Gay parada - 20.09.2009.

Started by an85, 17-09-2009, 21:24:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

an85

©ta mislite o predstojeæoj "paradi ponosa" ??   :hm  nadam se da Beograd neæe biti uni¹ten   :help2:

nidzoni

Hapsiti preventivno clanove ekstremnih grupa.Posle zavrsetka parade pustiti ih...Zabraniti ih po mogucstvu dok jos nije kasno

Kamicak

Pametan se stidi cime se budala ponosi ( sto bi rekao nas narod, koji je s vremena na vreme jako mudar)  :>:

an85

Quote from: nidzoni on 18-09-2009, 09:40:00
Hapsiti preventivno clanove ekstremnih grupa.Posle zavrsetka parade pustiti ih...Zabraniti ih po mogucstvu dok jos nije kasno
koga zabraniti? paradu ili...?

nidzoni

Pa naravno da treba zabraniti:obraz,1389,krv i cast...

Bred

#5
Hm, prvo sam bio u fazonu da bih se najradije pridruzio navijacima ...

Sad kad vidim kako moraju da se kriju i u/na samoj paradi, malo mi ih je zao.

A sudeci po kampanji koja se vodi po novinama i ono sto se suska da gorepomenuti spremaju, mogu samo da kazem - bice sra*a.

:hm

iwanna 87

Znam samo da ne zelim da mi moje dete sutra kaze: ,, Mama,idem na ,,Paradu Ponosa" sa svojim deckom i bicu tamo glavni frajer! " a005 Ne,to ne treba da bude normalno,to ne sme da bude normalno... Jos treba da im odobre da usvajaju decu.. Pa,da nasa deca odrastaju misleci da je to normalno,da se pitaju zasto nemaju 2 mame ili 2 tate.. da budu zbunjeni kako se deca radjaju! :shock2: :shock2: To nije lepo.. ok,svako ima pravo na seksualno opredeljenje,ali ako to nije ispravno,onda to ne treba prikazivati kao najnormalniju stvar..

nidzoni

#7
Izvini Bred ali kako si to mislio prvo da se pridruzis navijacima.Mislim na koji nacin?Da li si hteo fizicki da se obracunas sa gej poulacijom?Voleo bih da cujem kakvo je tvoje misljenje o njima.Da li bi po tvom misljenju njih trebalo izopstiti iz javnog zivota kao sto su do sada bili izopsteni(recimo sta mislis da li bi neko mogao da se zaposli bilo gde ako bi javno priznao da je gej).Da ne govorim o banalnijim primerima...da li bi im trebalo dopustiti da se na ulici drze za ruke?I konacno da rascistimo sa tim da li je homoseksualizam bolest ili se ljudi radjaju takvi.
Nisam stvarno mislio da se ovoliko zadrzavam oko ove teme ali su me iznenadili stavovi kolega sa farmaceutskog fakulteta.Nisam mogao da verujem svojim usima.
Ali dobro,mozda ja nisam u pravu.Voleo bih da me ubedi neko u suprotno.Samo da to ne bude u stilu navijaca.Mislim valjda smo toliko evoluirali.Mada ne bih bezao ni od takvog nacina sporazumevanja ako bi u krajnjoj nuzdi to bilo neophodno.

O.k. je kad neko kaze da ne bi voleo da mu dete bude deo parade ponosa.Takodje se slazem i da im ne bi trebalo dopustiti da usvajaju decu.Ali ne mogu da se slozim oko odrednice-to nije ispravno.Ljudi mislim da je krajnje vreme da prihvatimo da ti ljudi postoje i da nisu krivi sto su se rodili takvi.
Takodje nisam ni za bahanalije koje sam video tokom nekih gej parada,ali treba im dopustiti da mirno i dostojanstveno pokazu da su nezadovoljni time kako su u drustvu prihvaceni.

an85

prvo,treba razlikovati njihovo "pravo na opredeljenje"(iako to u sustini ne postoji) i njihovu potrebu da bodu oèi javnosti sa organizovanjem takvog skupa.Kao i veæina ljudi,mislim da ne treba da slave i paradiraju to sto "nisu krivi sto su se rodili takvi" i salju poruku kako je to lepo i normalno.

