Patolo¹ka fiziologija

Started by Bred, 22-05-2006, 10:23:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mandm

Zoco stvarno bih ti rekla ali ne znam ni ja.I mene to interesuje Bred rece da cu ovde naci ali je verovatno zaboravio .Sigurna sam da ce nas obavestiti na vreme.

mandm

Izvini Brede pronasla sam  prelistavala sam brzo pa nisam videla.Hvala u svakom slucaju.C.

mama

Interesuje me da li su bolesti u formi testa ili su kao i ranije na dopunjavanje

rade

#48
Ako vam je za utehu, po¹to vidim da imate problema sa NE pedagogom i NE profesorom G. Leposaviæ, koja je prevazi¹la sve potrebne kriterijume za pakao, ja sam dobio 6 iz 4. puta.
Prvi put sam septembra pred upis u V godinu polagao pafi i dobio na osnovu znanja iz fiziologije 6. Po¹to sam imao stipendiju za koju treba prosek nad 9, poni¹tio sam ocenu. Profesorka je popiXdela i izbacila me napolje iz kabineta.
Odmah u oktobru sledeæi rok sam opet dobio 6, tra¾io usmini i reèeno mi je da je 6-stica potvrðenja. Valjda da sam odlepio i nisam upisao ocenu.
Decembra kada sam iza¹ao rad mi nije uop¹te pregledala veæ je sve bilo precrtano. Dobio sam obrazlo¾enje da nemam pojma i da se moram nauèiti pameti, a ne da gubim njeno vreme i papir i da sto puta poni¹tavam. ®alio sam se rukovodstvu fakulteta i svi su bili tihi kao bubice. Leposaviæ = za¹tiæeni beli meXXed.
Ostavio sam pafi po strani dok nije ostala jedina pored farmakologije. Apsolvent, oktobar sledeæe godine, polagao. Test je bio te¾ak. Kolokvijumu jo¹ nisu bili tada. Uradio sam dobro jer sam se malo ¹ire za predmet pozanimao. Inaèe sam kod nje veæ imao dosije u njenom tefteru. Bili smo u nekim komisijama na Univerzitetu zajedno (za reformu), a i u Savetu fakulteata. Kad joj se na hodniku javim, ona okrene glavu. Umi¹ljena kXXX (izvini Bred ¹to vreðam treæe lice koje ima oblik  :twisted:).
Na bolestima sam uvek dobijao ukupno od 19-22 ¹to je bilo za prolaz, a sve sam lepo pisao. O testu ne komentari¹em. Suvi¹no je.
Znaèi oktobar, imam jo¹ pafi i farmu, a decembra sam dogovoren za diplomski u Ljubljani. Polo¾im pafi sa 78.5 bodova i dobijem 6. Njih nekoliko je pre mene sa bodovima od 75.5 do 84.5 dobilo 8, a ja 6. Smejala mi se u facu kao da je sebi ispunila najveæu ¾ivotnu ¾elju. No, ja sam samo uzeo indeks, 27. novembra polagao farmu, dobio 10, i veæ 10. decembra bio u Ljubljani i radio praktièni diplomski sa dvojnim meðunarodnim mentorstvom (koga zanima diplomski mo¾e naæi u biblioteci na faksu).
Konaèan prosek ocena mi je bio 9.19 i pored te glupe 6-tice, a evo gde sam danas.
Znaèi, od pobune nema ni¹ta. Njoj æe Bog suditi, a ne mi. Glavu gore, 6 u indeks, kada dodje i napred.

