Koji su vasi najveci strahovi??

Started by Coolgemini, 29-08-2006, 08:13:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Ja se ne plasim nicega! :>

Salim se... nisam neko ludilo od hrabrosti, ali generalno nema niceg cega se panicno plasim, ili tako nesto... Imam blaze fobije od lifta i zubara, ali "koristim" i jedno i drugo, tako da se maltene ne racuna... Mrak, insekti, misevi...nista. Naravno, nije mi prijatno kad uleti buba od 5cm kroz prozor, ali kome jeste prijatno...bitno je da imam dovoljno hrabrosti da ne skicim, i ubijem je :happy:

Najjaca fobija mi je od telefona :>! Zato se ljudi stalno zale sto se ne javljam... Kad treba da uzmem telefon i pozovem nekog, odlazem nekoliko dana, znoje mi se ruke, i tako... zestok trip, i ne podnosim ga, jer gubim prijatelje, ali i to prevazilazim u poslednje vreme (plus - hvala cudu na mobilnima i smsu :>).

Smrda

kad smo kod strahova da li je neko od vas doziveo panic attack?!?!

stef

 Ne maeni ali mom papagaju da.Evo gledam ga vec 10 min, kako glavom udara u kavez. :loptica.A to voli da radi i moja kornjaca.Sad sam malo otisao u  :OFF.

Maslacak

Generalno sam prilicno opustena osoba kad su ispiti u pitanju, ali sam noc pred jedan davni ispit imala nesto kao napad panike... neverovatno...tresem se, mucnina, gusenje, suze, zeludac velicina graska... pojma nemam zasto ni kako, jer i u tom momentu sam znala da to nema nikakvu racionalnu osnovu (svasta...ispit ko ispit...)... i tako, jednom se samo desilo, nikad vise, na svu srecu... vec sutradan, pred sam ispit sam bila potpuno opustena... ali eto... jako uvrnuto :K

Coolgemini

#79
QuoteNajjaca fobija mi je od telefona ! Zato se ljudi stalno zale sto se ne javljam... Kad treba da uzmem telefon i pozovem nekog, odlazem nekoliko dana, znoje mi se ruke, i tako... zestok trip, i ne podnosim ga, jer gubim prijatelje, ali i to prevazilazim u poslednje vreme (plus - hvala cudu na mobilnima i smsu ).

I ja se plasim od telefona,ali u smislu da se skroz izgubim kada treba o necemu da pricam.Zato maksimalno izbegavam pozive(identifikacija je bozansko delo) :K :K...plasim se od smaranja tim putem jer sam posle nekih razgovora ubijen u pojam i nije mi ni do cega :roll:
Quotekad smo kod strahova da li je neko od vas doziveo panic attack?!?!

Panic attack??What is it?? :K...nisam podlozan tome cesto,mada ponekad mogu upasti u panicnu frku i to uglavnom bez vidljivog razloga..U tome i jeste osnova cele panike>iracionalno-produkovani strah nastao bez razloga i vodjen stepenicastim naletima ostalih strahova koji nemaju veze sa prethodnim..Na kraju nastaje opste stanje zbunjenosti i ljudi tada obicno zaborave na realnost...(bad feature) :ohwell:

Maslacak

#80
Quote from: Coolgemini on 17-10-2006, 17:22:46
I ja se plasim od telefona,ali u smislu da se skroz izgubim kada treba o necemu da pricam.Zato maksimalno izbegavam pozive(identifikacija je bozansko delo) :K :K...plasim se od smaranja tim putem jer sam posle nekih razgovora ubijen u pojam i nije mi ni do cega :roll:

Ee... prva osoba da ovo cujem...hvala brate! :)
Imam jednog druga koji apsolutno obozava telefon, i ranije me je zvao non stop, skoro svaki dan...nismo mogli da prodjemo sa manje od 1h price (ja pokusavam da prekinem, ali on uvek ima nesto jos da kaze), sto je mene nenormalno nerviralo, jer su ti razgovori uvek o potpunim glupostima, nikad nista korisno i konkretno. Samo se iznerviram zbog izgubljenog vremena, a uz to sam sve vreme dok razgovaramo sva kao u nekom grcu, posle me sve boli... :K A onda se on jako naljutio sto ja njega ne zovem, pa sad uoopste nece da se javi, vec moram ja njemu ako hocu da odrzimo kontakt, jer se vise ne vidjamo na faxu... I onda moram posebno da uplaniram bar 1.5h slobodnog vremena da ga nazovem, jer znam da me nece pustiti ranije od telefona, posebno jer se dugo nismo culi...
...uzasno frustrirajuce, posebno za nekog sa telefo(n)bijom :>

Korisnicko Ime

Moj najveci strah je da necu stici da uradim sve sto zelim.

