Beovizija 2009.

Started by Bred, 03-03-2009, 23:14:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Ono sto je meni bio zanimljivo jeste sledece :

[youtube=425,350]nmIBhGLFVxk[/youtube]

i ovo :
[youtube=425,350]qwjctNLI2xc[/youtube]

Bred

i ne moze bez skandala ...

QuoteДесет изабраних финалиста, који ће се у вечерашњем спектаклу такмичити за победу и учешће на "Еуросонгу" у Москви, су:

Oscar i "Beauty Queens" feat Ђорђе Марјановић

Данијел и Милица

Соња Бакић

Сашка Јанковић

Душан Зрнић

Марко Кон и Милан Николић

"ОТ Бенд"

Андреј Илић

"Етар"

"Позитиван хаос"

Накнадном провером утврђено је да су се, на основу збира гласова жирија и СМС гласова, у финале „Беовизије" пласирале и Ана Николић и Ивана Селаков, саопштила је Супервизорска комисија РТС-а.

Извођачима Ани Николић и Ивани Селаков понуђено је да наступе у финалу после откривања грешке Организациног одбора. Ивана Селаков је прихватила и наступиће вечерас, а Ана Николић нажалост неће.

Техничком грешком насталом коришћењем резултата СМС гласова на петоминутном пресеку уместо коначном десетоминутном обрачуну, супервизија РТС-а утврдила је да су извођачи Ана Николић и Ивана Селаков оштећени, образложено је у саопштењу Супервизорске комисије РТС-а.


nastavak-> http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/%D0%94%D1%80%D1%83%D1%88%D1%82%D0%B2%D0%BE/48701/%D0%A4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE+%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5+%22%D0%91%D0%B5%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%98%D0%B5%22.html

bilja_tb

pesma cipela je blagi uzas  :run

mina-L


Bred

Zasu :?:

Bolje da se u Moskvi i ne pojavljujemo ...

:face:
:shock2:

sali

Ovo me sve podseca na vreme kad se Secerovski kandidovao za predsednika SFRJ. Ali on nije pobedio  :shock2:

diskaaa

Ma Zeca Joksimovic gura svoje svugde..katastofa..jedine dve normalne pesme su bile'Blagoslov za kraj' i 'Gloria'..a pobednicka ubedljivo najgluplja..al sta da se radi,dok Zeljko bude u ziriju bice kako on kaze..

bilja_tb

publika je svoje odusevljenje pokazala izuvanjem patika i cipela.. i mahanjem istim :bljak:

kaja

Kako je RTS javi servis gradjana, koji placaju pretplatu, mislim da je veci znacaj trebalo da budu glasovi publike (gradjana).Zaista tolika razlika u broju SMS glasova (oko 28500 za OT bend prema oko 3000 glasova za sada vec pobednicku pesmu). A ziri to je vec druga prica.
Generalno sve su pesme tralala, ali ova....
Gledaoci su pokazali sta im se dopada. 

Adonis_Vernalis

Quote from: bilja_tb on 08-03-2009, 22:51:26
pesma cipela je blagi uzas  :run

Svaka pesma, skoro bez izuzetka, bila je blagi uzas. Dobro, priznajem da je mom ukusu prilicno tesko ugoditi, ali... Mnogo vise sam ocekivao od autora koji zive u zemlji koja je pretprosle godine pobedila na Evroviziji, a prosle godine bila uspesan domacin tog istog takmicenja. "Cipela" je tipicna "fazon-pesma", koju klovnovsim manirom neko izvodi. Nekakva parodija, lakrdija sta-li-vec, koja vise nije smesna ni nama, lokalnima. Sto li samo mislimo da ce, ono sto je nama jedva smesno, biti jaaaaako smesno, npr. Litvancima?

Dosta mi je klovnovske muzike. Zabava nije samo grohotom se smejati na necije bajate gegove. Zabava je i uzivati u divnoj, bogatoj ariji neke melodije, za koju cete se emotivno vezati. Eto osvrta i na "Gloriju"... zar dobri, skolovani glasovi dvojice izvodjaca nisu mogli biti iskorisceni i na bolji nacin? "Glorija" je sprdnja spram onoga sto njih dvojica mogu da otpevaju. Njih dvojica su mnogo veci od sopstvene pesme. Time ona postaje beznacajna.

Kamicak

Vratila se ja sinoc iz grada i upalila tv, kad ono imbecilni nastup i jos imbecilnija pesma. Krecem da vristim od smeha i kazem mami da bi ovakve budale trebalo pustiti da pevaju jedino pod tushem, negde u dalekom Sibiru. Na moje cudjenje, glas iz druge sobe zbori "ali Coko, to je pobednicka pesma"...

Bred

Jeza.

Ali ono sto jeste bilo dobro jeste ovo:

[youtube=425,350]8nmYm3GBg-Q[/youtube]

Adonis_Vernalis

Quote from: diskaaa on 09-03-2009, 00:54:24
Ma Zeca Joksimovic gura svoje svugde..katastofa..jedine dve normalne pesme su bile'Blagoslov za kraj' i 'Gloria'..a pobednicka ubedljivo najgluplja..al sta da se radi,dok Zeljko bude u ziriju bice kako on kaze..

Zeljko verovatno, manirom iskusnog takmicara na Evroviziji, "njusi" da ce ove godine, na tom istom takmicenju, verovatno pobediti pajac? Zeljko se barem potrudio da od svoje pesme napravi "pevljivo-nesto". Ova pesma je "nepevljivo-nista". Ne moze cak ni da se repuje.

Nit' pevaca, nit' pesme. A idemo u Moskvu gde, barem pevaca, ima kao kusih pasa...

Adonis_Vernalis

#13
Quote from: diskaaa on 09-03-2009, 00:54:24
Ma Zeca Joksimovic gura svoje svugde..katastofa..jedine dve normalne pesme su bile'Blagoslov za kraj' i 'Gloria'..a pobednicka ubedljivo najgluplja..al sta da se radi,dok Zeljko bude u ziriju bice kako on kaze..

Zeljko verovatno, manirom iskusnog takmicara na Evroviziji, "njusi" da ce ove godine, na tom istom takmicenju, verovatno pobediti pajac? Zeljko se barem potrudio da od svoje pesme napravi "pevljivo-nesto". Ova pesma je "nepevljivo-nista". Ne moze cak ni da se repuje.

Nit' pevaca, nit' pesme. A idemo u Moskvu gde, barem pevaca, ima kao kusih pasa...

Quote from: Bred on 09-03-2009, 14:19:20
Jeza.

Ali ono sto jeste bilo dobro jeste ovo:

[youtube=425,350]8nmYm3GBg-Q[/youtube]

Ovo nije pesma koja ce predstavljati Srbiju u Moskvi, zar ne? Izvedena je u revijalnom programu, i to je sve. Interesantan pesmiculjak, sa bogatim aranzmanom i dobrim izvodjacima.

philoserbiana

da li ste primetili kako je RTS iskoristio pevace za svoju promociju? u najavi?
A na kraju su zavrsili na brzaka da se ne bi cuo zvizduk i nezadovoljstvo publike?
o pobednickoj pesmi se ne prica mnogo,nema ni sta dobro da se kaze...posle 4 uspesne godine na Evroviziji ovo izgleda jako bedno...Ja sam volela da pobedi grupa "Pozitivni haos" ,ali mi je zao sto su imali pesmiculjak"Gloria"...