Umro pretuèeni Francuz Bris Taton

Started by Bred, 29-09-2009, 13:11:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Izvor: B92, Beta
Beograd -- Francuski dr¾avljanin Bris Taton, koga su fudbalski huligani pretukli u centru Beograda, umro je jutros u 10 sati, reèeno je za B92 u Klinièkom centru Srbije.

U stanju te¹kog mo¾danog o¹teæenja nastupilo je popu¹tanje vitalnih funkcija, usled èega je Taton preminuo, saop¹teno je iz Klinièkog centra. Republièki tu¾ilac najavio da æe napadaèi na francuskog dr¾avljanina odgovorati za krivièno delo te¹kog ubistva.

Tatona (28) huligani su pretukli 17. septembra na Obiliæevom vencu u centru Beograda, uoèi fudbalske utakmice beogradskog "Partizana" i francuskog "Tuluza".

Nanete su mu te¹ke povrede glave, a od udaraca ¹ipkom po grudima imao je povrede aorte i krvarenje u grudnom ko¹u.

nastavak -> http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=09&dd=29&nav_category=16&nav_id=383878

Kamicak

muka mi je jer nema nazad..dzabe ulica, spomenik, demonstracije, zabrane, presude, ostavke  :wall:

Bred


an85

zato malci treba da odu u tvorza na max kaznu od 40 god,prvo jer su zasluzili a drugo,da ostalima ne padne na pamet tako nesto da ponove

Bred

Slazem se.
Poslali smo sliku u svet da smo divljaci.
Sto nekad i nije daleko od istine.
:face:

an85

ma zasu,sad svaki strendzer misli koja li je ovde anarhija kada se ovo dogadja u centru grada  :puca2:  :batina

Lesko987


iwanna 87

Zasto se meni brisu postovi?? A jojjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bred

Kako mislis da ti se brisu postovi?!?!

Adonis_Vernalis

Britanski huligani su strah i trepet ¹irili èitavim svetom, sve dok nisu sru¹ili stadion Hejsel u Belgiji, pri èemu je izginulo nemilo èudo ljudi. Onda su pacifikovani, i to brutalno. Danas se, sem omatorelih huligana, vi¹e niko ne seæa njihove "stare slave". Èak i ti matori, spram na¹ih, izgledaju kao akademija nauka. Jaganjci su utihnuli.

Za¹to se to, vi¹e, ne sprovede i ovde?

iwanna 87

Quote from: Bred on 29-09-2009, 23:21:30
Kako mislis da ti se brisu postovi?!?!
lepo,brisu se.. na ovu  temu sam bacila komentar ,jos otkad i njega nema.. A tako i na jos nekim temama! :(
Smorr..

Bred

[off]Nista nije obrisano, Ivana, mozda nisi ni poslala?[/off] :wink:

iwanna 87

A mozda ,kada koristim  Q10,pa imam IQ10!  :pljes:
Njih sve treba u Sonu ( da ona postoji),ili u Padinsku skelu da kopaju krompire i sade tikve! To je jedna gomila bagre,naduvane!! E ,a svima onima koje vole da duvaju ,pa da malte,navukla bih kozna odela,sa sve fatntomkama i na plus 40 pustila ih da trce kroz polje konoplje,da skupljaju hasis!! Pa,da vidim da l' ce onda tuci bespomocne!!
Stoka neizivljena! ma i stoka se moze vaspitati,ali retardine osobe- nE!!!!!! :box :box

Bred

Uzas je sta moze da se desi u SAMOM CENTRU grada ...

an85