Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

Darker

Quote from: sandric on 08-10-2006, 20:55:47
Miki je postao medijska zvezda...smesno je to kako ljudi gledaju u coveka sa osnovnom skolom kao u ikonu,samo zato sto ima herca da otvoreno govori o svemu

ma èak ni to. Sao èekam da mi Miki iskoèi iz wc ¹olje, idi brate snimaj reklame, pusti me na miru...
E gledao sam danas 15 minuta, kad ono dvoje kao prièaju, kao ona je htela ne¹to da mu ka¾e, a on je mislio da æe samo da ga pita ne¹to i do¹lo mi da bacim peglu...
Onda kao ona baba ne zna da li je ili nije bila skinuta u spotu Van Gogh-a
onda ova maja traumirana ¹to neka plavojka oæe da zadavi koko¹ku( za to bih tu kretenu¹u plavu na robiju psolao), a ona u stvari neka ¹efica Mesare... i tako... :F :F :F :F

Vampire 666

Quote from: sandric on 08-10-2006, 20:55:47
Miki je postao medijska zvezda...smesno je to kako ljudi gledaju u coveka sa osnovnom skolom kao u ikonu,samo zato sto ima herca da otvoreno govori o svemu

neuki srpski naron nikad ili skoro nikad nije umeo da prepozna prave kvalitete pojedinca, vec se uvek zaletao na prvu...

yeca

Dobro bre, Miki ima onu bistrinu ljudi sa sela....
A da je priprosta cela stvar, to svakako, ah pa i Grand gledaju naj¹ire mase....
A PINK i B92 to zdu¹no koriste i ba¹ ih briga...

sandric

Ok Miki jeste inteligentan,ali zasto se dize tolika pompa oko njegovih mudrih dosetki....on je napustio kucu,svaka mu cast na tome ali zar mora da bude u svim novinama?
Zalosno je to sto ce nagradu u Velikom bratu osvojiti ili ona kurva od Dace ili onaj neproduhovljeni Marko...nas narod bas voli jadnike...

Al-Jasmina

Skupih neke komentare iz svoje okoline, citiram:

"Psiholog je rekao da su svi normalni i da nece biti incidenata...pa kaze:
Maja vristi, ko vestica, histericno se smeje
Daca ce da pukne uskoro,
Nikola je perverznjak-  orgije mu nonstop u glavi,
Bane samo unono3va i viri iz sudopere,
Jelena je ko gnom, mongoloid...ko zvonar Bogorodicine crkve
Ena je sva masna a skida se u haltere i to kao treba da bude zanimljivo-
da ja gledam talasanje sala...
A extra sto je Ivan gay, (info je proveren, od druga koji zna njegovog decka s kim je bio 3 godine)
a tu ga muva Dragana...koja stalno prica kako je vlazna...morkra...Sacuvaj Boze!

i jos su tu vriskali celu noc...ma uzas!"

nasty girl

Quote from: Al-Jasmina on 09-10-2006, 12:59:33

A extra sto je Ivan gay, (info je proveren, od druga koji zna njegovog decka s kim je bio 3 godine)


neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.........

ne moze najlepsi decko da bude gay...........smrc....

mare

I ja sam èula za Ivana isto, ka¾u proverena informacija. Gledala sam u poèetku, ali veæ du¾e vreme ne. Dosadno mi je, samo traèaraju!

Bred

Da.da, prica se prica (da Rusi dolaze) :)

AquArius

jbt, kao niko ne zna ko je taj Ivan, a meni su prvo rekli (iz "poverljivih" izvora, koji cure na sve strane) da je gay.
he he, misterija my ass

Al-Jasmina

Neko uvek (prepo)zna nekoga!

nasty girl

Marko je usao u direktnu nominaciju, jer nje postovao pavila velikog brata pri izvrsavanju zajednickog zadatka...

