Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

Smrda

pa vidi se da joj je nedostajao....hehe

lycos

ne gledam vise..zgadili su mi se svi..koja doza sirovosti i osionosti kod nekix ukucana..

Al-Jasmina

Kad se bese zavrsava? :>

nasty girl

trebalo bi za mesec dana..

Bred

Kako li ce za mesec dana izbaciti 20 ukucana da mi je samo znati?

Smrda

pa sad kad krene krljanac i giljotina...kakve su nove vesti...ima li sta?

cvjetic

meni je ivan apsolutni kralj!!!!!covjek je oborio svjetski rekord u zapamcenim pojmovima,i cula sam da su dovodili sinoc neku komisiju da ga posmatra dok pogadja pojmove!znaci,svaka cast!!!!!a zesce sam odlijepila kad je ena sinoc izjavila da bi ona isto to opusteno uradila!bljak!!!! .grins. .grins. .grins.vjerovatno je zato izabrala da navlaci majice na sebe!!!rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!

Smrda

hehe...lepo ja kazem da je on normalan...samo miran...meni njega zao...nema on sa kim tamo da prica...

cvjetic

nema da prica,jer su sve neobrazovani,nekulturni i zadrti ljudi,a mislim da on vodi inteligentne razgovore,za razliku od njih!a ne bila tamo,vozila ono,obukla ovo,bio sa onom itd!dobro ti smrdo kazes,on je jedini normalan u stvari!

Darker

Tamo nema nikog normalnog, da se razumemo:-)

sandric

meni je Ivan jedini ok lik tamo,inteligentan je zna zasto je dosao i ja se nadam da ce on pokupiti pare

hulio_salinas

Quote from: sandric on 01-12-2006, 13:07:10
meni je Ivan jedini ok lik tamo,inteligentan je zna zasto je dosao i ja se nadam da ce on pokupiti pare

a ovi drugi ne znaju zasto su dosli?  :roll:

nasty girl


VB: ®urka i romantika u Kuæi

Petak, 1. decembar 2006. 11:41

Nakon Ivanovog trijumfa sa obaranjem rekorda, ukuæani Velikog Brata nagradjeni su velikom ¾urkom!

Tekli su potoci piva, muzika je krenula i ¾urka je poèela. Dok su ukuæani djuskali i nazdravljali, Sava "spremaèica" je i dalje morao da obavlja svoj kazneni zadatak, ali se na kraju pridru¾io zabavi.

Ena i Marko su se u jednom trenutku izdvojili i zahtevali da razgovaraju sa Velikim Bratom.

Po¹to ukuæanima nije dozvoljeno posedovanje sata, oni su pitali Velikog Brata koliko je sati, i da li je veæ pro¹la ponoæ.

Ovo neobièno pitanje bilo je izazvano sentimentalnim razlogom – njih dvoje slave mesec dana veze!

U ispovedaonici su "golupèiæi" Velikog Brata priznali da su prve varnice izmedju njih zaiskrile taèno pre mesec dana.
Nakon ¹to su ukuæani zavr¹ili sa ¾urkom i razi¹li se po sobama, samo jedan par je ostao budan. Oko èetiri sata ujutro, Dragana i Sava su jedini bili budni, i razgovarali ¹etajuæi po ba¹ti. Iako je Dragana proteklih dana vi¹e puta izjavila Savi ljubav, odjednom je nastao preokret!

"Nisam zaljubljena u tebe. Ovo je samo igra" rekla je ona.

Sava je bio iznenadjen, i odmah posumnjao da je reè o tajnom zadatku! Dragana ga je ubedila da jeste, a zatim su se preselili u kuhinju.

"Kada æe¹ prestati da igra¹ takve igrice" pitao je Sava.

"Prevrtljiva" Bosanka se odbranila rekav¹i da nije takva, i da ne igra igre, ali je odmah ponovo iznenadila Savu!

"Sve ¹to sam rekla tokom ovih pola sata, lagala sam! Jesam zaljubljena u tebe" rekla je Dragana, i najavila da æe se "odljubiti" u narednih nekoliko dana.

Nakon malog jubileja Ene i Marka, i "povuci-potegni" romantike izmedju Dragane i Save, pitanje je koliko su ukuæani uspeli da se naspavaju, razmi¹ljajuæi o proteklom danu!
(MONDO)

VB: Ivanova memorija za rekord!

Uèesnik rijaliti-¹oua Veliki Brat, 25-godi¹nji Ivan Ljuba, diplomirani muzièar pijanista, pokazao je svim ukuæanima i celom televizijskom auditorijumu da ima izuzetno visok nivo inteligencije i memorije.

Ivan je, bez gre¹ke, dva puta pogodio sve pojmove poredjane na tri table i izazvao buru odu¹evljenja u Kuæi Velikog Brata.

