Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

Masha

#585
Evo kako su gradjani Krusevca doziveli prikazivanje prvog serijala Velikog Brata kod nas. Naravno, oni su svoje impresije odmah preneli ministru kulture .

Darker

hahhahahahah, super... Ne zna se ko je tu gori, svega mi...

nasty girl



Biv¹i ukuæani biraju poznate za Velikog Brata

Kada se prvi put ulazilo u Kuæu Velikog Brata, njih su odabrali. Koga bi ukuæani prvog srpskog VB voleli da vide u izdanju ovog ¹oua sa poznatim liènostima, istra¾uje "Blic".

Maja Djordjeviæ bi u Kuæu uvela denserku Kseniju Pajèin i najpoznatijeg domaæeg DJ-a Marka Nastiæa. Volela bi da vidi kako bi se sna¹li, naroèito bez muzike.

Edin Kolenda bi od devojaka voleo da vidi u Kuæi pevaèicu Eminu Jahoviæ, a "zagorèao" bi ¾ivot ostalim ukuæanima tako ¹to bi ubacio rokera Miliæa Vuka¹inoviæa i fla¹u viskija, i pustio ih da se snalaze.

Sava Radoviæ takodje bi u Kuæi uveo Eminu i Kseniju Pajèin, a dodao bi im Severinu za pravi "bombastièni" trio. Ako veæ ne bi mogao sa njima, od mu¹karaca bi predlo¾io glumce Stefana Kapièiæa i Nikolu Koja.

Za Kseniju se opredelila i "koleginica denserka" Aleksandra Vrbajac, koja bi dodala i glumca Nikolu Djurièkog.

Daliborka Milankoviæ bi najradije u Kuæu ubacila predsednika Srbije Borisa Tadiæa, i folk pevaèicu Lepu Brenu. Kako ka¾e, oboje su ostavili veoma pozitivan utisak na nju.

Za Lepu Brenu odluèila se i Jadranka ®ivanoviæ, koja bi u Kuæu uvela i kreatora Zvonka Markoviæa, da bi videla "kako æe bez ve¹ ma¹ine".

Dragana Vranje¹ volela bi da u "Velikom Bratu poznatih" vidi glumce Branislava Leèiæa i Katarinu Radivojeviæ, jer su "lepi i puni sebe".

Kontroverzna spisateljica Isidora Bjelica dobila je èak tri glasa – od Djankarla Kandutija, Sanje Vasoviæ i Ene Popov.

Djankarlo bi u kuæu uveo i Ramba Amadeusa, Sanja se odluèila za "panonskog mornara" Djordja Bala¹eviæa, dok bi Ena ubacila glumca Sergeja Trifunoviæa i narodnjaka Kebu.

Jelena Provèi je istakla da je poenta boravka u Kuæi "zezanje do ludila", pa bi predlo¾ila da sledeæi ukuæani budu Margit Savoviæ, prljavi inspektor Bla¾a, Vesna Vukeliæ Vendi i glumac i voditelj Milan Kaliniæ.

"Selebriti VB" æe poèeti sa emitovanjem poèetkom maja na televiziji B92. Imena uèesnika dr¾aæe se u tajnosti do ulaska u Kuæu. Poznati neæe biti snimani pod tu¹em i u kupatilu, a boriæe se za nagradu od 50.000 evra, koju mogu da zadr¾e ili poklone u dobrotvorne svrhe.

(MONDO)

Bred

samo da im ne bude izbor kao i sa ukucanima :bljak:

AquArius

Zamisli show Vendi 24h dnevno.  :shock
:lol:  :lol:

Roben

Quote from: AquArius on 13-02-2007, 12:28:37
Zamisli show Vendi 24h dnevno.  :shock
:lol:  :lol:
жена звана "сублимација"

Bred

i sanju tigricu jos da dovedu i eto zabave :luda

mikele

Quote from: Bred on 13-02-2007, 13:15:56
i sanju tigricu jos da dovedu i eto zabave :luda
И онда сви на гомилу. :smekerica: :smekerica: :smekerica:
Боже на шта ли ће да личи тај наш ББ познатих,баш ме занима? :hmm :hmm :hmm

Bred

mislim da isidoru obavezno treba da ture [u BB, da ne bi bilo zabune :K]

nasty girl

i mene bas zanima na sta ce da lici....

Roben

Sava iz VB: O¾eniæu voditeljku Irinu!

Biv¹i uèesnik "Velikog Brata" Sava Radoviæ, i voditeljka emisije "Veliki Mozak" Irina Vukotiæ veæ su mesec i po dana u strastvenoj vezi! Kako prenosi "Blic", dru¾enje i prijateljstvo nakon zavr¹etka realiti ¹oua prerasli su u ljubav koja bi uskoro mogla da bude krunisana brakom!

Gledaoci se sigurno seæaju njihovog "prepucavanja" u emisiji, a nije tajna da je Sava imao reputaciju zavodnika i neozbiljnog mladiæa.

On je, da podsetimo, uèestvovao i u nemaèkom VB, gde je bio sa èak tri devojke, dok je u domaæem izdanju imao kraæu romansu sa Draganom Vranje¹ iz Banjaluke.

"Bio sam uporan sa Irinom, iako me je "kulirala". Posle Nove godine smo poèeli da se dru¾imo, a stanujemo u istom kraju, pa smo krenuli sa kom¹ijskim kafama i klopom. Vodili smo program u jednom klubu za Dan zaljubljenih, i ubrzo nakon toga smo se smuvali" ka¾e Sava.

