Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

Smrda

a sta bisa ivanom i draganom?!...to propade...

nasty girl

propade....sada su aktuelni dragana i sava.... :loptica

avgogh

pa i bolji joj je sava.... nije ni ona luda....  :K

Darker

Ubaciæe nekog dve nedelje pre kraja, ko æe onda moæi da osvoji 20 000 i on æe pobediti... èièa-mièa i gotova prièa...

Dread Lord

Quote from: Darker on 23-11-2006, 13:37:11
Ubaciæe nekog dve nedelje pre kraja, ko æe onda moæi da osvoji 20 000 i on æe pobediti... èièa-mièa i gotova prièa...

To sto si rekao je vrlo verovatno...

nasty girl


Nominovani Aleksandra, Ivan, Jadranka, Sanja


Za izbacivanje iz Kuæe Velikog Brata ove nedelje nominovani su Aleksandra, Ivan, Jadranka i Sanja.

Oni su dobili najvi¹e negativnih glasova od strane ostalih ukuæana, a ove nedelje niko nije nominovan od strane Velikog Brata.

Od pro¹le subote, èetvoro ukuæana je vraæeno u kuæu, i to Marko glasovima publike, a Maja, Sanja i Nikola posle tri dana boravka u Tajnoj ba¹ti druge ¹anse.

Ko æe od nominovanih biti izbaèen, saznaæemo u subotu.

(MONDO)

Bred


Dread Lord

Samo da ostane Ivan...

Treba da izadju Aleksandra i Sanja...Jako me nerviraju.  >:D

nasty girl

Quote from: Dread Lord on 24-11-2006, 15:09:42
Samo da ostane Ivan...

Treba da izadju Aleksandra i Sanja...Jako me nerviraju. >:D

imene isto nerviraju i aj bih volela da izadju te curke....

Bred

Sad sam uzeo Svet da prelistam, mislim da je 50% celokupnog izdanja posveceno Velikom Bratu. Tuzno ... :roll: Dosadili su vise u Bogu i narodu

Dread Lord

Sanja je izbacena  :ziveli :] :~

Smrda

sta ti je bred?
pa zar ti nisi poklonik BB?

cvjetic

moram da ostavim komentar,dzaba je!ja pratim onako kad mi je dosadno,i glavno mi je da slusam silna ogovaranja medjusobna!da li su izabrali takve ljude,voljela bih da je tako,jer ako su svi ovakvi,uffff!!!!!meni je jedini ok lik ivan,momak je stvarno neiskvaren,i vidi se da je odrastao drugacije!ali one silne zene!!!!!!znaci,zensko sam i slusam tracanje,ali za svog zivota nisam cula ovoliko,sto edin veceras rece ''pletenja''!!uzas,ljudi su do extremnih granica dvolicni i bezobrazni,i ja to nikako ne kapiram! :roll: :roll: :run

nasty girl




Sanja izbaèena iz Kuæe Velikog Brata!


Sanja, frizerka iz Kule, dvanaesti je ukuæanin koji je u subotu uveèe izbaèen iz Kuæe Velikog Brata.

Za izbacivanje ove nedelje bili su nominovani jo¹ i Ivan, Jadranka i Aleksandra, ali su gledaoci, putem sms poruka, odluèili da Sanja ostane bez 100.000 evra.

Sanja (19) je, posle izlaska Marka, u Kuæu u¹la zajedno sa 26-godi¹njom Aleksandru Vrbajac iz Novog Sada, koja je po zanimanju veterinar i instruktor fitnesa, ali i 32-godi¹njim Savom Radoviæem iz Bora, koji ¾ivi u Nemaèkoj, a student je u Beogradu (!?).

Kada je u¹la u Kuæu, Nikola je Sanji rekao: "Uh, danima sam te sanjao!". Sanja je na to rekla: "Smorili ste prethodne dve nedelje, pa sam do¹la malo da vas zabavim".

U biografiji Sanja je navela da su joj uzori: folk pevaèica Ceca Ra¾natoviæ zbog glasa, Ksenija Pajèin zbog seksipila, Nives Celzijus zbog ¹arma, Pamela zbog grudi i Isidora Bjelica.

Za sebe ka¾e da je uvek nasmejana, veoma emotivna, iskrena, zahtevna i da voli dru¾enje i izlaske. Voli da slu¹a Gibonnija, Cecu i Madonu. ®ivotni moto joj je, kako je navela, “Uzmi sve ¹to ti ¾ivot pru¾a”.

(MONDO)

Darker

E, je l' to ona ¹to je plakala zbog fena? buahahahahhahahaha