Koji su vasi najveci strahovi??

Started by Coolgemini, 29-08-2006, 08:13:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pig_am_am

bojim se da se ponovo ne navucem na sah na internetu, oslepecu...

Smrda

Quote from: pig_am_am on 27-07-2007, 09:39:35
bojim se da se ponovo ne navucem na sah na internetu, oslepecu...
mislim da pre treba da se uplasis navlake na forum.... :K

pig_am_am

Quote from: Smrda on 27-07-2007, 13:11:37
Quote from: pig_am_am on 27-07-2007, 09:39:35
bojim se da se ponovo ne navucem na sah na internetu, oslepecu...
mislim da pre treba da se uplasis navlake na forum.... :K

a ne,ne,ne... sah je sah.
zbog njega sam i ispit pala...

Maslacak

Quote from: tarantulica on 23-07-2007, 23:05:12
Prezivela sam sinoc jedan od mojih strahova... Zaglavila sam se u liftu, sama... Baterija u mobilnom mi je bila pri kraju, a svuda je bio mrak, jer je nestalo struje u celom naselju... Onda su pokushavali da je ukljuche... Lift se svaka dva minuta cimao, neshto bi pucalo i sevalo... Polako se skupilo pola komshiluka da mi pruza podrshku, a druga polovina je trazila trouglasti kljuch kojim se otvaraju vrata... I niko nije mogao da ga nadje... Ja sam se uspanichila, ne znam kako sam se setila da pozovem Gradsko komunalno preduzece i da im objasnim gde sam (niko drugi nije hteo da ih zove, jer "vraga su to hitne intervencije, chekace do ujutru")... Stigli su 15 minuta posle mog poziva i otvorili su vrata od lifta (i na tome cu im biti vechno zahvalna, chak razmishljam da ih javno pohvalim u Politici, u rublici "Medju nama")... I dalje se plashim zatvorenog prostora, mislim da se u mom sluchaju klin ne izbija klinom  :cvet

Uf...ne bih volela da sam u tvojoj ko¾i bila :K Ali ja i ne dam da mi se to desi...
Ne volim liftove. I uvek mi govore da ¹to vi¹e idem liftom, manje æu se pla¹iti. E nemam pojma... zgrada mi nema lift :> Ali ¾ivela sam i na 13. spratu, pa sam i¹la pe¹ke...a nosila i sestru usput kad je trebalo...
Idem liftom povremeno, ako sam sa nekim poznatim koga mrzi da se penje. Nije to neki ogroman strah, posebno ako mi je lift poznat, ali sama ipak nikad, zato ¹to najprostije - za taj problem postoji vrlo jednostavno re¹enje - stepenice :> Nikakav problem ni smaranje mi nije da se uzverem na bilo koji sprat :) Nema lifta => nema straha uop¹te, plus nabijem kondiciju :wink:

A moj deèko je i prespavao u liftu jednom...namerno (on ga zaustavio)...brrr :K

katarina

Paukice, ja mislim da bih se samo onesvestila! Zato ja picim skoro uvek pesaka!

Moj trenutni strah je da necu stici da spremim farmu!
I plasim se sopstvene intuicije, jer se par puta pokazala vrlo pouzdanom!

zoe

А не Каћа, то није интуиција, то је одустајање in advance! Не треба ти то! :nene:

Е зар се не плашите да овде пишете о својим страховима? Јер неко их некад може употребити противу вас самијех? :smekerica: :>

Sole

#261
Quote from: zoe on 09-08-2007, 11:24:40

Е зар се не плашите да овде пишете о својим страховима? Јер неко их некад може употребити противу вас самијех? :smekerica: :>
moze i to da se desi, ali ne verujem u lose ljude :happy: (moja velika greska). :ohwell:

ponekad mi se cini da se nicega ne plasim  :V i jednostavno se trudim da ostanem izvan raznih panicenja u nedogled i fobija. ali, kad mi se desi nesto tako bzvz, isflesiram poptuno i to me bas dugo drzi.  :42:

kod mene to sa strahovima i hrabrsocu ide iz jedne u drugu krajnost sto bas i ne valja..
najvise mrzim kad me neko unapred priprema za nesto, kao trebalo bi toga i toga da se plasim, onda ako i utice na mene pocnem malo i da se tripujem.

imam recimo fobiju od zavtorenog i uskog prostora, umisljam da nemam vazduha i tako. jednom kad sam bila na moru isli smo uvece do susednog mesta busom i naravno autobus krcat mladima koji jure za provodom, a ne moze da se dise, svi se guraju, jedva sam izletela napolje. pa, bolje da pesacim ta 2 ili 3km nego da umisljam da cu da se ugusim. :42:
:happy: :happy:

tarantulica

Quote from: zoe on 09-08-2007, 11:24:40
Е зар се не плашите да овде пишете о својим страховима? Јер неко их некад може употребити противу вас самијех? :smekerica: :>

Da zna¹ da sam pomislila na to...
Da æe neko namerno da me zatvori u lift pun golubova (ako mu obri¹em poruku ili slièno  :>)...  :run

P.S. Nadam se da ipak neæe...  :cvet

Maslacak

#263
@zoe
hahahaha :siza:

©to se mene tièe, nijedan od strahova koje sam napisala nije toliko veliki da bih se toga bojala :happy:

@tarantulica
imam ja tavan pun golubova, a vrata ka tavanu su u mojoj sobi, èujem ih non stop, guguèu, klepeæu...nedavno je i sve¾ih ptièiæa bilo pa su cijukali :smekerica:
tako da prema meni mora¹ biti poosebno fina...hihi :K
:cvet

katarina

Quote from: zoe on 09-08-2007, 11:24:40
А не Каћа, то није интуиција, то је одустајање in advance! Не треба ти то! :nene:


Odustajanje? Mislis od ispita? Nisam mislila na tu intuiciju, nego ovako uopste...ti bar znas onaj delic sa snovima...e toga se plasim! I uopste predosecaja da ce se nesto lose desiti!

Maslacak

zoe hoæe da ka¾e da to verovatno nije prava intuicija, veæ samo strah (da ne mo¾e¹ stiæi) koji se tako manifestuje, a onda te i koèi da zaista uspe¹ (misleæi da je intuicija) :wink:

zoe

То је то, Маслачак! :)
Једино што је ова наша Каћа понекад стварно мало  :source:
али то нема везе са испитима, јеси чула, Кет? :nene: :cvet

Al-Jasmina

Ja se sa svojim strahom borim evri najt-
i veceras sam ubila dovoljno velikog i ruznog insekta da nekome stvori fobiju
:wall:

tarantulica

Quote from: Maslacak on 09-08-2007, 19:51:21
@tarantulica
imam ja tavan pun golubova, a vrata ka tavanu su u mojoj sobi, èujem ih non stop, guguèu, klepeæu...nedavno je i sve¾ih ptièiæa bilo pa su cijukali :smekerica:
tako da prema meni mora¹ biti poosebno fina...hihi :K
:cvet

Ovaj, da...  :run

Neæemo se èuti neko vreme....

Maslaèkice  :cvet

stef

 Upravo prozivljavam jedan od mojih najvecih strahova...