Pretuèeni mu¾evi tra¾e spas od ¾ena

Started by Bred, 27-09-2009, 13:55:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

frckica-j

Da jadan on! Hoæe¹ da se mijenjamo: farmacija na kojoj ima jedna ¾ena na 10 mu¹karaca! aaaaaaaaaaaaaaah....
Sanjaj frèkava, sanjaj...

Lesko987

Nemojte molim vas da se tucete. Evo je se nudim da uradim sve sto treba :juju: ali ipak je tesko na ispitu ne znam gde da gledam da li oko sebe ili u test. I jos jedna stvar posle tuce proradi adrenalin tako da posle imas jos bolju koncentraciju. :cvet :love: :juju:

an85

ahahahahah
vrlo se velikodusno nudis! :siza:

frckice bilo bi dobro da je pola-pola,ja se ne bih bunila... :keke:

Lesko987

Moze i ja se ne bunim ali onda kvota na pocetku upisa da je pola pola.

frckica-j

Quote from: Lesko987 on 05-10-2009, 17:55:33
Nemojte molim vas da se tucete. Evo je se nudim da uradim sve sto treba :juju: ali ipak je tesko na ispitu ne znam gde da gledam da li oko sebe ili u test. I jos jedna stvar posle tuce proradi adrenalin tako da posle imas jos bolju koncentraciju. :cvet :love: :juju:

A du¹a moja dobra! Vidi¹ li ti tog  :a spremnog da nesebièno poma¾e! Ali, po¹to sam i ja  :a (s gre¹kom, ¹to b' rek'o Deen  :trfr:) ja se brinem za tebe. Da li bi ti to izdr¾ao? Ma ¹ta se ja brinem.pa mi uèimo kako se prave infuzije, zar ne? Taman i kad bi zavr¹io na TNP.u (totalna parenteralna prehrana) ne bi bilo problema jer mi to znamo da napravimo.  :wink: Samo ima jedan problem, mi ¾ene ni cipele ne dijelimo sa drugima, kako æemo tek mu¹karce, koliko god da su spretni i spremni?

@An85; ni ja se ne bih bunila da je pola-pola! I to bi bilo divno! A tek ova moja vizija 1:10 za mu¹karce-raj nebeski!!! :K (Definitivno je trebalo da upi¹em elektrotehniku! A super mi i¹li mm i fizika! Avaj, sad je kasno!  a005 )

dirigent

10 naprama 1 ? 1 naprama 10 . Mnogo teli mnogo zapoceli, a ni za di si nisi.
Navataj ti jednu lesko , pa onda navataj jos jednu kad ih vec prebrojavas , a koliko ih ima za gledanje to batali od toga selameta nema.

iwanna 87

Joj..... A vi bi malo  :ljubav: na faksu.. Eeeeeee.. malo ih,je malo.. a i sta bi radila 2 farmaceuta zajedno? Sve bi bilo na 8 po 1,ali i to 1 davano na kapaljku,po 3 kapi,da se ne prekoraci doza! :siza:
Bolje da se uputimo na elektrotehnicki,lakse izbija kratak spoj,ali oni to brzo popravaljaju!  :)): :lol:

frckica-j

Quote from: iwanna 87 on 11-10-2009, 06:06:04
Joj..... A vi bi malo  :ljubav: na faksu.. Eeeeeee.. malo ih,je malo.. a i sta bi radila 2 farmaceuta zajedno? Sve bi bilo na 8 po 1,ali i to 1 davano na kapaljku,po 3 kapi,da se ne prekoraci doza! :siza:
Bolje da se uputimo na elektrotehnicki,lakse izbija kratak spoj,ali oni to brzo popravaljaju!  :)): :lol:

:Bog Tako si me slatko nasmijala!  :lol: Ali ima¹ pravo!

Mo¾e, mo¾e, ja sam za! Ovi na¹i farmaceuti mu¹kog roda svi neki feminizirani, Bo¾e pomozi!  :wink: Taman da se malo igramo sa elektricitetom!  :wink: Dakle, Ivanèe, kad æemo u posjetu?

Bred


iwanna 87


frckica-j

Va¾i se! ETF-ovci èuvajte se! Sti¾emo!

