Koji su vasi najveci strahovi??

Started by Coolgemini, 29-08-2006, 08:13:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred


Ivana_89

Pla¹im se mraka... Ne uvek, ali nekad kad sam sama u mraku padaju mi sumanute stvari na pamet... Razmisljam ba¹ o glupostima... Dalje se pla¹im i samoæe i ribica i algi u moru, ne mogu da podnesem da me ne¹to dodirne dok plivam ili se opu¹tam u vodi... Ne bih mogla da ka¾em da imam strah i od visine, ali se jednostavno oseæam neprijatno, isto se tako oseæam neprijatno i kad vidim neku bubu na meni ili u mojoj blizini...

Al-Jasmina

Unapred me plasi suocavanje sa groznim osecajem neumitne prolaznosti
nakon gubitka najblizih i najmilijih...
Groblje,
rituali sahranjivanja, oplakivanje...
Osecaj tupe praznine,
krhkosti ljudske egzistencije
i svi lesinari koji se skupe da ocerupaju ozaloscenu porodicu
omalovazavajuci samo postojanje jedne individue i bol onih koji ostaju...

katarina

Plasim se psihickih bolesti i to mozda vise nego fizioloskih! Volela bih da ostarim i umrem nepomucenog razuma...bas kao i moji preci...

Ivke

 Bolest pre svega...A kada sam bila sama plasila sam se da spavam sama u sobi , a o stanu i da ne pricamo...

Al-Jasmina

 :hm

e to me fascinira,
ljudi koji spavaju sa upaljenim svetlom
i sa nekim obavezno?

Why?

tarantulica

Mogu da spavam sama u stanu, ali ne mogu to da opi¹em kao prijatno iskustvo...
Lep¹e je kad ima¹ uz nekog da se u¹u¹ka¹...  :)):

Ivke

U vezi spavanja sa upaljenim svetlom...ja nikad ne zamisljam neke vestice i duhove...nego nesto skroz realno ( u smislu da je moguce da se desi) ...Zamisljam da npr. neko ulazi u stan ili da se neko sunja tu oko vrata...

Ivana_89

meni se to de¹ava kad sam sama u kuæi, jer su mi obili jednom kuæu... od tad se pla¹im da ostanem sama noæu... ali od kad smo stavili alarm, lak¹e se spava  :>

Kamicak


jecapereca

Kod mene se javlja novi strah , a to je da cu se previse opustiti i necu moci sebe da nateram da ucim tako da cu ostati veciti apsolvent i nikada necu zavrsiti fax

katarina

Ni ja ne volim da spavam sama u stanu, pogotovo ne volim da ostavljam terasu otvorenu kasno uvece jer sam tako jedne godine imala susret sa lopovom...ostadoh ziva i zdrava, malo psihicki uzje..na, ali valjda ce proci sa godinama...

tarantulica

Ok, vreme je da prestanemo sa ovim, jer mi se samo raðaju novi strahovi u glavi...  :run

willie the scot


Darker

Pla¹im se da ne poènem da se pla¹im :run