Al-Jasmina


Alnus Glutinosa

Ja imam strah da ce svi moji prijatelji zasnovati porodice i da ce im samo one biti bitne i da necu imati vise s kim da se druzim... ostacu sama na svetu! :stid:  :'( :'( :'(

Coolgemini

QuoteMoj najveci strah je da necu stici da uradim sve sto zelim.
Da....i to je moj najveci strah normalne prirode....strah koji vodi ka pozitivnom zavrsetku(u vecini slucajeva) ili bolje receno ''vodeci strah''...toga se uglavnom svi plashe...zato i spada u kategoriju normalnog..

Darker

Quote from: Korisnicko Ime on 17-10-2006, 19:03:13
Moj najveci strah je da necu stici da uradim sve sto zelim.
U, zabole me mnogo, ¹ta ne stignem danas - zavr¹iæu sutra :K :K :K A ako ne zavr¹im ni sutra, onda:
Quote from: smrda on 17-10-2006, 16:11:04
kad smo kod strahova da li je neko od vas doziveo panic attack?!?!
:> :> :> :>

Quote from: Maslacak on 17-10-2006, 18:20:00
Ee... prva osoba da ovo cujem...hvala brate! :)
Imam jednog druga koji apsolutno obozava telefon, i ranije me je zvao non stop, skoro svaki dan...nismo mogli da prodjemo sa manje od 1h price (ja pokusavam da prekinem, ali on uvek ima nesto jos da kaze), sto je mene nenormalno nerviralo, jer su ti razgovori uvek o potpunim glupostima, nikad nista korisno i konkretno. Samo se iznerviram zbog izgubljenog vremena, a uz to sam sve vreme dok razgovaramo sva kao u nekom grcu, posle me sve boli... :K A onda se on jako naljutio sto ja njega ne zovem, pa sad uoopste nece da se javi, vec moram ja njemu ako hocu da odrzimo kontakt, jer se vise ne vidjamo na faxu... I onda moram posebno da uplaniram bar 1.5h slobodnog vremena da ga nazovem, jer znam da me nece pustiti ranije od telefona, posebno jer se dugo nismo culi...
...uzasno frustrirajuce, posebno za nekog sa telefo(n)bijom :>

Uuuuuuu, ¹ta bi moji dali da patim od iste fobije :K :K :K

AquArius

Imam ja tu telefon fobiju pomalo kad su u pitanju iskljucivo nepoznati ili malo poznati ljudi.
Mada, nije ni prineti Maslackovoj.

@stef - gledaju te kako ucis farmu
zabrini se kad ti kaktus pocne lupati glavom o zid  :][

Alnus Glutinosa

Quote from: AquArius on 17-10-2006, 20:37:58
Imam ja tu telefon fobiju pomalo kad su u pitanju iskljucivo nepoznati ili malo poznati ljudi.

I kod mene se javlja... uvek kazem, ne mogu da zovem, poslacu mu /joj  mail!  :run

Bred

Quote from: Coolgemini on 17-10-2006, 17:22:46
QuoteNajjaca fobija mi je od telefona ! Zato se ljudi stalno zale sto se ne javljam... Kad treba da uzmem telefon i pozovem nekog, odlazem nekoliko dana, znoje mi se ruke, i tako... zestok trip, i ne podnosim ga, jer gubim prijatelje, ali i to prevazilazim u poslednje vreme (plus - hvala cudu na mobilnima i smsu ).

Jao al si ti preosetljiv cvrcku mali ( sto bi Al-Jasmina rekla, hahahahahaha)
:>

Aqua-za kaktus  :K

zoe

Бојим се осећаја беспомоћности...