Patolo¹ka fiziologija

Started by Bred, 22-05-2006, 10:23:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mama

Zna li neko koje su bolesti bile u junu,u oba termina,i da li se kao i ranije dopunjavaju

hope

kada ce biti potvrdjivanje ispita

mullala

Bolesti u junu:
Cir i Arterijaska hipertenzija u mojoj grupi u mom terminu. I dalje se dopunjavaju ali su blago izmenjene u odnosu na ono sto vecina nas ima na papirima.

Darker

@ bred: /www.pharmacy.bg.ac.yu/studije/
samo za 5 nema termina. Ali kao ¹to rekoh, ne¹to je sjbn, pa ne mo¾e ni jedna stranica da mi se otvori :ohwell:

mama


Bred

#65
@mullala-Kako se to blago dopunjuju i menjaju?

D, prosvetli me (http://server6.theimagehosting.com/image.php?img=d.00c.JPG)

mullala

Ta pitanja su i dalje na popunjavanje kao sto su bila, ali nisu identicna kao na onim papirima koje imamo. Ima par drugacijih podpitanja... Tipa:
Visok pritisak  je
po americkom institutu za istrazivanje i borbu protiv visokog pritiska (ili kako se vec zove) _____ (dopuniti koliko)
po ne znam kome... je _______
a danas se visokim pritiskom smatra  ______
E to poslednje nije bilo u starim testovima.
Ovo je primer kojeg se secam, ostalog se ne secam.

Bred

A kakava vi to pitanja imate na papiru? Jos nemam nameru da spremam patofizu pa k'o da sam s neba pao ...

mullala

U pitanju su neki stari testovi, i bolesti iskucane na 15ak strana. Bolesti su bas u onakvoj formulaciji kako je ranije bilo na testu. Znaci, kao da ucis pitanja i odgovore :D

Darker

Quote from: Bred on 23-08-2006, 20:12:57
@mullala-Kako se to blago dopunjuju i menjaju?

D, prosvetli me (http://server6.theimagehosting.com/image.php?img=d.00c.JPG)

Pa, sam si sebi odgovorio. sve èetiri godine imaju link ka terminima, koji su koliko u junu pokazivali ne¹to, dok sada ne pokazuju ni¹ta... :hm

Bred

D, jun je davno prosao i kakve sad to veze ima sa septembrom?!
Wow mullala, vidis, to nisam znao. Sad cu znati od koga da trazim ako bude trebalo :wink:

kiza

   Moze li neshto da se uchini da se pomeri ispit iz patofize za kraj meseca,jer se poklapa sa etikom??? ...istog su dana,eee...!!!

pereca

Pisala sam o tom problemu u Pitajte studenta prodekana
Pozovite se na Statut fakulteta i morace da pomere ispit ili patofiza ili etika. Imaju pravo da se dogovore.

mama

Kada se nose indexi i potvrdjuje ispit,ako neko zna

kiza

  Ici cu ovih dana na faks,da je pitam da pomeri,pa cu vam javiti kad je potvrdjivanje...pozdrav!