u novom, mnogo punijem izdanju i sa krajnje "sumnjivim" stomakom, proèulo se da je
Anamarija ponovo trudna. Ovu informaciju potvrdio je njen deèko Miladin, veèe po¹to je napustila kuæu. On je
rekao da planira da o¾eni Anamariju i da se sa njom i Dorijanom preseli u ©paniju. Biv¹a manekenka navodno se
vi¹e neæe pojavljivati u javnosti a u buduænosti æe se posvetiti porodiènom ¾ivotu. Nismo sigurni da li se i koliko Anamarija sla¾e sa ovim planovima svog deèka. Naime, tokom boravka u kuæi ona je samo jednom pomenula da
ima deèka, da bi veæ sutradan, na pitanje "Velikog brata" kakvo je njeno emotivno stanje, odgovorila: "U¾asno, ni¹ta lepo mi se nije desilo veæ dugo. Prazna sam i ni¹ta ne oseæam. Nemam nikoga, ne znam èemu da se radujem."
Posle ove reèenice poèela je da se gu¹i u suzama.
Po svemu sudeæi Ana Mariji predstoje nemirni dani, i sigurni smo da to nema nikakve veze sa gubitkom moguænosti da se u kuæi “Velikog Brata” osvoji 100.000 evra.


MARKO

DVOJKA ZA BOGATU, ALI I DUPLO STARIJU DEVOJKU!


Mani piletinu, bez stare koke nema dobre supe!: Marko Miljkoviæ

- Generacijski jazz!: Marko i Veselina

Iako nije najzanimljiviji, Marko Miljkoviæ je ubedljivo najatraktivniji stanar kuæe "Velikog brata". On je, kao i Jelena, uèestvovao u generalnoj probi posle koje su gledaoci (pardon, gledateljke!) izglasali da ponovo uðe u kuæu.
Ljubitelji noænog ¾ivota su ovog dvadesettrogodi¹njaka prepoznali kao DJ-a iz popularnih beogradskih klubova po kojima poslednjih godinu dana pu¹ta muziku i slama ¾enska srca. Ovog drugog, Marko je i te kako svestan! On je
èak i prilikom predstavljanja naveo da je "smrt za devojke".
Na kartu svog ¹arma je igrao i kada je odluèio da iz rodnog Brusa doðe u Beograd. Kako potièe iz skromne porodice, za ovog atraktivnog mladiæa u to vreme to je bilo nedosti¾no, sve dok nije upoznao duplo stariju devojku koja nije ni sanjala da æe se u Beograd vratiti sa “atraktivnim prtljagom”. Marko je oberuèke prihvatio da poðe s njom u prestonicu gde su zapoèeli zajednièki ¾ivot. Ljubav je cvetala, a sve to na gospoðin raèun.
U meðuvremenu upisao je Poslovnu, ali je ubrzo batalio i poèeo da radi kao DJ. Gazde su bile zadovoljne jer su im klubovi bili dupke puni "do u¹iju" zaljubljenih klinki, a Marko je poèeo da ¾ivi ¾ivot punim pluæima. Od tada su poèele ljubomrne scene i svaðe, da bi nakon godinu dana zajednièkog ¾ivota napustio svoju “devojku”.
Zbog njegovih dogodov¹tina Marka prozvali "¾igolo", ali ne bi se reklo da mu to smeta. On je i pred kamerama priznao da voli starije devojke, ali je tom prilikom otkrio samo deliæ prièe o tome kako je iz Brusa do¹ao u
Beograd. "Imao sam devojku koja me je dovela da ¾ivim ovde, ali vi¹e nismo zajedno. Ne znam za¹to, valjda smo se zasitili", rekao je Marko.
Sklonost ka starijim devojkama Marko je pokazao i tokom boravka u kuæi, jer je jedina od takmièarki za koju je pokazao ozbiljno interesovanje tridesetogodi¹nja Daliborka, a ni ona nije ostala imuna na njegov ¹arm.
Ipak, bolje bilo da Daca ¹to pre krene u akciju jer ne treba nikako zaboraviti da je tu i Veselina.