Lesko987

Samo pazite! Nemojte sve odjednom da se ne uplase i omanu! Nisu navikli! :run

frckica-j

I to ¹to ka¾e¹! hahahahahahah  :116: :siza: Hvala na savjetu!
Biæemo dobre i fine... i neæemo ih prepasti...na poèetku...  :wink:  :djavo

Adonis_Vernalis

Ovo ¹to æu vam sada poslati, malopre sam dobio mejlom. Savr¹eno pasuje uz temu. Zove se "Milankin monolog". Dakle:

...grlo pocepah prièajuæi glas sam izgubila al ne vredi ko zidu da prièam mulcu
mutavi jel ima¹ ti usta da mi ne¹to odgovori¹ da znam da si ¾iv da imam èoveka u
kuæi da bar zna¹ da podvikne¹ lak¹e bi mi bilo skloni noge sa te fotelje mrcino
jedna jel vidi¹ da èistim satirem se od posla da ovu jazbinu dovedem u red le¾i¹
tu ko klada rane æe¹ na leðima da dobije¹ od le¾anja dabogda se ne podigao ko te
napravi tako kilavog i ¹ta sam ja bogu zgre¹ila da me ve¾e za tebe druge ¾ene imaju
mu¾eve mu¹karce koji vode raèuna o njima teto¹e im a ja kamen oko vrata da te vuèem
ceo ¾ivot ni fakultet ne bi zavr¹io da nije bilo mene i posao sam ti na¹la ni¹ta ti
nije valjalo hteo gospodin u Kanadu da doðe videla ¾aba da se konji kuju pa i ona
digla noge nisi ti ni za onu tvoju selendru odakle si do¹ao a kamoli za Kanadu ali
ja reko ajde mo¾da æe tamo da se probudi mo¾da æe stvarno da postane èovek od njega
al oæe¹ trupac ostaje trupac nemoj tako da me gleda¹ samo mi di¾e¹ pritisak bolje
digni to debelo dupe i idi negde da tra¾i¹ bolji posao ljudi menjaju firme ko èarape
idu s boljeg na bolje a ti se zakopao u onoj rupi veæ deset godina i smrdi¹ tamo ne
pada ti na pamet da se makne¹ sigurno ti je dobro kad ima¹ onu kravu tamo sa njom
zna¹ da prièa¹ èula sam te kako cvrkuæe¹ preko telefona kad te ona pozove ¹atro
slu¾beno a sa mnom æuti¹ ko riba ona ti je dobra hvala bogu da je dobra kad nema ni
kuèeta ni maèeta ni takvu barabu da vuèe na leðima ko ja pa mo¾e po ceo dan da se
glanca drolja jedna obièna gde bi meni bio kraj da imam toliko vremena za sebe
izgledala bih kao top model a i ovako mi ni¹ta ne fali ¹ta ti misli¹ da drugi ljudi
ne vide da sam i ja ¾ensko misli¹ da nemam ponuda imam nego ¹ta nego imam nego sam
blesava i lo¹e vaspitana sve èuvam obraz èuvam brak neæu da ljudi upiru prstom na
mene crna ja kako sam naivna al nemoj da misli¹ da æe to veèno da traje nije ni
Milanka vi¹e glupa dozvala se i Milanka pameti neæe moæi vi¹e ovako ¹ta ti misli¹ da
æe mladost i lepota da mi proðu gledajuæi tebe kako se valja¹ po tom kauèu a ne
bogami imam i ja pravo na ¾ivot imam i ja pravo da mi bude lepo eno ga onaj fini
èovek iz moje firme Iranac polomi se oko mene a ja se femkam umesto da u¾ivam nemoj
tu da mi prevræe¹ oèima misli¹ da je on jedini mogu na svaki prst po dva da imam i
¹ta misli¹ da neæu oæu nego ¹ta samo kad mi dune od tebe sam davno digla ruke da si
bar u krevetu kako valja pa da ka¾em ajde da mu oprostim ¹to je mamlaz za druge
stvari al ne vredi i tu si æorak zahrèe¹ kao mor¾ èim legne¹ mogo bi da spava¹ za
pare dabogda se ne probudio a ja ostanem i cele noæi buljim u plafon ko luda Nasta
gde mi je pamet bila kad mi je majka govorila ¹ta æe ti æerko ovaj vidi¹ kakav je
