Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

Maslacak

pa sto se nisi odma prijavio? :K
...pazi, drzimo te za rec... sledeci ciklus...
e onda bih i ja gledala! :lol:

ja ne bih... generalno me lova u zivotu ne zanima vise nego sto je neophodo...
a vise volim da zadivljujem uske narodne mase :>

willie the scot

juce na vezbama ljudi pricaju o bb,posle toga u autobusu slusam zenu koja se cereka ko luda nekoj gluposti iz bb,danas na vezbama ljudi komentarisu bb...
...dovoljno je blejati u ljude koji bleje i onda u trenucima blejanja prepricavati njihovo blejanje...
evo da ne kvarim zabavu-beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

Maslacak

ja ignorisem kad ljudi pricaju o bb...
zato na vezbama ne pricam nisakim :K :K :K

Smrda

a kad vec pricate...sta ima novo...
jesu li dobili fen?!?!?

lijepa bosanka

Prvi sukob u kuæi „Velikog brata“

Udario Edin na Nikolu

Bilo je ljubavi, mo¾da i seksa, a preksinoæ je u kuæi „Velikog brata“ do¹lo i do prve ¾estoke svaðe izmeðu Nikole i Edina zbog - pesme. Nakon svaðe Edin se rasplakao u ispovedaonici, a Nikola je razvezao jezik i govorio sve i sva¹ta. Sve je poèelo sa nekoliko litara vina...

Veèe je teklo idealno, pevale su se najlep¹e bosanske i srpske sevdalinke, ali.. Nikolino pevanje pesme „Od Topole do Topole...“ prekinulo je preksinoæni provod uz alkohol koji je „Veliki brat“ organizovao ukuæanima povodom dobro izvr¹enog zadatka. Oko 11 litara vina preseklo je Nikolu koji je u ¾aru pijanstva poèeo da peva gorenavedenu pesmu, dok ga je Edin zamolio da se u njegovom prisustvu uzdr¾i od tih stihova. Nikola je istog momenta prekinuo sa pevanjem, ali je tokom Edinovog boravka u kupatilu nastavio, a pridru¾ile su mu se Ena i Dragana. Kada se Edin vratio, imao je ¹ta da èuje i po¹to ga je novonastala situacija poprilièno pogodila, oti¹ao je u ispovedaonicu, gde se tokom razgovora sa „Velikim bratom“ i rasplakao. Nakon svaðe Sanja je do¾ivela bla¾i napad, Ena ju je te¹ila, a Daliborka je te¹ila Edina i urgirala kod „Velikog brata“ da se ovakva sramota vi¹e ne dozvoli. Meðutim, strasti se nisu smirile, pa je Nikola, pobegav¹i u dvori¹te, razvezao jezik:

- Koju smo odbili? Reci mi jednu! Koju je on tra¾io. Reci mi jednu da sam odbio. Da je nismo zapjevali. I prvu kad smo mi zapjevali, nas 99 protiv 1, on se pobunio. I poène da plaèe u ispovjedaonicu. Ja idem i sjutra, brate, tra¾im kofere...

Dok je Daliborka smirivala strasti, Aleksandra je zdu¹no bila uz Nikolu koji je nastavio, obraæajuæi se Daci:

- U èemu je problem, samo mi reci. Neæu njega ispravljati, ja æu se ispraviti. Samo mi reci u èemu sam ja pogrije¹io. Da ti ide¹ sa njim da plaèe¹ a da ja ostanem sam napolju. U èemu je problem?

Daca: - Nikola, to ti ka¾em. On je to do¾iveo isuvi¹e lièno. Ja znam da ti nisi mislio ni¹ta. Jednostavno njemu ¾elim da objasnim. Ja sam... Te¹ko mi je jednostavno kad vidim nekog da je u tom stanju.

Nikola: - Kad si bila sa mnom u tom stanju, kad sam ja bio?! Nikad!

- Pa nisi ni bio u tom stanju.

- Odakle ti zna¹? Kad si do¹la?

- Nikola ja sam... Sutra, molim te, kad se smiri sve ovo, kad...

Iako su cele veèeri svi bili veseli, zajedno pevali (sve od Tome Zdravkoviæa), sukob je prasnuo iznenada, i na kraju je nekako izglaðen.

                                                                                                                                                 M. Radojkoviæ


nasty girl

bre lb ote mi post iz usta...evo jis malo o tome....

VB: Nikola protiv Edina – sukob u Kuæi!


Kuæa Velikog brata po prvi put postala je popri¹te ¾estoke svadje i to na medjunacionalnoj osnovi. Sukob je izbio izmedju Crnogorca Nikole i Sarajlije Edina i to zbog muzièkog repertoara.

Sve je poèelo bezazleno. Ukuæani su, po¹to su nagradjeni vinom za uspe¹no obavljen dnevni zadatak, napravili ¾urku na kojoj su se pevale pesme sa prostora biv¹e Jugoslavije i to od „Djurdjevdana“, preko „Oj, svijetla majska zoro“ do „Poljem se ¹iri miris ljiljana“.

Atmosfera je postala zategnuta kada je Nikola zapevao „Od Topole, od Topole“ na ¹ta je Edin emotivno reagovao i zamolio ga da prestane. Nikola je istog trenutka prestao, ali je, kada je Edin oti¹ao do kupatila, nastavio, a pridru¾ile su mu se i Ena i Dragana.