<a href="http://www.svet.co.yu/?state=3&izdanje=2&broj=484&clanak=10192" rel="nofollow">Izvor</a>

Bred

#156

Veliki Brat SPECIAL! Jelena Provèi: "Ivan me je je od poèetka nekako najvi¹e nervirao jer je od svih ukuæana najslièniji meni!" - ka¾e Jovan, deèko Jelene Provci iz Petrovaradina koja je postala jedan od najveæih favorita za pobedu u "Velikom bratu".


JOVAN: JELENA, NEMOJ DA ME PREVARI©!

"Najvi¹e sam se pla¹ila kako æe reagovati otac kada vidi da njegova miljenica pu¹i i da ima tetova¾u. Krile smo to od njega", ka¾e majka Vera

"Kad je imala dve godine ujak ju je na¹ao na dnu tek iskopane septièke jame kako hvata ¾abe"


Jo¹ tokom generalne probe toliko je oèarala gledaoce da je njeno ime postalo sinonim za "Velikog brata". Osvojila je najveæi broj glasova i zaslu¾eno se na¹la meðu ukuæanima koji su se 14. septembra uselili u kuæu na Ko¹utnjaku. Atraktivna vojvoðanka Jelena Provèi preko noæi je iza¹la iz anonimnosti i postala jedan od najveæih favorita rialiti ¹oua "Big Brother".

Vojvoðanska Lara Kroft


Jelenin put do kuæe "Velikog brata" zaista je neobièan. Prvo je njen deèko Jovan do¹ao na ideju da se prijavi pa je ona bila u panici kako æe izdr¾ati bez njega tri meseca. Na kraju je odluèila da se i sama prijavi za uèe¹æe u popularnom rialiti ¹ouu. Oboje su oti¹li na audiciju, ali su posle nekoliko dana pozvali samo Jovana. Po¹la je sa njim da mu pru¾i podr¹ku i "onako usput" pitala da li mo¾e jo¹ jednom da se predstavi. Pustili su je. Jovan je u finalu "otpao", a Jelena je pro¹la. Pozvali su je da uèestvuje u generalnoj probi ¹to je oberuèke prihvatila. Ostalo je manje-vi¹e poznato.
Jelena ima dvadeset i pet godina i ¾ivi u Petrovaradinu. U ovom gradiæu u podno¾ju tvrðave znaju je svi. "To je ona na motoru, ne silazi sa njega", obja¹njavaju nam njeni sugraðani. Inaèe, Jelena je nepopravljivi avanturista pa je mnogi porede sa Larom Kroft. U prilog tome ide i èinjenica da je jedne godine èak radila i kao obezbeðenje na "Egzitu".
Porodica Provèi ¾ivi u stanu na èetvrtom spratu zgrade u ulici Podunavskog odreda. Majka Vera i otac Miroslav svakodnevno sede ispred televizora da bi videli svoju Jeju, kako je zovu odmilja, i uverili se da joj je dobro. Doèekali su nas sa osmehom na licu. Spremili su se da idu na slavu, jer je tog dana bila Mala Gospojina, ali kada je Jelena u pitanju, sve mo¾e da èeka.
Inaèe, Jelenina majka je rodom iz Krèedina, otac iz Ðurðeva. Upoznali su se u Novosadskoj mlekari pre dvadeset i osam godina i od tada su u sreænom braku. U mlekari jo¹ uvek oboje rade, ona je komercijalista a on poslovoða energetike.

