Pretuèeni mu¾evi tra¾e spas od ¾ena

Started by Bred, 27-09-2009, 13:55:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Bred

Autor: Anita Ðukiæ |

Æuprija - Sigurna mu¹ka kuæa, prva na Balkanu, kao utoèi¹te mu¹karcima koji su ¾rtve „ne¾nijeg pola“, poèela je sa radom pre mesec dana u okolini sela Supska, u op¹tini Æuprija. Ova jedinstvena ustanova za pomoæ poni¾enim mu¾evima koju je osnovala nevladina organizacija „Mu¹ka sigurnost“, uz pomoæ ministarstava za rad i socijalnu politiku i ljudska i manjinska prava, veæ ima sedam ¹tiæenika koji sami finansiraju ovu ustanovu.


Na èelu ustanove nalazi se Du¹an Trifunoviæ, ekonomista i biv¹i predsednik op¹tine Æuprija, koji ka¾e da je i sam imao „probleme u porodici“ i video da mnogi njegovi prijatelji prolaze kroz iste „muke“ te je tako re¹io da osnuje Mu¹ku sigurnost. Njegova supruga Aleksandra u nekoliko navrata u medijima je govorila da je u braku dugo godina trpela batine i da je Du¹an na kraju uspeo da nagovori njenu majku da podr¹ku da zetu, a ne kæerki.
- Istina je da me je prihvatila ta¹ta, eto jeste èudno ali i to se de¹ava. Ja nemam nikakvu korist od toga, neæu dobiti njenu kuæu veæ samo brinem o starici - potvrdio je Du¹an. Aleksandra sa dve æerke ¾ivi u prostorijama nekada¹nje prodavnice, dok je najstarija æerka kod Du¹ana.
Sliène su prièe i ostalih stanara.
- Brutalno su me pretuklji ¾ena i njeno dvoje dece iz prvog braka, bejzbol palicama. Ona je onda prijavila da sam ja nju tukao, ja sam zavr¹io prvo u bolnici na previjanju, a onda u policiji pa zatim skoro dva meseca u zatvoru zbog navodnog porodiènog nasilja. Na kraju sam i optu¾en za to. Izbacila me je iz kuæe, ostao sam bez ièega, a sa njom je ostalo i moje dvoje dece iz prvog braka nad kojima ona sad nastavlja torturu. Na sudu nisu uop¹te uzeli u obrzir moje povrede veæ su rekli da su one nastale u ¾eninoj samoodbrani. Njoj je ostala kuæa u koju sam ja ulo¾io sve i moja deca - ka¾e Du¹an Stojkoviæ (46) iz Jagodine.

nastavak -> http://www.blic.rs/srbija.php?id=111484

iwanna 87

Koliko je sve ovo realno??
Ne mogu da shvatim da muskarac dozvoli da ga zena bije,a i zasto bi ga tukla?? :>:
No comment..  :shock2:

Bred

Cek, mislis da je fizicki nemoguce da zena tuce muskarca?

Lesko987

Treba imati ravnopravnost u svemu. Ako ima zenska kuca sto ne bi bila i muska. Zene znaju da koriste to sto muskarac nece za uzvrati udarac a ima i veoma jakih zena.  :F :F :smekerica: :palica:

an85

ahahahaha kakav bedak pretukla ga zena(+deca)  :siza:

po meni je potpuno opravdano postojanje ovakve ustanove,realno ne postoje samo nasilni muskarci ...

Bred

#5
Ja sam malo staromodan a i zbog ovakvih slucajeva moja zena NECE biti veca od mene.
Ne treba mi jokozuna ... :siza:
-> (http://img98.nono9.us/i/jokozuna.jpg/)
:siza:

Svaka cast ovome koji se o tome usudio pricati za novine jer je ipak ponizenje caj i vece nego kad muz bije zenu ...


iwanna 87

Joj,Brede fuj!!! :indi:
ma,gde zena moze da bije muza?? Mislim, fizicki!! Koliko god da smo mi jake,vi ste uvak jaci! Pa,dovoljno je da nas u sali munete i mi se okrenemo naopacke,bar ja,a i isla sam i na karate i na  taj bo,ali dzaba,muska ruka je muska ruka..  :krsti:
Zato s,o mi nejzniji pol a vi jaci! :~
Imamo i mi svoje argumente,jezik,ali nikako pesnice! :pljes:  :)):
Joj,mi kad drmnemo,to je kao ujed komarca ili golicanje,ali zato kada isucemo sablju,au,nema jacih,onda idite u dom!!  :)): :)): :)):

Bred

Pa vidis da ima i fizicki jakih zena tj jacih od muskaraca ...

Uzas, mislim da je ovo najvece ponizenje koje jedan muskarac moze da dozivi ...  :ohwell:

Lesko987

Brede sta covek da uradi kada zena nasrne na njega? Ako vrati onda je idiot. Ali postoji i psihicko nasilje.

an85

Slicica je odlicna hahahahha  :wall:

Ovaj jadnik nema sanse da se odbrani... :116:

iwanna 87

Quote from: Lesko987 on 28-09-2009, 08:33:29
Brede sta covek da uradi kada zena nasrne na njega? Ako vrati onda je idiot. Ali postoji i psihicko nasilje.
A to jeste... tako to ide... :shock2:
Ma,sto idiot,ako ona malti,pa neka malti ion!1 Zaslusizila je!  :puca2:

an85

Quote from: iwanna 87 on 27-09-2009, 22:33:09
Koliko god da smo mi jake,vi ste uvak jaci!

tebi iznad avatara stoji da si muski pol,greska? :hmm :hmm

iwanna 87

Ahahahahah!! :))))))) Nisam znala! :) Vrh!! ja sam hermafrodit znaci,kao Lady Gaga! :) :siza: :siza: :siza: :siza:
Cccc,znaci zato mi fale pojedini atributi..Eeeeeeee!!  :cvet :love: :love:

Adonis_Vernalis

Trebaæe mi dobrovoljci na ovu temu. Ozbiljni dobrovoljci, jer je i tema ozbiljna. I vi¹e nego ¹to mislite. Uskoro.

Lesko987