Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

Maslacak

Danas mi nesto drugarica u busu prica kako nema vremena da pocne da uci, cas ovo cas ono... i onda doda...
"ej, a da znas koliko vremena oduzima Veliki brat..." :shock :shock

Mislim...devojka priznaje da je ovisnik...to je prevazislo sve granice... :roll:



Darker

Ja sam fanatik Velikog Brata. Posebno pratim noæu, kada spavaju, da bih bio originalan i da bih sutra preprièavao ljudima u basu na putu do faxa, jer to skoro niko ne gleda i onda sam ja mnogo sreæan... Evo, recimo sinoæ sam gledao od pola dva, pa skoro do 4, popio sam dve kafe ali jedva sam izdr¾ao. Ipak jutros sam se probudio mnogo sreæan - Maja se pomerila dva puta, a Ðan Karlo se okrenuo i tri puta glasno uzdahnuo!! :shock :shock :shock
Meðutim, ako ovo èita neko od nadle¾nih, ovim putem bih apelovao da malo ipak pojaèaju zvuk noæu - nikako ne mogu da uhvatim kojim ritmom di¹u i time izraèunam njihov puls, ¹to bi bila jo¹ jedna vrlo korisna informacija za mene! Jedino je ok sa Jadrankom - ona hrèe, a i Ivan èesto mrmlja u snu, pa tu jo¹ i èujem...
I da, jo¹ jedna zamerka - kamera se previ¹e zadr¾ava na nekim ljudima noæu. Voleo bih da se to malo br¾e menja, ne stignem onda da pratim ¹ta drugi rade... I onda pogrickam sve nokte, a to nije zdravo...
Da, verovatno niko nije primetio - Jelena je najbr¾e disala noæu, zato je niko nije voleo, ¹irila je negativne misli, jer joj je krv br¾e strujala ¹to je pojaèavalo negativno polje oko nje!  :hm :hm
Sad sam opet mnogo sreæan, jer sam siguran da to niste znali!! Kako je dobra stvar ovaj forum, mnogo se zahvaljujem Bredu ¹to nam je napravio tako super stvar...
Nadam se da æe mi mama u najskorijem roku uplatiti adsl, kako bih nesmetano mogao da pratim oba oka Velikog Brata, ka¾u da je nogo bolje, a i noæu je manja poseta pa se br¾e otvaraju strane :~ :~ :~ :~

AquArius

Sjajno  :lol:   :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Maslacak

:shock O boze...
Post citiran u temi: Najjaci postovi na farmacija forumu
...toliko od mene... :wink:

willie the scot

ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,................

stef

 D, ne znas sta propusta veceras! Niko ne spava! Imaju problema sa nekim ludim bebama (ko sam da to kazem). :K :K :K :K :K :K

Smrda

a da promenimo ime teme u ''zavisnost od BB"?
xexexe

zoe

Даре царе! :Bog :lol: :lol: :lol:

Korisnicko Ime

Quote from: Darker on 23-10-2006, 23:01:18
Ja sam fanatik Velikog Brata. Posebno pratim noæu, kada spavaju, da bih bio originalan i da bih sutra preprièavao ljudima u basu na putu do faxa, jer to skoro niko ne gleda i onda sam ja mnogo sreæan... Evo, recimo sinoæ sam gledao od pola dva, pa skoro do 4, popio sam dve kafe ali jedva sam izdr¾ao. Ipak jutros sam se probudio mnogo sreæan - Maja se pomerila dva puta, a Ðan Karlo se okrenuo i tri puta glasno uzdahnuo!! :shock :shock :shock
Meðutim, ako ovo èita neko od nadle¾nih, ovim putem bih apelovao da malo ipak pojaèaju zvuk noæu - nikako ne mogu da uhvatim kojim ritmom di¹u i time izraèunam njihov puls, ¹to bi bila jo¹ jedna vrlo korisna informacija za mene! Jedino je ok sa Jadrankom - ona hrèe, a i Ivan èesto mrmlja u snu, pa tu jo¹ i èujem...
I da, jo¹ jedna zamerka - kamera se previ¹e zadr¾ava na nekim ljudima noæu. Voleo bih da se to malo br¾e menja, ne stignem onda da pratim ¹ta drugi rade... I onda pogrickam sve nokte, a to nije zdravo...
Da, verovatno niko nije primetio - Jelena je najbr¾e disala noæu, zato je niko nije voleo, ¹irila je negativne misli, jer joj je krv br¾e strujala ¹to je pojaèavalo negativno polje oko nje! :hm :hm
Sad sam opet mnogo sreæan, jer sam siguran da to niste znali!! Kako je dobra stvar ovaj forum, mnogo se zahvaljujem Bredu ¹to nam je napravio tako super stvar...
Nadam se da æe mi mama u najskorijem roku uplatiti adsl, kako bih nesmetano mogao da pratim oba oka Velikog Brata, ka¾u da je nogo bolje, a i noæu je manja poseta pa se br¾e otvaraju strane :~ :~ :~ :~
BUHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Ti si nenormalan  :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Bred

Pa, nasuprot svima vama , meni je Jelena delovala kao ok devojka, mozda i zbog toga sto nisam mnogo gledao VBa. Mislio sam da ce ona da pobedi.
I sama Jelena je bila iznenadjena sto je izbacena. A jeste videli kako su reagovali oni ljudi ispred kuce...kad su vikali uaaaaa! A Jelena im pokazala srednji prst. Seljanka. Marko ce biti tamo najpodliji, neverovatno mnogo mu je stalo do parica...

sandric

Pa Marko mora da izdrzava vanbracnu cerku,trebaju mu parice...

Masha

Darkere, svaka ti cast za ovaj post  :Bog

sandric

Danas su bile nominacije?Ko je nominovaN?

Masha

#298
Evo jedne zanimljive informacije - ove nedelje za izbacivanje iz kuce Velikog Brata nominovani su tantanannaaaa SVI ukucani jer su prekrsili pravilo velikog brata ne pricati o nominacijama. Ja ovo cuh veceras, a da li je stvarno tacno videcemo. Ja inace gledam cetvrtkom da bih videla koga ce nominovati i subotom da vidim ko izlazi. Inace, Sandric, oni se nominuju sredom, a mi to gledamo u cetvrtak.

sandric

E super steta sto ne mogu svi da budu izbaceni