Bred

Kao sto sam I strepeo…ovakvi slucajevime me nacisto demoralisu…

rade

Kao sto rekoh, glavu gore  :~

V

Quote from: rade on 16-08-2006, 20:20:50
Ako vam je za utehu, po¹to vidim da imate problema sa NE pedagogom i NE profesorom G. Leposaviæ, koja je prevazi¹la sve potrebne kriterijume za pakao, ja sam dobio 6 iz 4. puta.
Prvi put sam septembra pred upis u V godinu polagao pafi i dobio na osnovu znanja iz fiziologije 6. Po¹to sam imao stipendiju za koju treba prosek nad 9, poni¹tio sam ocenu. Profesorka je popiXdela i izbacila me napolje iz kabineta.
Odmah u oktobru sledeæi rok sam opet dobio 6, tra¾io usmini i reèeno mi je da je 6-stica potvrðenja. Valjda da sam odlepio i nisam upisao ocenu.
Decembra kada sam iza¹ao rad mi nije uop¹te pregledala veæ je sve bilo precrtano. Dobio sam obrazlo¾enje da nemam pojma i da se moram nauèiti pameti, a ne da gubim njeno vreme i papir i da sto puta poni¹tavam. ®alio sam se rukovodstvu fakulteta i svi su bili tihi kao bubice. Leposaviæ = za¹tiæeni beli meXXed.
Ostavio sam pafi po strani dok nije ostala jedina pored farmakologije. Apsolvent, oktobar sledeæe godine, polagao. Test je bio te¾ak. Kolokvijumu jo¹ nisu bili tada. Uradio sam dobro jer sam se malo ¹ire za predmet pozanimao. Inaèe sam kod nje veæ imao dosije u njenom tefteru. Bili smo u nekim komisijama na Univerzitetu zajedno (za reformu), a i u Savetu fakulteata. Kad joj se na hodniku javim, ona okrene glavu. Umi¹ljena kXXX (izvini Bred ¹to vreðam treæe lice koje ima oblik  :twisted:).
Na bolestima sam uvek dobijao ukupno od 19-22 ¹to je bilo za prolaz, a sve sam lepo pisao. O testu ne komentari¹em. Suvi¹no je.
Znaèi oktobar, imam jo¹ pafi i farmu, a decembra sam dogovoren za diplomski u Ljubljani. Polo¾im pafi sa 78.5 bodova i dobijem 6. Njih nekoliko je pre mene sa bodovima od 75.5 do 84.5 dobilo 8, a ja 6. Smejala mi se u facu kao da je sebi ispunila najveæu ¾ivotnu ¾elju. No, ja sam samo uzeo indeks, 27. novembra polagao farmu, dobio 10, i veæ 10. decembra bio u Ljubljani i radio praktièni diplomski sa dvojnim meðunarodnim mentorstvom (koga zanima diplomski mo¾e naæi u biblioteci na faksu).
Konaèan prosek ocena mi je bio 9.19 i pored te glupe 6-tice,a evo gde sam danas. Znaèi, od pobune nema ni¹ta. Njoj æe Bog suditi, a ne mi. Glavu gore, 6 u indeks, kada dodje i napred.
Izvini Rade, a gde si ti danas?

V

#52
Quote from: mullala on 21-07-2006, 12:16:33
Na disku koji mi je BK dala bilo je tri foldera, ali je vecina fajlova iz treceg foldera identicna kao fajlovi iz drugog. Te fajlove sam obrisala, i stvarno sam pazila da li se u necemu razlikuju... ali nisam nasla razlike... Tako da, ako primetite da se ovo sto cete skinuti razlikuje od onoga sto vam rezu u RCu, to je zbog toga...

Dakle, zahvaljujuci BK i mojoj malenkosti, predavanja iz Patoloske Fiziologije mozete skinuti sa nono8a ovde:
1. http://www.nono8.com/?d=B4T141GE (16.62 MB : shock, kalcijum, fosfat, magnezijum, ugljeni hidrati, voda i elektroliti)
2. http://www.nono8.com/?d=3CYD83YH (32.31 MB : inflamacija, adaptacija, infekcija, groznica, smrt, shock, neoplazija)
3. http://www.nono8.com/?d=V6O4OH1C (2.6 MB : ateroskleroza, acido-bazna ravnoteza, farmakokineticka analiza i vezbe iz iste...)

Ili nekim torent klijentom odavde:
(http://mullala.no-ip.info/Patofiza.torrent)
(desni klik, save link as, pa otvorite fajl nekim torent klijentom i pocnite download...) <----prednost: mozete da prekidate i nastavljate download, i mozete da chekirate sta zelite da skinete , ako ne zelite sve...

Uzivancija... prijatan raspust... 8)

Je li, a sta mu je to torent?I moze li da se skine odnekud sa neta? :H

Bred-V, ne dupliraj poruke. O Bit torrentima, imas <a href="http://www.elitesecurity.org/t154552-0-Sta-je-BitTorrent" rel="nofollow">ovde</a>

rade

Na konju.................. :) :loptica  :V
©ala  :K  :roll:
Pogledaj deo foruma za predstavljanje novih èlanova (eto sad æe biti da se opet reklamiram)   :stid:

V

Rade,video sam.Bred, izvini, greskom pritisnut"enter".

Darker

Quote from: zoca on 06-06-2006, 20:48:14
zna li neko kada ce biti ispit u septembru?
Elem... jel mo¾e odgovor na ovo pitanje, link na sajtu faxa je s***an... hvala...

Bred

Kakv link? Na sajtu fakulteta apsolutno NISTA ne pise, a za patofizu zadnji put kad sam gledao bili su samo rokovi za mart i april istaknuti :roll:

zoca


Darker

Hvala, Zoco.
@Bred: Ima spisak termina ispita za treæu i èetvrtu godinu :wink:

Bred

D, ja vidim raspored samo za prvu godinu za oktobar