"Irina je divna i nesebièna, a ja sam nepredvidiv i zabavan. Nije uop¹te ljubomorna, niti komplikovana. Super se uklapamo. Konaèno sam se smirio, i razmi¹ljam da je zaprosim" otkriva on.

"Kada mi je pre mesec dana umro otac, ona je bila tu. Uèinila je svaki tu¾an dan lepim. Bio sam kao vuk samotnjak, i mislio sam da æe sa njom biti samo prolazno. Teèa Milorad me je upozorio da ne ispu¹tam takvu devojku iz ruku. Re¹io sam da se ¾enim, i cela rodbina se sla¾e" rekao je Sava.

Iako jo¹ nisu odredili datum, zapravo nisu zvanièno ni vereni, Sava ka¾e da veæ razmi¹lja o potomstvu. On trenira decu u fudbalskom klubu "©ampion", i voleo bi sopstvene klince.

"Hteo bih èetvoro dece, a Irina bi petoro. Za to jedno vi¹ka, nek' se sama snadje" na¹alio se on.

(MONDO)

Bred


nasty girl

nije ljakse...decko je bas onako...smeker... :smekerica: :smekerica:

zabica

nisam znala da je savi umro otac...  :ohwell:

inace, dobro je da se smirio (ako j e to stvarno istina) jer je onako bas glumio seljaka, a ima aduta da bude mnogo vise od toga!

uh, a ona ideja za isidoru bjelicu u bb je  :loptica
to bi bio raspad sistema...! (jes, jes)

Bred

„Veliki brat - poznati“ kreæe u maju
Blic P. M.
Prvih dana maja, na Televiziji B92 poèeæe „Veliki brat - poznati“ (VBP), specijalno izdanje popularnog ¹oua. Goran Stamenkoviæ, direktor producentske kuæe „Emou¹n“ koja realizuje ¹ou, za „Blic“ otkriva da æe u kuæi, meðu 12 poznatih, biti i nekih zvezda koje smo pomalo zaboravili, a da pobednik kuæi nosi 50.000 evra.

- „Veliki brat - poznati“ poèinje u prvoj nedelji maja. Trajaæe oko èetiri nedelje. Razna pisanja u medijima da æe se VBP emitovati na ovoj ili onoj televiziji nisu ni¹ta neobièno. Nije tajna da je uspeh „Velikog brata“, kada smo uspeli da udvostruèimo gledanost B92 stvori zainteresovanost svih TV stanica za na¹u novu emisiju. Poznata je i opredeljenost „Emou¹na“ da te¹ko menja partnere sa kojima je poèeo da radi, ali isto tako smatramo da se mora i adekvatno vrednovati produkcija koja donosi zaradu i veliku gledanost, u odnosu na druge koji imaju neuspe¹ne projekte. Nadam se da æe i nakon VBP televizije B92 i „Pink“ biti zadovoljne kao i posle prve sezone „Velikog brata“.

VBP æe iæi na B92 u Srbiji, i na „Pinku“ u Crnoj Gori i Bosni - prièa Stamenkoviæ i dodaje: „VBP se neæe mnogo razlikovati od obiènog ‘Velikog brata’. Imaæe iste zadatke, isto æe se nominovati i gledaoci æe glasati. Ono ¹to je, ipak, lak¹e je da traje samo mesec dana, u odnosu na skoro èetiri meseca obiènog „Velikog brata“. Bitnija razlika je samo u tome ¹to kamere neæe biti u kupatilu i WC-u.

Interesantno je da pobednika èeka lepa nagrada, ali i da æe novac od SMS glasanja iæi u humanitarne svrhe.

- Po¹to ¾ivimo u zemlji gde gotovo svi kubure sa novcem smatrali smo da nije korektno da od poznatih zahtevamo da se odreknu nagrade u humanitarne svrhe jer æe provesti mesec dana u nimalo prijatnim uslovima. Nagrada od 50.000 evra ide njima, a ono ¹to je veoma bitno je da sav prihod od glasanja za izbacivanja i pobednika ide u humanitarne svrhe i tu ideju su prihvatili i B92 i „Emou¹n“. Kome æe iæi pare odluèivaæe poznati ukuæani - oni æe pre ulaska reæi kome ¾ele da idu pare i onda æe se sav prihod podeliti na 12 jednakih delova. Ovako se mo¾e sakupiti lepa suma novca. Primera radi, samo u poslednjoj nedelji glasanja u „Velikom bratu“ bilo je preko 450.000 glasova - ka¾e Stamenkoviæ i dodaje da „Veliki brat“ neæe biti popustljiv prema poznatima.

- „Veliki brat“ æe i dalje biti strog ali pravedan, ponekad duhovit. Neæe biti gledanja kroz prste poznatima. Kada smo birali kandidate, osnovno èime smo se rukovodili je pre svega ¾elja za uèestvovanjem i da su te poznate liènosti ne¹to bitno uradile u ¾ivotu. Neki od njih su sada veoma poznati, ali biæe i ljudi koji su nekad bili na vrhu i svakako æe biti zanimljivo da ih ponovo vidimo. Isto tako, biæe to skupina ljudi koja se ne bi na¹la nikada zajedno bez na¹e pomoæi. Pre poèetka emisije, oni neæe znati ko jo¹, osim njih, uèestvuje - ka¾e Stamenkoviæ i dodaje da imena poznatih ukuæana neæe biti poznata do samog poèetka emisije.