njanjav a ja blesava ka¾em nije majko samo je malo stidljiv a ono ispade mulac
mutavi za sve samo nije za kafanu kad si sa onim tvojim barabama i kad loèete pivo
onda ne zavezuje¹ onda zna¹ da prièa¹ jao kako sam bila glupa kad me je jurio onaj
Zoran tvoj kolega sa fakulteta kako sam bila glupa ¹to se ne udadoh za njega evo ga
èovek i on u Torontu ubija se od para prod¾ekt menad¾er gospodin ona njegova ne radi
ni¹ta samo se ¹etka po pedikirima i masa¾ama pametna ¾ena veæ su tri kuæe promenili
sve veæa od veæe Karibe znaju ko svoj d¾ep a ja æu da istrunem u ovom bangalovu
glavu ti razbio bangalov jedva i njega otplaæujemo da nije mene bili bismo na ulici
ili u nekom ¹elteru jadno ono dete ¹ta sve mora da gleda bolje da je siroèe kad si
ga negde izveo poslednji put ¹ta je ¹ta si zinuo oæe¹ ne¹to da ka¾e¹ pa gukni golube
da te èujem samo nemoj da mi upada¹ u reè dosta je Milanka æutala dosta je gutala al
neæe vi¹e neæe bogami pa ne mogu vi¹e da gledam kako najgore ¾ivimo sramota me kad
izaðemo negde u svet i to samo kad nas neko pozove na slavu kad ti je palo na pamet
da me izvede¹ negde na veèeru slu¹am ¾ene kako se hvale mu¾evi im napreduju pa
letovanje pa skijanje pa vikendi a mi ko slepci jedva skupimo da odemo u Srbiju
odvede¹ nas u onu tvoju vukojebinu i sve vreme ne izlazi¹ iz kafane u¾eleo se èovek
drugova iz detinjstva sve baraba do barabe kao ¹to si i ti a ja moram da sedim sa
onom rospijom od tvoje majke jao kad se samo setim kad si me odvukao tamo prvi put
kao da se upoznamo a ono blato do kolena buduæa svekrva oæe da me pojede oèima gde
mi je bila pamet da pobegnem da te vi¹e nikad ne vidim nemoj sad da mi upada¹ u reè
taèno znam ¹ta oæe¹ da ka¾e¹ kako je detetu tamo lepo i jedva èeka da ide a ¹ta je
sa mnom da li si pomislio kako je meni tamo ja sam roðena Beograðanka i nisam
navikla na pra¹inu i na te provincijske koko¹ke koje svaki dan dolaze kao na kafu a
u stvari samo da ispipaju kako ¾ivimo i koliko smo para doneli pa da posle sa mnom
ispiraju usta a ti si za njih gospodin èovek koji je uspeo u Kanadi majèin ponos i
dika kad bi znali kakav si tuta muta kad bi im samo isprièala kako te teglim na
leðima ceo ¾ivot mo¾e¹ ti da prièa¹ koliko hoæe¹ da ja u Beogradu nemam ni jednu
drugaricu i da nemam sa kim da se vidim ¹to naravno nije taèno a kako i da imam kada
si ih sve rasterao kada su te videle baksuzu jedan baksuzski nikad ti nije palo na
pamet da radi¹ ne¹to ekstra kao drugi ljudi ¹to rade pa da nas odvede¹ u Meksiko ili
Dominikanu evo Petroviæi se vratili pre neki dan zvala me ona da mi se pohvali a ja
æutim jadna ¹ta da joj ka¾em kako smo i¹li u Minono3gu na ro¹tilj i kako smo zamalo
izgoreli u onom kr¹u od kola kad se upalio na hajveju ni za normalan auto ne ume¹ da
zaradi¹ a za kafanu uvek ima¹ dok ja rmbam ovde po kuæi za mene nema ni praznik ni
nedelja èim doðem s posla odmah u kuhinju kuvaj peri peglaj da gospodin ima èisto i
ispeglano najveæa zabava mi je televizija i ti jo¹ ima¹ petlje da mi ka¾e¹ kako sam
se ugojila svinjo jedna zar ne vidi¹ sebe naduo si se oæe¹ da pukne¹ od nerada a ja
sam malo dodala tu na kukovima to mi je ionako falilo bila sam mr¹ava ko grana ba¹
