Njegova/njena porodica

Started by AquArius, 30-08-2006, 12:07:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AquArius

Prvo i najstrasnije - upoznavanje  :wink:
Onda, kako se sloziti sa njegovom mamom (a moze i sa straijom sestrom)?
Kako da vas njen brat (posebno stariji) prihvati?
Tatu, hm, da ne pominjemo...  :run
:)

Salu na stranu, kakva su vam iskustva (pozitivna i ona druga) ...

nasty girl

sto se toga tice ja bas imam pozitivna iskustava...

ali mi ovo predstavlja najgori deo veze... to upoznavanje i sve to.... :1 :1 :1 :1

Adonis_Vernalis

Joj, kad se toga setim...

Bese olovna, kisovita jesen u Novom Sadu... Liman IV, na kraju sveta... Zvoni njen cale, i prekida caroliju... U hodniku (Bog da pozivi hodnik u kojem komsije provode veci deo dana trckarajuci gore-dole) ne cuje se bubnjanje bosih nogu (mojih) dok bezim u jednu malu sobu i, u nedostatku kljuca, navaljujem na vrata sve tesko cega sam mogao da se prihvatim...

Kad sam to preziveo, sve ostalo mi je bila sala, da ne kazem komika... :)

Sada je to moj tast. I nas dvojica smo pajtasi, ali mu nikada nisam otkrio tu malu tajnu...

Bred

Da, iz iskustva drugih ljudi, znam da je to najgori deo neke duze veze i da se retko desi bas da se majka-snajka i otac-zet nesto posebno slazu...


pereca

ja nemam tih problema.
Ali sam imala potpuno istu situaciju kao Adonis kad je naisao tata  :lol2:

katarina

Uh, muke moje.......samo cu to reci

sandric

Pa ja bih mogla da snimim spansku seriju sa jednim iskustvom....ukratko njegovi su bili ubedjeni da ce zbog mene prestati da ih voli...strasno

Darker

Brate, nikakvih problema, sve najbolje i samo nek tako nastavi :lol: :lol:

vladimir

Sa mnom je majka moje devojke super!Zena je stvarno kralj!!!I sprema najbolja jela sa pecurkama koja mogu da se naprave.Stvar je u tome kakvi su ljudi i kako se vi postavite:budes pristojan i kulturan i ispostujes roditelje svoje lepse polovine i to je to! :>

besno pile

jao,stvarno.......mrzim ta upoznavanja i krljanje sa rodbinom u svecanim prilikama!
Ali,imam samo jako,jako prijatna iskustva sa majkama mojih momaka.Sve su bile jako fine i kulturne.....sad,koliko su me volele,ne znam,....

Maslacak

Mene mama mog decka obozava :> Ja nju...volim :K Al brata svog decka (moje godiste) gotivim mnogo!
A moji za mog decka kazu da ako nekad i raskinemo, hoce da on i dalje dolazi kod nas... :shock:

Kao sto vidite, sve je u najboljem redu :> Mada...bila je gomila "hvatanja" u nezgodnim trenucima, no dobro sad, sta se moze... :twisted:

lijepa bosanka

Do sada .....sve super po tom pitanju.....jednostavno predstavim se onakava kakva jesam,obicna,prosjecna djevojka,ne glumim nista....i zato je sve super.....
Majka momka sa kojim sam imala vezu 5 godina...me obozavala,a i danas je tako.....Volim da je sretnem....tako se lijepo ispricamo....dok ne pocne prica....kako je steta sto je sve puklo....mada ona govori da ce se to sve srediti.....

Ako iskreno volim mog muskarca.....naravno da cu da volim i postujem ljude koji su ga stvorirli.....


Darker

QuoteAl brata svog decka (moje godiste) gotivim mnogo!
E ovo je veæ opasno za***ano, ja bih pripazio sa takvim izjavama :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

AquArius

Darkeru, ne zalazi u off sa tim provokejshn! 
:wink:

trinity

JA sam uvek imala ekstra iskustva sa roditeljima mojih momaka, ali to je donosilo jedan drugi problem uvek sam imala problema kad treba da raskinem s tim deckom, vezem sa previse i za njegove i oni za mene.
Ja sam imala vezu od 4 godine prvi raskid smo imali posle 2 ipo godine i pomirili smo se tako sto su njegovi umesali prste posle je bilo jos nekoliko raskida i uvek smo se mirili jer su nas nasi nekako spajali da se vidimo...
Ne kazem da tu nije bilo ljubavi i dalje ali verovatno da nije bilo njegovih i mojih ne bismo se sretali i podsecali na prosle dane...