Hvatala ¾abe

Jelena i njena dve godine starija sestra Leona odrasle si kod bake Jelice u Krèedinu. Za razliku od sestre, Jelena je uvek bila nemirna pa tata u ¹ali ka¾e da je ona u stvari trebalo da bude deèak.
"Imala je dve godine kada su u selu popravljali vodovod. Jednog dana, kada su majstori seli da ruèaju Jelena se izgubila. Svi smo je tra¾ili, ali nigde je nije bilo. Na¹ao ju je ujak na dnu tek iskopane septièke jame, merdevinama je si¹la dole i hvata ¾abe", seæa se. Jeca je nono3la prst do polaska u osnovnu ¹kolu. Roditelji su sve poku¹ali da je oslobode ove navike, ali ni¹ta nije pomoglo. Prestala je tek kada je sama odluèila.
Mama nikako sebi ne mo¾e da oprosti ¹to nije ispratila æerku kada je kretala na generalnu probu "Velikog brata", jer je u to vreme bila u banji. Inaèe, Veri je èetrdeset i dve godine i odlièno se "dr¾i", ¹to najbolje govori o tome da su u Jeleninom sluèaju geni odigrali presudnu ulogu. Majka se, inaèe, najvi¹e pla¹ila kako æe reagovati otac kada vidi da njegova miljenica pu¹i i da ima tetova¾u. Nije znao ni za jedno, ni za drugo.
Kada ju je video kako pu¹i na televiziji, nije ni¹ta komentarisao, a ¹to se tièe tetova¾e - ubedili su ga da je privremena.
"©ta, pa zar nije?!", uozbiljio se na trenutak.
"Ma, jeste! Nego, mi onako, ¹alimo se", jedva smo se izvukli.
Nije mu, ka¾e, drago, ali odavno je odluèio da joj se ne me¹a u ¾ivot. Sad je tu Jovan, pa neka on brine.
Jelena i Jovan su zajedno od malih nogu. Otkako je on u petom razredu do¹ao u njenu ¹kolu Vladimir Nazor (sada Jovan Duèiæ), poèeli su da se dru¾e. Ubrzo su postali nerazdvojni. Zajedno su odlazili na folklor, deset godina bili su najbolji prijatelji a poslednjih pet se zabavljaju.
Od èetrnaeste godine Jelena je na motoru. To joj je najveæa ljubav. Roditelji se nisu bunili a i da jesu, ne bi, kako ka¾u, bilo svrhe jer je njena ljubav prema motorima nadvladala sve zabrane. Kada su joj pro¹le godine ukrali motor, plakala je danima. Na kraju joj je otac "pozajmio" novac da kupi drugi, samo da prestane da tuguje.

Vidi, onaj ti masira devojku!