mi je onaj Iranac juèe rekao kako sam se lepo zaoblila i kako on voli prave ¾ene ima
èovek oèi i zna ¹ta je lepo a ne ko ti mogu ovde gola da ¹etam ti se ne bi pomerio
crkotino jedna znam taèno ¹ta hoæe¹ da ka¾e¹ nemoj reè da si rekao bolje gledaj kako
drugi ljudi ¾ive kako te nije sramota da im pogleda¹ u oèi nesposobnjakoviæu jedan
ti si mi neki in¾enjer mo¾e¹ tu diplomu da okaèi¹ na ne¹to kad bi imao na ¹ta da je
okaèi¹ ¹ta æe ti diploma kad ne ume¹ da je unovèi¹ ko drugi sposobni ljudi e pa ne
mo¾e da se le¾i po celo po podne i veèe da se preme¹ta sa fotelje na kauè i da se
zaraðuju pare to ne mo¾e mora da se zapne bato da se radi ali ¹ta ja prièam tra¾im
od slepca oèi jo¹ se nisam dozvala pameti kad imam snage da prièam umesto da dignem
ruke i gledam svoj ¾ivot kao ¹to druge pametne ¾ene rade mogu ja da dubim na glavi
ovde mogu krv da propljujem ni¹ta tebi ne vredi tebi je va¾no da ima¹ svoje pivo i
svoj televizor glavu ti razbio i taj televizor vidi¹ da ti se daljinski zalepio za
ruku ¹to ne poprièa¹ malo sa onim detetom vidi¹ da je oèi izbeleo od kompjuterskih
igrica to je jedina stvar koju si ga nauèio drugi oèevi vode sinove na neki sport
igraju fudbal sa njima a ti mrcino samo zna¹ da mu uvali¹ kompjuter da bi ti bio
miran hoæe¹ da bude isti kao ti mlitav i ¹onja da unesreæi neku ko ¹to si ti mene
unesreæio nemoj reè da si rekao sve je ovo taèno nema¹ ¹ta da ka¾e¹ kad je istina i
ti zna¹ da je istina ali sakriva¹ glavu u pesak kao noj lak¹e ti je da æuti¹ i
bulji¹ u prazno dok ja ovde pluæa cepam i zdravlje gubim pritisak mi je oti¹ao na
dvesta migrena me ubi a ti ladan ko ¹pricer nad¾iveæe¹ me ti ihahaj nau¾ivaæe¹ se
kad umrem to ti je i cilj da me sahrani¹ ¹to pre samo ne znam ko æe onda da te pere
i pegla da neæe mo¾da ona ¹mizla iz tvog ofisa e to bih ba¹ volela da vidim igrao bi
ti njoj sitnu pipirevku ne bi smeo da pisne¹ lako ti je sa mnom kad si na¹o pa si
za¹o pa se sad pravi¹ pa¹a a ja ovde crkavam mladost i lepotu sam ti dala ni¹ta nisi
znao da ceni¹ svako drugi na tvom mestu bi me dr¾ao kao malo vode na dlanu ja sam
kao suvo zlato al ¹ta vredi kad to nema ko da vidi karijeru sam ¾rtvovala pa ¹ta ako
imam samo srednju ¹kolu mogla sam ja daleko da doguram da se nisam ¾rtvovala zbog
tebe mislila sam imam zbog koga a ono mrtvo puvalo uhvatio se za mene ko za slamku
ne zna¹ ni koliki su nam raèuni ni kako ih plaæam naravno to je gospodinu ispod
èasti i nemoj vi¹e da sam te èula kako u dru¹tvu prièa¹ da bi se vratio u Srbiju svi
ti se smeju iza leða znaju da si luzer i nesposobnjakoviæ i da tamo ne bi imao leba
da jede¹ nemoj sad da ustaje¹ gde si po¹o oæe¹ da pobegne¹ da ne slu¹a¹ ono ¹to te
boli istina te boli jer zna¹ da te poklopim èim otvori¹ usta pa ti je bolje da se
pravi¹ kako me ignori¹e¹ samo ti nastavi da bulji¹ u taj ekran mnogo æe ti to pomoæi
skloni veæ jednom te noge sa fotelje vidi¹ da radim grlo pocepah prièajuæi glas
izgubih ali ne vredi kao zidu da prièam mulcu mutavi...

Èovek je promenio kanal i pa¾ljivo, vrlo pa¾ljivo poèeo da gleda bejzbol.

an85

prvo mi je bilo smesno dok sam citala a posle se iznervirah  :batina