Koji su vasi najveci strahovi??

Started by Coolgemini, 29-08-2006, 08:13:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

josefina87

Quote from: Baby Jane on 30-06-2007, 08:52:11
Ja se uzasno plasim grmljavine :roll: :roll: :roll: i tad budem bas :42: :42: :42:
ne grmljavine..mrzim kada seva! :roll:
mrzim sve bube..sve ¹to lazi.. :bljak:

jecapereca

Plasim se bolesti bliznjih, grmljavine, insekata, visine,...a najgori od svih strahova mi je da necu moci imati decu.Uopste mi nije jasno zasto imam taj strah, to je tako neobjasnjivo

sandric

pocinje da me plasi misao da cu postati usedelica....uh stvarno ne znam sta mi je

tarantulica

Prezivela sam sinoc jedan od mojih strahova... Zaglavila sam se u liftu, sama... Baterija u mobilnom mi je bila pri kraju, a svuda je bio mrak, jer je nestalo struje u celom naselju... Onda su pokushavali da je ukljuche... Lift se svaka dva minuta cimao, neshto bi pucalo i sevalo... Polako se skupilo pola komshiluka da mi pruza podrshku, a druga polovina je trazila trouglasti kljuch kojim se otvaraju vrata... I niko nije mogao da ga nadje... Ja sam se uspanichila, ne znam kako sam se setila da pozovem Gradsko komunalno preduzece i da im objasnim gde sam (niko drugi nije hteo da ih zove, jer "vraga su to hitne intervencije, chekace do ujutru")... Stigli su 15 minuta posle mog poziva i otvorili su vrata od lifta (i na tome cu im biti vechno zahvalna, chak razmishljam da ih javno pohvalim u Politici, u rublici "Medju nama")... I dalje se plashim zatvorenog prostora, mislim da se u mom sluchaju klin ne izbija klinom  :cvet

Al-Jasmina

:shock

ja imam tripove kad se vozam u onim drevnim shklopocijama od liftova
ali vise od toga me plasi najezda insekata!

Darker

Jooooooo, a zamisli najezda insekata u liftu u kome nestane struje?
buahahahahhaha :djavo

Quote from: tarantulica on 23-07-2007, 23:05:12
Prezivela sam sinoc jedan od mojih strahova... Zaglavila sam se u liftu, sama... Baterija u mobilnom mi je bila pri kraju, a svuda je bio mrak, jer je nestalo struje u celom naselju... Onda su pokushavali da je ukljuche... Lift se svaka dva minuta cimao, neshto bi pucalo i sevalo... Polako se skupilo pola komshiluka da mi pruza podrshku, a druga polovina je trazila trouglasti kljuch kojim se otvaraju vrata... I niko nije mogao da ga nadje... Ja sam se uspanichila, ne znam kako sam se setila da pozovem Gradsko komunalno preduzece i da im objasnim gde sam (niko drugi nije hteo da ih zove, jer "vraga su to hitne intervencije, chekace do ujutru")... Stigli su 15 minuta posle mog poziva i otvorili su vrata od lifta (i na tome cu im biti vechno zahvalna, chak razmishljam da ih javno pohvalim u Politici, u rublici "Medju nama")... I dalje se plashim zatvorenog prostora, mislim da se u mom sluchaju klin ne izbija klinom  :cvet

A nije ti bilo lak¹e kad si mene zvala? a005 :F

Ja sa tarantulicom uspe¹no izbijam klin arahnofobije :smekerica: :K

Smrda

kod mene je princip Klin se klinom izbija uradio svoje..
skakajem sa stene,sam se oslobodila straha od istog,pre par godina,a to sam ovih dana potvrdila...

Al-Jasmina

meni to nije problem- a sta da uradim sa svojom polu-insektofobijom?
Nekih se plasim a s drugima se povremeno poigram :trfr:

Smrda

mislim da i kod te fobije pali klin se klinom..
mada ja sa pacovima nikad to nje bih prihvatila...
sa tim sam strahom resila da zivim...

Al-Jasmina

:>
jel, da se igram sa velikim skakavcima i paucima?

irena

U, ovo je super tema!

Quote from: jecapereca on 08-07-2007, 23:29:29
Plasim se bolesti bliznjih, grmljavine, insekata, visine,...a najgori od svih strahova mi je da necu moci imati decu.Uopste mi nije jasno zasto imam taj strah, to je tako neobjasnjivo

Plasim se bolesti bliznjih za koje ne bih mogla da nadjem lek ili novac za lek/operaciju/...
Deca... iako ih ne planiram u naredne dve- tri godine, nekako me plasi da necu moci da ih imam.
Jos se plasim mracnih pustih ulica, prolaza, parkova, tunela.... generalno, svih mracnih mesta kroz koja bas moram da prodjem. Valjda jer toliko slusam o kojekakvim bolesnicima i manijacima.

pig_am_am

samo za porodicu se plasim, a ja cu i kroz grmlje i kamenje :K

Smrda

Quote from: pig_am_am on 26-07-2007, 11:38:59
samo za porodicu se plasim, a ja cu i kroz grmlje i kamenje :K
dobro je dok ne bude kroz sljivike i livade...
heheh
sorry,nisam odolela...:0)

nasty girl

Quote from: tarantulica on 23-07-2007, 23:05:12
Prezivela sam sinoc jedan od mojih strahova... Zaglavila sam se u liftu, sama... Baterija u mobilnom mi je bila pri kraju, a svuda je bio mrak, jer je nestalo struje u celom naselju... Onda su pokushavali da je ukljuche... Lift se svaka dva minuta cimao, neshto bi pucalo i sevalo... Polako se skupilo pola komshiluka da mi pruza podrshku, a druga polovina je trazila trouglasti kljuch kojim se otvaraju vrata... I niko nije mogao da ga nadje... Ja sam se uspanichila, ne znam kako sam se setila da pozovem Gradsko komunalno preduzece i da im objasnim gde sam (niko drugi nije hteo da ih zove, jer "vraga su to hitne intervencije, chekace do ujutru")... Stigli su 15 minuta posle mog poziva i otvorili su vrata od lifta (i na tome cu im biti vechno zahvalna, chak razmishljam da ih javno pohvalim u Politici, u rublici "Medju nama")... I dalje se plashim zatvorenog prostora, mislim da se u mom sluchaju klin ne izbija klinom  :cvet


cuti imala si srece, ja sam ih cekala dva i po sata.... samo da znas kakav je meni haos bio u glavi, bila sam i gladna i zedna i islo mi se u wc....i onda sam se uspanicila i krenula da se gusim u panici jer sam se tripovala da nemam vazduha....uzas...ne bih to nikom pozelela....

a od tada uek idem peske..pa i ako je i 10 sprat... :wink:

makky

Nikada ne razmisljamo o strahu da cemo mozda saznati neke stvari o osobi o kojoj smo mislili da znamo SVE!
Uzasan je to strah!
Osetite da gubite nekoga, da vam izmice, potpuno nesvesno i sa njegove i sa vase strane.