Niko ne brani gej populaciji da rade sta zele ali da li to mora da bude na ulici?

iwanna 87

Uh,moj najbolji drug je bio gej.. kazem bio,jer vise nije ziv.. - HIV + srednja farmaceutska znaci,samoubistvo.. Oni koji su stvarno gej,znam to , jer sam pricala sa njima,oni to ne slave.. Misle da nema potrebe za tim... I jako su dobri drugovi i prijatelji i misle da su te parade,samo gazenje njihovog dojastva... E,sad postoji ona druga grupa,koja zeljna sveg tog bahanalisanja,jer su poremeceni,pored toga sto su gej.. isto kao sto postojimo i mi hetero,koji cemo biti ,,navijaci" i sve unistavati..-i to su poremeceni ljudi,da se razumemo!!
Ovom paradom,se  poremeceni pokazuju i  zazivaju druge poremecene.. jednostavno,ako je homoseksualizam drustveno preihvatljiv i ako zelimo da bude,ne treba da se paradira!! Zaboga,niko ne kaze da ako je neko gej,nema prava na posao! Bas taj moj drug,bio je  izvrstan farmaceut,znao je svaku reakciju napamet,farmakopeju je drzao ispod kreveta!! Bio je predan farmaciji i bio je dobar apotekar! od njega se moglo dosta nauciti i sa njim sam bila u Gej klubu i videla sve te stvari i pricala sa njima i oni pate zbog toga i oni ne paradiraju i  osudjuju one koji to rade!! Oni se ne kriju,vec su normalni i drze svoje seksualno opredeljenje  za sebe!! Ne naturaju to drugima na nos!! Znaju da su drugaciji,ali ne i gori! Zato su ove parade besmislene,provokacije onima koji ne mogu to da shvate,daju deci ,koja jos uvek ne znaju,da l'je ispravno biti gej ,povoda da razmisljaju o tome! Stav se o tome ne stice preko parada i tuca,nego godinama! Zato treba zabraniti paradu!!! I spereciti ono najgore!!Nismo  stvoreni da budemo homoseksualci ,pa to ni zivotinje nisu,a ako neko vec ima tu ,, bolest'' ,ne treba je drugima naturati na nos!!!

Bred

Homoseksualnost i biseksualnost (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,2098.0.html)

Nije mi briga sta ko radi medj' svoja 4 zida a nije mi ni jasno sta misle da ce ovim postici sem sto guraju prst u oko ogromnoj "normalnoj" vecini ljudi ... :nonono:

an85

#11
Quote from: iwanna 87 on 18-09-2009, 20:50:04
Ovom paradom,se  poremeceni pokazuju i  zazivaju druge poremecene.. jednostavno,ako je homoseksualizam drustveno preihvatljiv i ako zelimo da bude,ne treba da se paradira!!


  :ziveli 

besmisleno je odrzavanje parade,ali posto oni insistiraju realno ce oni i snositi posledice.

an85

"Povorka ponosa" neæe se odr¾ati

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=09&dd=19&nav_category=11&nav_id=382249

jecaperec

Mislim da je ovako najbolje...

Lesko987

Ne treba ih tuci nego ih leciti kao i sve abnormalnosti. Treba ih leciti kod psihijatara i psihiloga kao i sto se leci kancer kada je na nekom mestu gde nije normalan. To nema nigde u prirodi-lav ne skace na lava nego na lavicu pa i hermafroditi pre seksa izaberu svoj pol. Pa cak i magneti rade na istom principu suprotni polovi se privlace a suprotne ne mozes nikako da spojis i da tako ostanu. Atom izgleda kao ljudsko drustvo- elektroni u omotacu i protoni u jezgru su zajedno i gledaju se medjusobno i privlace kao i musko i zensko drustvo u klubu. ZAMISLITE SITUACIJU DA CEO SVET POSTANE HONOSEKSUALAN KO CE ONDA RADJA DECU I PUNI USVAJALISTA. IZUMRECEMO BRZE OD DINOSAURUSA. Jedino mogu da se zene ako se zakonom obavezu da se jedan homo par udruzi sa drugim homo parom (jedan muski i jedan zenski) i da naprave minimum 8 deteta u roku od 15 god. ali da oni moraju da budu bioloski roditelji da li prirodnom ili vestackom oplodnjom. Ako to ne urade u roku onda pravo u Gornju Toponicu.