Analitika lekova

Started by Veca, 09-05-2006, 16:02:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kaja

da li su to odgovori samo na ubacena pitanja?
da li znas ko je odgovarao? pitam jer sam cula da su i pre kruzili odgovori, ali da dosta nije bilo tacno.
Quote from: mare on 28-06-2006, 09:45:39
Jutros sam saznala da su iza±li odgovori na nova pitanja iz analitike. Mogu da se kupe u skriptarnici za 66 dinara. Kaµe mi drugarica da su dobra. Poz

mare

Ja sam razumela da su ovi odgovori samo na nova pitanja i da su dobri. Veæina uèi iz odgovora,ali su neki ili nedovoljni , preobimni ili netaèni, ali ima i taènih, naravno. Veèeras æu nabaviti to novo, pa æu ti javiti.

kaja

Quote from: mare on 28-06-2006, 10:51:56
Ja sam razumela da su ovi odgovori samo na nova pitanja i da su dobri. Veæina uèi iz odgovora,ali su neki ili nedovoljni , preobimni ili netaèni, ali ima i taènih, naravno. Veèeras æu nabaviti to novo, pa æu ti javiti.

OK

mare

Nabavila sam odgovore na nova pitanja i deluju mi da su ba¹ dobra. Koliko sam na brzaka videla, ima svih odgovora ili bar veæine. æao

kaja

#49
da li se odgovori kupuju u skriptarnici ili u kopirnici?

moze li neko da postavi odgovore na forum??? :`?

mare

#50
Poku¹aæu ja veèeras, ali malko kasnije. U nekoj sam gu¾vi!


Kupuju se u skriptarnici, tako su mi rekli.

Hej, toga ima 10 listova i kontam da bih riknula da to sve otkucam, a imam i neku gu¾vu. Bolje se ne oslanjajte na to, veæ kupite u skriptarnici. Sori¹ka

kaja

AKO NEKO MOZE DA POSTAVI ODGOVORE IZ ANALITIKE ZA ONE KOJI NISU U BEOGRADU.
HVALA!!!

Bred

#52
Quote from: mare on 28-06-2006, 20:48:55
Hej, toga ima 10 listova i kontam da bih riknula da to sve otkucam, a imam i neku gu¾vu. Bolje se ne oslanjajte na to, veæ kupite u skriptarnici. Sori¹ka
Pa ako neko ima skener, nek preskenira , nije to veliki posao :wink:

Posto vidim da su vam ta predavanja neophodna, uploadovao sam ih na nas server, tako da ne morate da skidate sa nono8a, vec je dovoljno da samo kliknete na ova dva donja linka
Ovim smo zavrsili pricu oko predavanja i njihovog downloada kao i logovanja na stari forum da bi se downloadovala ova predavanja :!

mare

Nemam ideju kako da ih ubacim na forum, jer nemam skener. A nadam se da odgovora ima na tim starim predavanjima tj. na starom forumu.

Bred

Bez skenera jedino da kucas sto jeste zamorno ili da se organizujes sa nekim kolegom koji ima skener, da to preskenirate i objavite ovde. Ajmo, kolegijalnost na delu!!!:)

mare

Ja bih rado, ali stvarno nemam vremena. Nevezano za ispit sam u nekoj trci, a ima deset listova. Najbolje je da se uèi iz pitanja sa starog foruma, jer mislim da je odatle to odgovoreno. Ako neko pitanje ba¹ nije jasno, proèitaæu ¹ta pi¹e na tim odgovorima. Ize¹ ga!

marija

Jutros sam saznala da su iza?li odgovori na nova pitanja iz analitike. Mogu da se kupe u skriptarnici za 66 dinara. Ka?e mi drugarica da su dobra. Poz

Ljudi toplo preporucujem da odete do faksa ili na neki dr nacin dodete do odgovora iz skriptarnice, mislim da su odlicni. Meni su puno pomogli, pogotovu oko nedoumica.
Srecno sa ovim uzasom, vidimo se u utorak!

Gocca

Ljudi, koju supstancu uzimate za primer kada odgovarate na pit.10 iz UV/VIS spektrofot. ?
Hvala! :C

marija

Quote from: Gocca on 29-06-2006, 16:44:00
Ljudi, koju supstancu uzimate za primer kada odgovarate na pit.10 iz UV/VIS spektrofot. ?
Hvala! :C

Ja sam uzela 1,3 butadien, kao primer!

zvrk

Hidrokortizon u a)kiseloj; b) baznoj sredini + 2,4 dinitrofenil hidrazin? Neka bude da u kis. sredini dolazi do r-je nu adicije na karbonil,a da je karbonilna na C20 "zasticena".... Koja je poenta bazne sredine?   I neeed help. hvala.