Jovan je stariji od Jelene samo osamnaest dana. Studira finansijski menad¾ment i veæ ¹est godina radi u jednom novosadskom kafiæu. Avanturista je kao i njegova devojka.
Otkako im je "Veliki brat" dao zadatak da izaberu sebi najboljeg prijatelja od kojeg se ubuduæe neæe razdvajati, Jelena i Ivan su se veoma zbli¾ili. Miki je odmah prokomentarisao da je Ivan od poèetka zaljubljen u svoju novu drugaricu, a da meðu njima "sevaju varnice", mogli su da primete i gledaoci.
Toliko su se u¾iveli u ulogu, da i posle obaveznog grljenja Jelena èesto zavr¹i u Ivanovom naruèju ili se maze u dnevnoj sobi. Njen deèko ka¾e da mu nije svejedno zbog toga.
"On me je od poèetka nekako najvi¹e nervirao jer je od svih ukuæana najslièniji meni. Ima momenata po kojima se razlikujemo, recimo, njemu se de¹ava da je sam sebi dovoljan, ¹to meni ne mo¾e da se dogodi, ali u odreðenim trenucima smo stra¹no slièni. Od svih ukuæana najvi¹e podseæa na mene, mo¾da zbog horoskopa, obojica smo Jarèevi", obja¹njava Jovan.
Ovo je, inaèe, prvi put da su Jelena i Jovan rastavljeni na du¾e vreme, tako da je njihova veza na ozbiljnoj probi. Videæemo da li æe opstati.
"Mom deèku æe neke scene sigurno zasmetati, ali Bo¾e moj", rekla je Jelena po ulasku u kuæu.
Jovan ka¾e da je to rekla zato ¹to zna da æe njega u kafiæu svi zezati i bila je u pravu jer mu stalno dobacuju: "Joj, ¹ta joj rade! Vidi, onaj je masira, onaj je pipka..."
Meðutim, on je ubeðen da Jelena nikada ne bi oti¹la predaleko.
"Da se ne la¾emo, svaka ¾ena voli flert i godi joj da je gledaju. Ne mo¾e¹ da je ve¾e¹ u kuæi da bi je saèuvao, ako hoæe prevariæe te i sa po¹tarom. Ako se ne¹to desi, onda to znaèi da jednostavno nismo ni bili jedno za drugo", ka¾e Jovan.
Na pitanje da li to znaèi da ne iskljuèuje moguænost prevare, odgovara:
"Ne, naravno. Èovek sam sebi ne mo¾e da veruje, a ne nekom drugom. Meðutim, ako me za tolike godine nije prevarila ne verujem ni da æe sada. Ovo je mali grad i da se ne¹to tako desilo èuo bih, verujte mi".
Inaèe, Jovan je ubeðen da æe njegova devojka ostati do kraja, ali ne i da æe pobediti jer ne veruje da u Srbiji mo¾e da se dogodi da ¾ena bude pobednik.
"Nedostaje mi mnogo, a tek je nedelju dana u kuæi. Jedan dan je 'slo¾ila' tu¾an izraz lica pa mi drug ka¾e: 'Evo, misli na tebe', a ja se sav razne¾io. Ali, moja Jeca ka¾e: '©ta æemo sutra da jedemo?' Smejali smo se kao ludi. Meðutim, ima trenutaka kada znam da misli na mene. Pre neko veèe Ena je zapevala onu Severininu 'Mili moj' i Jeca se rastu¾ila. Inaèe, ona mene zove Mili".
Jovan ka¾e da mu je najva¾nije da zna da je Jelena dobro i da zna da æe izdr¾ati koliko treba, ali ga najvi¹e pla¹i da se njegova devojka ne promeni. Posle sedam dana generalne probe, Jelenini obo¾avaoci jurili su ih po novosadskim ulicama da se slikaju i dobiju autogram. Veæ tada ju je, ka¾e, malo ponela slava, ¹to se najbolje moglo videti po nekim reakcijama.
"Ona je svesna da je to slava kratkog veka, ali ne znam kako æe se pona¹ati kad izaðe. Videæemo".
Na pitanje za¹to misli da njegova devojka treba da pobedi Jovan ponosno odgovara:
"Treba da pobedi zato ¹to je moja!".

Instruktor vo¾nje

Kada je Jelena na malim ekranima u ¹ali sa ukuæanima rekla kako njen deèko, dok je ona u kuæi, sigurno uèi neku drugu devojku da vozi motor, njihova drugarica Anita bila je pogoðena. "Nije morala ba¹ tako da ka¾e", po¾alila se Jovanu. On je to isprièao Jecinoj mami koja ga je pitala: "Jesi li ti nju 'ba¹ tako' uèio da vozi motor?" Priznao je. "Pa, ¹ta se onda ¾ali¹?", rekla je Vera.


izvor isti kao u prethodnoj poruci

Smrda

''vojvodjanska Lara Kroft''....hm?!?!?! :][

nasty girl

zanimljivo....sta sve necu cuti.... :hm

Bred

e konacno radio ono levo i desno oko na sajtu velikibrat.co.yu. Sad jos kad se navucem i na pomno pracenje bb-a 24h dnevno :roll:

Smrda

ti si bas postao zavisnik.....

Bred

da podsetimo-za izbacivanje ove nedelje nominovani su :edin, maja, veselina, bane i nikola. Prenos izbacivanja i glasanje ce biti u nedelju u 22h.

pereca

#162
Ja sad videh na tv da je izbacivanje sutra u 22h  :roll:

A gost vecerasnjeg Poligrafa na B92 je Miki!

Bred

Pa mozda je i sutra, nisam siguran

nasty girl

sutra je 100%.... :wink: