Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

Masha

Izbacivanje je sutra, a ja upravo gledam Mikija na B92.

lijepa bosanka

Evo gledam Mikija i malo poceo da pametuje....sta se on petlja u politiku....ne treba mu to!!!!

nasty girl

Quote from: lijepa bosanka on 06-10-2006, 17:24:04
Evo gledam Mikija i malo poceo da pametuje....sta se on petlja u politiku....ne treba mu to!!!!

evo i ja ga gledam, osladilo mu se sve to... :hm

Alnus Glutinosa

Koliko ja znam, on je od prvog dana u kuci BB pricao o politici (iako je to tamo, valjda, zabranjeno) tako da sad ne radi nista novo! Pa svi pricamo o politici, sto i on ne bi!!!  :hm

Masha

Svako ima svoj stav o politici i cim je pristao da gostuje u poligrafu onda je logicno da treba da odgovori na pitanja koja mu se postavljaju. Mada, ja mislim da to nije emisija gde treba da gostuju stanari kuce Velikog brata. Mi smo umetnici u tome da mesamo babe i zabe.

Alnus Glutinosa

I mene je zacudilo to da on gostuje u poligrafu  :`?

hulio_salinas

e gledao sam i ja emisiju... prvi put vidim Mikija (po¹to nikad nisam gledao BB) i nije lo¹ lik... komièan je... pla¹im se da æe naje*ati zbog ovog javnog pljuvanja, ali narod je na njegovoj strani...

iskren je!!!

vladimir

Miki je legenda!
Mene retko ko mo¾e da odu¹evi, ali je on u tome i te kako uspeo!
Svaka mu èast!!!
Ja sam inaèe protivnik BB-a, ali mi je ¾ao ¹to nisam gledao taj ¹ou dok je Miki bio unutra.S' obzirom da su se moji navukli na BB, ja ne mogu da dodjem na red za TV, bacio sam pogled juèe na prenos i opet mi je postalo jasno za¹to ga ne podnosim!!!!
Miki je definitivno lik i ako je iza¹ao odande! Nijedan lik tamo mu nije ni do èlanaka!

Smrda

BB i poligraf...kuda idemo mi???
jos malo pa ce BB da postane nacionalni dnevnik

lijepa bosanka

Daleko od toga da nije super lik!!! Prva sam se slozila s tim....na netu gledam po nekoliko puta neke njegove provale....i umirem od smijeha!!!
Ali trebao je ostati u tome,a ne da se rasplamsava u politiku....Ja sam samo htjela to da kazem...
Sinocnih par izjava u Poligrafu mu ne treba,jer on je faca i interesantan bio i bez toga!!!
Mozda mu i opane popularnost sada.....jer ljudima je vise dosta politicara u ovoj zemlji....

Darker

©ta, da nije rekao da kosovo treba da se otcepi? :> :> :> :>

lijepa bosanka

Ne,rekao je da je autonomas!!  >:D

Darker

So???? :hm
pusti èoveka :K

vladimir

Èovek je rekao da portparola DSS-a treba tuæi i u pravu je.Spontano je opsovao u emisiji i pristojno se izvinio, ¹to je OK, ljudi smo.A ne kao ministar-kapitalac... koji je prostaèina ( iako se ni moje mi¹ljenje o Olji Beækoviæ ne razlikuje mnogo od njegovog, svakako ne bih tim reèima javno to izrazio ).

Bred

Ispade keva. Trebao sam da se kladim na to.
Sledeci ukucanin kojeg bih ja rado izbacio je Maja. Njoj definitvno nesto fali. U pocetku mi je bila simpa ali sada...nesto tu nije kako valja...

Zar danas nije trebalo 2 ukucana da odu iz kuce?