Koji su vasi najveci strahovi??

Started by Coolgemini, 29-08-2006, 08:13:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Ipak ja mislim da je kulg u pravu :wink:

hulio_salinas

thanx katarina... Drago mi je da me razume¹!!!

Te¹ko je objasniti nekome svoje viðenje Boga... Hvala ti na podr¹ci...

Smrda

slazem se sa kulg i bredom....a i mislim da Bog ne kaznjava,nego dela u milosti....sta znam...u prvu si hulio,tesko je nekom objasniti svoje vidjenje Boga...
a ja se bojim pacova,u stvari vise ih se gadim,nego plasim,ali i to je vrsta straha,od zaraze valjda....ne znam..

Daca

Kada vidim da neko spava,obavezno moram da zastanem i pogledam da li dise-to mi je ubedljivo najveci strah!Zapravo,plasim se da ce neko mozda umreti u snu! :shock

Coolgemini

Bad trip :ohwell:...mada posmatraj to i sa pozitivne strane...tako je najlepshe umreti(tiha jeza,ali je stvarno istinito)...Velika nesreca je za mlade ljude da tako zavrshe zivot,ali za dosta starije je idealan..Barem tako oni kazu,a i ja bih voleo tako da umrem :happy:

Smrda

ni ja ne bih imala nista proti tog nacina...
ali jeste gadan trip...moja sestra ga je imala kao mala...pa me je stalno budila.....srecom to je prestalo!!

Darker

E, a ¹ta mislite o fenomenu, da vas obièno stigne najveæi strah?? Npr. uvek mi padne na pamet onaj lik ¹to je za Srpsku novu spustio roletne, zatvorio prozore i odmakao se dalje od prozora jer se pla¹io da ga ne spièi neki metak od ¹enluèenja i dok je udobno sedeo u svojoj foteljici i posmatrao novogodi¹nji program, metak je pro¹ao kroz roletnu, oba okna i spièio ga, bez riko¹eta, dirket u onaj mali deo glave koji mu je virio iznad fotelje. Naravno, trenutna smrt...
Ili, recimo, u¾asno ljubomorne osobe obièno i budu prevarene... itd...

Darker

E, a ¹ta mislite o fenomenu, da vas obièno stigne najveæi strah?? Npr. uvek mi padne na pamet onaj lik ¹to je za Srpsku novu spustio roletne, zatvorio prozore i odmakao se dalje od prozora jer se pla¹io da ga ne spièi neki metak od ¹enluèenja i dok je udobno sedeo u svojoj foteljici i posmatrao novogodi¹nji program, metak je pro¹ao kroz roletnu, oba okna i spièio ga, bez riko¹eta, dirket u onaj mali deo glave koji mu je virio iznad fotelje. Naravno, trenutna smrt...
Ili, recimo, u¾asno ljubomorne osobe obièno i budu prevarene... itd...

Al-Jasmina

Cula za to
i to mi je vise kao Crna slutnja buducnosti
ili kreativan cin modeliranja iste... :hm

gadim se nekih insekata,  :T
ali ne bih to nazvala istinskim strahom...

Ono cega se ja plasim je kao vrabac
odleti kad ga oteram, ali se uvek vrati
mozda to nije isti vrabac,
ali je vrabac ... :K


vrebac  :happy:

Smrda

ja mislim da je to podsvesno prizivanje.....a kad nesto jarko prizivas(podsvesno zelis)....strefice te..tako obicno bude...
neka visa zakonitost.....
ili visa sila......
a sta je sa onim....pazis na sve,ne letis avionom,ne ides brodom..izbegavas opasne krajeve,hranis se zdravo....i onda se okliznes na bananu i tras!!!

zoe

Izgleda da je to dobar nacin da pocnes da se bojis straha! :ninja: :>

Smrda

da se bojis straha!!!hahaha :> :> :>
i tsko odo' ja u paranoju!!! :][

Al-Jasmina

Nije to naivno...znate onu:
Jedina stvar koje se trebamo plasiti je sam strah
                                                 FDR

Smrda

pa nije naivno...ali ako se shvati previse bukvalno?!?
strah od straha....uh....

willie the scot

strah nije bogougodna stvar...po nekim tumacenjima je i djavolje oruzje...
bog zeli da kuliramo...
po frojdu,najveci strah kod muskaraca je strah od kastracije...mislim bi se moja podsvest slozila s tim...
sto se svesti tice...mislim da ona ne moze da proizvede i odrzava neki neizleciv strah...