Koji su vasi najveci strahovi??

Started by Coolgemini, 29-08-2006, 08:13:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Darker

Pla¹im se kad idem sam sa pivom u ruci iza neke devojke u 2 ujutru, da ne pomisli da sam manijak i da me ne gaða ciglom :K :K :K :K
Mada mene ti strahovi riba u¾asno zabavljaju, sram me bilo :K :K :K :K :K :K

dyki

Quote from: Darker on 29-11-2006, 09:49:18
Pla¹im se kad idem sam sa pivom u ruci iza neke devojke u 2 ujutru, da ne pomisli da sam manijak i da me ne gaða ciglom :K :K :K :K
Mada mene ti strahovi riba u¾asno zabavljaju, sram me bilo :K :K :K :K :K :K
Bas se pitam zasto bi pomislila... Mada kad se setim aleje za Bocanje iza zgrada u Mirijevu... Hahahahah... uzas :) Inace, devojke, mislim da ne morate da se plasite "usamljenih" manijaka jer su oni uglavnom bezopasni, sede ljudi, cirkaju, spavaju, ko zna sta. Bolje izbegavajte grupice manijaka ispred zgrada :) To vam je kao pas i copor pasa: kad je sam nece ti nista a kad je u coporu vise ne razmislja :)

Maslacak

Ja se ne bojim tih manijaka...
Mada jos nisam bila napadnuta, a ne znam sta bi onda bilo :>

Smrda

@dyki...ne bih se ja bas slozila....da su bezopasni...da cirklaju i sve ostalo...to da...
ali ima ih raznih...
@maslacak....zveknes tasnom.....pocnes da trcis...a moja mama ima dobru teoriju...sednes na zemlju i vristis...i on ne zna sta ce onda...da nece da te ponese?!?!?...tako mama kaze...hehehe

Dukica

Ma moja sestra tvrdi da su svi oni Pi...,al meni se nesto ne proverava ta teorija.
Samo drzis upaljac,ili nesto drugo zgodno za saku, u ruci i tom pesnicom ga zvekni,'nas kako boli! :box :box :box

stef

 Kupite suzavac 10 eura.Toliko o tome, sta dalje?

hulio_salinas

uplasio sam se danas veoma veoma mnogo...   :H :H :H

na vezbama iz neorganske smo pravili neke rastvore... malo smo ih zagrevali na plameniku... koleginica pored mene zagreva epruvetu i malo je vise oborila (skoro horizontalno)... kako je muckala rastvor na plamenu, tako je malo vrelog rastvora izletelo napolje i islo direktno prema mojoj ruci... videvski uzarenu tecnost kako ide prema nezasticenoj kozi, reflexno povucem ruku... i samo se culo... psss... ruka ostade citava... posle toga sam bio   :shock

Smrda

jao,hulio...pa to je vatreno krstenje...e sad ako si odradio i one ostale stavke...nisi vise brucos....hehehe
salim se...
ali nemoj da se sekiras...svakom se to desi bar jednom na faxu,zato bolje na pocetku....

hulio_salinas

ma idi... znas kakav osecaj... u mislima mi je odlazila ruka u urgentni... hehe... salim se malo... ali stvarno nije bilo svejedno...

Smrda

evo ako ceti biti lakse...
slucaj sa mojih vezbi...
usled pogresne organizacije i zelje za cuvenim modnim detaljma,dve devojke do mene su sastavile aparaturu...koje je,kako bi to Zorana rekla,pretila da svojim kichom opste ugrozi laboratoriju!...naravno Zorana je dosl posle ispada...nakon sto je doticna aparatura skoro pa eksplodirala....na svu srecu u nepovrat su otisli "samo" kondenzator i termometar...kondenzator je zavrsio po ostalima(citaj meni  i mojoj koleginici),a termometar na zemlji....a moje koleginice,u panici(ja se iskreno i dan danas nadam da je po sredi bila panika...) su pocele zivu rukama da sakupljaju!?!?...dobijas li sliku......

Maslacak

hahaha...a Zorana je najveci lik kad pocne da sizi zbog uzasno sklopljenih aparatura... :lol:

Ja sam na farmaceutskoj zapalila neki etanol, razbila casu, i tako...i krpa neka pocela da gori...ja se nisam uplasila, i solidno sam odreagovala, ali se drugarica koja je bila pored mene tresla jos pola sata...bilo blizu nje :K

Alnus Glutinosa

Sada sam shvatila da se, zapravo, najvise plasim sebe   :roll:

stef

 Ja sam imao tih ispada. Na analitickoj sam napravio pozar, razbio stojnicu sa conc. amonijakom, ali najjace mi je kada je koleginici izleteo kondenzator sa hinolinom...sve je po meni palo, nedelju dana sam se 5 puta dnevno tusirao, i opet sam smrdeo na hinolin.

Smrda

hehehe.....uu...pa ja mislila da nema bas toliko bisera...kad ono....
@alnus....i ja se cesto uplasim sebe...tj,onoga sto jesam,odnosno nisam...zavisi kako kad...

Dukica

Mene je jos u gimnaziji profesorka oslobodila straha od prskanja lab.posudja i sl,jer je apratura stajal na 10cm od moje glave. Nakon njene izjave-"E,deco a sad cete da vidite kako je acetilen explozivan.",tako je explodirala citava aparatura.
Posledice-
meni staklo u vratu i obrazu,a drugarici do mene rasecen kapak!
Ludilo,covece! A decaci,svi kompletno,umrli od smeha! hehehe..pa je smesno... :K :K :K :K :K
Na svu srecu,brzo je zaraslo i meni i njoj,a za uzvrat smo radile maturski kod te profesorke i dobile kolace,petice su bile zakljucene.


A sebe se ne plasim....plasim se ovakvih ludaka,kao sto je bila ova profanka....