bas mislim da je decko malo samoziv i da tera inat.... :C

marer_86

Quote from: sandric on 08-10-2006, 20:55:47
Miki je postao medijska zvezda...smesno je to kako ljudi gledaju u coveka sa osnovnom skolom kao u ikonu,samo zato sto ima herca da otvoreno govori o svemu
upravo to .. gledao sam utisak nedelje i on covek ispade sam po sebi najpametniji onde.. pocinje da se pojavljuje svuda a ista prica svugde.. mozda mi je bio zanimljiv u pocetku ali sad me tako smara

lijepa bosanka

E....juce sam na Knez Mihajlovoj videla Mikija....jednom recju-SMESAN JE!!!! Ali pored njega je isao mnogo lep decko!!!  :happy: :wink:

yeca

Quote from: marer_86 on 10-10-2006, 11:17:26
Quote from: sandric on 08-10-2006, 20:55:47
Miki je postao medijska zvezda...smesno je to kako ljudi gledaju u coveka sa osnovnom skolom kao u ikonu,samo zato sto ima herca da otvoreno govori o svemu
upravo to .. gledao sam utisak nedelje i on covek ispade sam po sebi najpametniji onde.. pocinje da se pojavljuje svuda a ista prica svugde.. mozda mi je bio zanimljiv u pocetku ali sad me tako smara
Pa OK ali koliko sam ja gledala stalno mu se i postavljaju ista pitanja pa jbg svi bi se ponavljali.... K'o da imaju i ¹ta pametno da ga pitaju..

Bred

Slobodanka Ðuroviæ, tetka ukuæanina „Velikog brata“ Nikole, za „Blic“
Plaèe kada ga ne¹to ti¹ti

Nikola Ðuroviæ, jedan od uèesnika u „Velikom bratu“, poreklom iz Ulcinja, zavr¹io je glumu na BK univerzitetu, pojavljivao se u reklami za pivo, seriji „Jelena“, a èak se zabavljao i sa glumicom iz serije „Sti¾u dolari“ Tijanom Mladenoviæ. Tetka ovog duhovitog Crnogorca isprièala je za „Blic“ kako je prvenstveno u¹ao u kuæu da bi ga neko primetio i anga¾ovao u njegovoj profesiji.

- Nikola je uvek bio emotivan. Èesto zaplaèe kada ga ne¹to ti¹ti. ®ao mi je ¹to su ljudi pomislili da su njegove suze u „Velikom bratu“ gluma. On je oseæajan, pa¾ljiv i ne¾an - poèela je prièu Nikolina tetka Slobodanka Ðuroviæ, sa kojom on ¾ivi veæ osam godina u Beogradu.

- Nikola je ¹armantan, inteligentan i duhovit, dolazi iz intelektualne porodice, pa je logièan sled bio da posle gimnazije upi¹e fakultet. Prvo se upisao na prava, ali je uvideo da to nije za njega, pa je na nagovor njegovih drugara upisao glumu na BK univerzitetu. Studirao je u klasi Feðe Stojanoviæa i Mihajla Vukobratoviæa. Pre dve godine je klasa radila predstavu „Ranjeni orao“. Pojavljivao se u reklami za BG pivo, a statirao je i u seriji „Jelena“. Ponadao se da æe ga, dok je u kuæi, neko primetiti i dati mu ulogu - zakljuèuje Nikolina tetka.

Nikoli se na malim ekranima najvi¹e obraduju majka i sestra, dok otac svemu tome pristupa sa rezervom. Prema reèima tetke Slobodanke, i Nikolini prijatelji gledaju ¹ou, ali im je ¾ao ¹to su neki zadaci „Velikog brata“ ispod ljudskog nivoa.

- Nikolini drugari se bune ¹to zadaci nisu inteligentniji, pa da on mo¾e da se poka¾e. ©ta im je znaèilo ono sa koko¹kama i jambolijom? Posle toga su se svi osuli. Nikola se sada pati sa nekim oboljenjem, a pre nego ¹to je u¹ao u kuæu bio je zdrav.

Na pitanje da li misli da æe Nikola izaæi iz kuæe zbog zdravstvene situacije, tetka Slobodanka ka¾e:

- On je veoma pedantan, èist i osetljiv. Ako vidi da mu zdravlje nije dobro, mo¾da i odustane. Mislim da je najbolje da istraje. Mo¾e on dosta toga da izdr¾i, ima petlju da stvari istera do kraja.

Podseæamo da se tokom zadatka „Sluge i gospodari“ veæina devojaka naljutila na Nikolu, a posebno Dragana koja je jednom prilikom zbog njegovih provokacija plakala u ispovedaonici.

- Sigurno ga je pogodila nepravda, pa se tako pona¹ao. Ma „Veliki brat“ ih je zavadio. Dobar je Nikola, videæe oni to. Eto, sada se super zdru¾io sa Edinom, koji ga pre nije simpatisao - komentari¹e Slobodanka.

Marija Radojkoviæ
blic