Koji su vasi najveci strahovi??

Started by Coolgemini, 29-08-2006, 08:13:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

AquArius

Buba-shvaba  :run
Ili u mnozini.
Nije to ni strah, vise gadjenje.
A stari BG ih je pun...

katarina

Ja se od danas plasim osa!!!
Dva puta me je ujela u roku od 10 dana! I to od celog drustva bas mene!

Al-Jasmina

Pa ne panici kad leti okolo,
ne masi rukama da je teras, a ako to radis, onda
moras biti expert...

Joj ja se s njima *ebavam celo leto,
pokusavaju da mi zasnuju civilizaciju osa na terasi...

Coolgemini

QuoteUzasno se bojim misheva, a da je to vise od straha pokazalo se pre dve godine kada sam sa drustvom gledao Ligu Sampiona, kada se u mojoj sobi pojavio ''nepozvani gost''. Naravno da nije bilo urlanja i panike(hej, pa ipak sam bio u drustvu), ali je svakako bilo dovoljno

Dobar si stvarno...a zamisli mene koji je spavao sa citavom porodicom misheva u krevetu... :>..no bili su stvarno dobri i trudili su se da me nikako ne probude...  :K..mada njihove bebice nisu bash mogli da obuzdaju jer su stalno skicale :K..to je bio provod...od tada se stalno druzim sa misevima(moji best friends) :)

Smrda

CoolG....ja se zaista nadam da je to sala.....
bljak...

zoe

smrdo, to je samo Kulg-ov avatar progovorio... mjauuuuu! koliko samo maca na ovom forumu....

willie the scot

#66
dr jingles...ha,ha,ha...

Willie,spojio sam ti poruke

...kerovi,kerovi,kerovi...

Smrda

razbijam strah avatarom....
jos da svi pi*kimo na solju....

Coolgemini

@Smrda:It's a mad true :roll:....toga sam postao svestan posle odredjenog vremena kad sam jednom imao jako losh san i kad sam osetio doticne kako se mrdaju po mom pokrivacu..trgnuo sam se i oni su zbrisali.. :K..nije me bilo strah...sta ti moze jedan majushni misic kad ovaj macan sa naocarima sve vidi :>...hihihihih :K

Ostali dosta sa chatom i OFF-om :)

Smrda

opet off....kako uvek mene!?!?!
mrdaju se po pokrivacu?!?!?jaks!!...nadam se da su bili na,a ne ispod ....
ma znam ja da mi ne moze nista CoolG,ali nekako to je trip izĀ  detinjstva,em su mi misevi i pacovi gadni,em sam kao mala bila ubedjena da sikcu i siste...znam,znam,debilno.. :stid:

Al-Jasmina

Ovo sto smrda napisa nije off, ali ja padoh sa stolice smejuci se....
mislim, super je..i psiho je skrozzzz

katarina

Quote from: Al-Jasmina on 04-10-2006, 02:15:17
Pa ne panici kad leti okolo,
ne masi rukama da je teras, a ako to radis, onda
moras biti expert...

Joj ja se s njima *ebavam celo leto,
pokusavaju da mi zasnuju civilizaciju osa na terasi...

Jedna me je capila kad sam bacala djubre, nisam je ni videla, a druga dok sam sedela na klupici. Sletela mi je na nogu, ni nju nisam videla i naslonila sam lakat pravo na nju! Baksuz

Smrda

Quote from: Al-Jasmina on 06-10-2006, 18:09:06
Ovo sto smrda napisa nije off, ali ja padoh sa stolice smejuci se....
mislim, super je..i psiho je skrozzzz
da si u mojoj kozi znala bi stvarno sta je psiho...i dan danas ih cujem.....jednom sam se istripovala da mi lezi mrtav mis u sobi i nisam smela da udjem dok ga cale nije sklonio..kad ono???....crna gumica za kosu....a da ne kazem da sam imala 14 god....nije bas da sam bila mala....to je psiho!!!

Al-Jasmina

Mitjo mali, jbg...zao mi je!
Ne daj se malim glodavcima..nisu zasluzili!!!

Smrda

thnx :cvet
ne dam se ja...zato kad ih vidim,odmah skika,cika...pa ko pre pobegne,ja ili oni....