Edin je pogodjen time oti¹ao u ispovedaonicu gde se po¾alio Velikom bratu, ali se i rasplakao. Strasti su se uzburkale i medju ostalim ukuæanima koji su se podelili na dve strane, a Sanja se toliko rasplakala da su morali da je smiruju ¹eæerom i vodom.

Kada se situacija malo smirila, polemika se nastavila izmedju Daliborke, koja je poku¹ala da ute¹i Edina, na jednoj, i Nikole i Aleksandre na drugoj strani. Nikola je poku¹avao da objasni svoj postupak.

„Koju smo odbili? Reci mi jednu! Koju je on tra¾io. Reci mi jednu da sam odbio. Da je nismo zapjevali. I prvu kad smo mi zapjevali, nas 99 protiv 1, on se pobunio. I poène da plaèe u ispovjedaonicu. Ja idem, i sjutra, brate, tra¾im kofere... "

Dok je Daliborka smirivala strasti, Aleksandra je podr¾ala Nikolu i ocenila da bi sve bilo u redu da Edin „nije oti¹ao u ispovedaonicu da cmizdri“.

Nikola je na Daliborkine poku¹aje da ga smiri reagovao i prièom o svojim srpsko-crnogorskim korenima.

„Ako je ovo sve napravljeno zarad vi¹ih interesa. Da pobijedi Ciganin, ne znam ni ja, Jevrej, ne znam koje druge rase. Neka on pobijedi, sreæno mu bilo! Nemam ni¹ta protiv. Samo mi recite da znam! Ja se odrièem èitavog dijela Crne Gore koji je glasao za mene i koji su Crnogorci. Ja sam Srbin uvijek i do kraja ¾ivota. Svi mogu da me otpi¹u.“, rekao je Nikola.

Iduæeg dana delovalo je kao da se ni¹ta nije dogodilo. Prvi je progovorio Nikola, a Edin je posle kratkog æutanja rekao da nije ljut, pa je izgledalo kao da je sukob nekako izgladjen. Medjutim, uzbudljiva de¹avanja u kuæi Velikog brata izgleda tek slede.

(MONDO)

lijepa bosanka

#381
Mozda je off....ali evo i teksta pjesme koju je Nikola poceo da pjeva....

*OD TOPOLE*

Od Topole, od Topole
Pa do Ravne Gore. (2x)
Sve su straze, sve su straze
Djenerala Draze. (2x)
A patrole, a patrole,
Kalabic Nikole. (2x)
Izvidnica, izvidnica,
Pavla Djurisica. (2x)
Prethodnica, prethodnica,
Vojvode Djuica.
A zaseda, a zaseda
Racica  odreda. (2x)


Edin mi je drag lik,drazi od Nikole,ali mislim da nije imao razloga da se ljuti,jer text nije uvredljiv....
A svi su pjevali "Poljem se siri miris ljiljana..." (nasa verzija je "Poljem se siri miris tmjana").... tu pjesmu su muslimani pjevali sa izmjenjenih par rijeci za vrijeme rata u Bosni,jer je njihov grb ljiljan!!!
Tako da mislim da je odreagovao preburno...Mogao je da sve okrene na salu i zezanje....a ovako je samo doslo do nepotrebnog sukoba...

Smrda

jaooo...sta se sve desava.....a sta je ivan radio za to vreme?!?!?

Vampire 666

To je jedna od najlepsih cetnickih pesama! Ako mu se ne svidja nek ide napolje...Dosta smo se mi cepili turcima i ustasama...Kad oni pevaju svoje glupave muslimanske ili fasisticke pesme nikom nista, a kad mi pevamo pesme o onima koji su nas branili od njihovih koljaca onda je to skandal...

lijepa bosanka

#384
Quote from: Vampire 666 on 16-11-2006, 21:19:24
To je jedna od najlepsih cetnickih pesama! Ako mu se ne svidja nek ide napolje...Dosta smo se mi cepili turcima i ustasama...Kad oni pevaju svoje glupave muslimanske ili fasisticke pesme nikom nista, a kad mi pevamo pesme o onima koji su nas branili od njihovih koljaca onda je to skandal...
:] :] :]
Sta se ovo desava.... :shock... Jesam li ovo ja napisala??? :hm

Vampire 666

kad se mi svadjamo medju sobom to je nasa stvar, ali kad nas gaze spolja trbamo na momente biti jedinstveni....mislim...musliman se u SRPSKOM vb rasplakao zbog cetnicke pesme o cetnicima u Srbiji i Crnoj Gori...pa i meni se place kad cujem kakvi se sve turci slusaju kod nas pa ne pravim skandal...

nasty girl

dosta o plitici.... :OFF :OFF :OFF :OFF :OFF

sandric

ko je nominovan?

willie the scot

Quote from: Vampire 666 on 16-11-2006, 21:19:24
To je jedna od najlepsih cetnickih pesama! Ako mu se ne svidja nek ide napolje...Dosta smo se mi cepili turcima i ustasama...Kad oni pevaju svoje glupave muslimanske ili fasisticke pesme nikom nista, a kad mi pevamo pesme o onima koji su nas branili od njihovih koljaca onda je to skandal...
:Bog

lijepa bosanka

@ nasty nije off,jer je to aktuelno u VB sada... :cvet

Nominovani su:Alexandra,Jadranka, Nikola, Sava,Sanja