Dok je Ivan, zatvorenih oèiju, pogadjao pojmove na tablama, u Kuæi se nije èula ni muva, a kada je prvi put zavr¹io, ostali ukuæani su skoèili i krenuli da mu èestitaju.

Ipak, Veliki Brat je muèio Ivana, tra¾eæi mu da ponovi obaranje rekorda, tvrdeæi da neke pojmove nije pogodio. Ivan je to uèinio i ponovo bio uspe¹an.

Prema ranijoj odluci Velikog Brata, ukuæanin koji obori rekord izbeæi æe ovonedeljnu nominaciju. Uz to, ukuæani bi, zahvaljujuæi Ivanu trebalo da imaju i luksuzni kuæni bud¾et za narednu nedelju.

Atmosfera u Kuæi prethodnih dana je izuzetno napeta, jer su se ukuæani podelili na dva klana, plus Savu i Daliborka, koja je po obièaju neutralna.

Povratak u Kuæu Marka i Maje uneo je velike trzavice, a trenutno najneomiljeniji lik tog klana je Aleksandra.

U jednom klanu su "golupèiæi" Marko i Ena, kao i Nikola i Maja, a u drugom Jadranka, Aleksandra, Ivan i Dragana.

Aleksandra se veæ "zakaèila" sa Markom oko spavanja, odnosno nespavanja, Maja se po obièaju pogrdno izra¾ava o onima koji joj nisu po volji, pa je tako Aleksandru nazvala "fuficom i droljicom".

Aleksandra im ne ostaje du¾na i èesto se pita za¹to su Marko i Maja vraæeni u Kuæu, primeæujuæi da se stanje u Kuæi bitno izmenilo od njihovog povratka.

Podele u Kuæi bile su oèigledne i prilikom pravljenja ruèka u sredu. Iako je Dragana pravila musaku za sve ukuæane, Maja je odluèila da napravi poseban ruèak za njoj drage ljude. Ostali nisu bili pozvani.

(MONDO)

VB: Maja, Jadranka i Aleksandra nominovane
Tek ¹to se vratila u Kuæu Velikog Brata, Ni¹lijka Maja uspela je da iznervira dovoljan broj ukuæana da bude medju nominovanima za izbacivanje ove nedelje.

Uz Maju, ponovo su za izbacivanje iz Kuæe nominovane i Jadranka i Aleksandra.

Ovo je bilo jedno od "naj¹arenijih" nominacija do sada, a jedino Daliborka, Dragana i Edin nisu dobili negativan glas.

Jadranka je dobila najvi¹e - pet negativnih glasova (Maja je za nju rekla da treba da "nauèi ¹ta znaèi biti licemeran", potom sledi Ivan sa èetiri (svi koji su ga nominovali rekli su da je "èudan", "tih", "povuèen"), a Aleksandra i Maja su imale po tri negativna glasa.

Ivana je, medjutim, spasilo to ¹to je oborio rekord (bez gre¹ke i¹èitao tri table sa pojmovima) i Veliki Brat ga je automatski izbacio iz grupe koja je nominovana.

Po dva negativna glasa dobili su Marko, Ena i Sava, a Nikola jedan.

Aleksandra i Maja su prethodnih dana otvoreno iskazivali netrpeljivost jedna prema drugoj, a Jadranka je takodje iznervirana pona¹anjem Maje u Kuæi, iako su njih dve jedno vreme bile drugarice i to u vreme trajanja "Jadrankine dr¾ave".

Atmosfera u Kuæi prethodnih dana je izuzetno napeta, jer su se ukuæani podelili na dva klana, plus Savu i Daliborka, koja je po obièaju neutralna.

Povratak u Kuæu Marka i Maje uneo je velike trzavice, a trenutno najneomiljeniji lik tog klana je Aleksandra.

U jednom klanu su "golupèiæi" Marko i Ena, kao i Nikola i Maja, a u drugom Jadranka, Aleksandra, Ivan i Dragana.

Aleksandra se veæ "zakaèila" sa Markom oko spavanja, odnosno nespavanja, Maja se po obièaju pogrdno izra¾ava o onima koji joj nisu po volji, pa je tako Aleksandru nazvala "fuficom i droljicom".

Aleksandra im ne ostaje du¾na i èesto se pita za¹to su Marko i Maja vraæeni u Kuæu, primeæujuæi da se stanje u Kuæi bitno izmenilo od njihovog povratka.

Podele u Kuæi bile su oèigledne i prilikom pravljenja ruèka u sredu. Iako je Dragana pravila musaku za sve ukuæane, Maja je odluèila da napravi poseban ruèak za njoj drage ljude. Ostali nisu bili pozvani.

(MONDO)

lycos

kakve pare dosli su zbog slave

hulio_salinas

Quote from: lycos on 02-12-2006, 10:38:50
kakve pare dosli su zbog slave

a sta slava donosi?