Koji su vasi najveci strahovi??

Started by Coolgemini, 29-08-2006, 08:13:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Smrda

iliti nemoci.....
takodje i ja...

Maslacak

Quote from: Bred on 18-10-2006, 13:48:33
Jao al si ti preosetljiv cvrcku mali ( sto bi Al-Jasmina rekla, hahahahahaha)
:>

Ma nemoj da te preosetljiva   :F  ... ne obazirem se ja na to tvoje "admin" mnogo... :>

Zanima me, da vam uleti golub u sobu u potkrovlju, u kojoj su tri minijaturna prozora, koliko vas bi ostalo hladnokrvno i uspelo da ga istera kao ja, je li?? :> :> :>

Inace...likcina od goluba mi se posrala ni manje ni vise nego na - tastaturu :lol: :lol:
Ali to je vec off... :K

AquArius

 :lol: za goluba, to ti neko odozgo porucuje nesto  :>

ja sas svojevremeno isterivala shishmisha.
nije me uplasio (mnogo)  :a
a nisam ga ni isterala.
spavali smo u odvojenim sobama.
iskrao se zorom.
:happy:

stef

 Joj, sismis...Bilo je to u leto 2004 godine, vladala je velika vrucina, dva mladica (jedan je moj brat a drugi sam ja) nisu mogla da spavaju...Kao i u svim americkim filovima gledali su neki horor film...na vrhuncu napetosti (dobar je film bio), mladic po imenu stefan je zapazio neku senku kako ulazi na vrata od terase, proradio je simpatikus, i kada je konacno ukapirao da je to (glupi, mali) sismis, pobegao je zajedno sa bratom u vidu lastinog repa...Joj ljudi moji, da je mogao, slepi mis bi umro od smeha.Pronasli smo ga posle 15 minuta (toliko nam je trebalo da se smirimo) mrtvog na podu, verovatno je i umro od smeha. :cvet za slepog misa.

Coolgemini

Kad ste se vec dotakli misheva,golubova i shishmishova,naravno eto tu i mene :>...srecom,imao sam jako vrednog i zaposlenog macora koji je na sve nacine pokusavao da mazi drage zivotinjice,al' mu to nije bash polazilo za shapom :K
od goluba se nisam uplasio...bio je manje-vishe iscerupan i ''usran'' od straha(ali bukvalno :K),pa sam ga pravo frljnuo kroz terasu...
A scena polu-zivog shishmisha mi se bolno urezala u podsvest i danas se plasim tih odvratnih stvorenja..pogotovo sto tako odvratno skice(kao da sishu neku gvozduriju... :roll:)

AquArius

Quote from: stef on 18-10-2006, 22:26:38Pronasli smo ga posle 15 minuta (toliko nam je trebalo da se smirimo) mrtvog na podu, verovatno je i umro od smeha. :cvet za slepog misa.

a mozda i od straha  :lol:

Smrda

meni su slepi misevi bas slatki,sto je malo cudnjikavo sobzirom da miseve ne podnosim.....a ko o cemu,vi se nekako uvek vratite na miseve?!?!.....blago tebi coolg!!....moj macor je bio jako glup za miseve,mislio je da treba da ih gotivi....cak je jednom jednog i usvojio,doveo ga na terasu i stavio u korpu?!?i onda ga je posle par dana ponosno pokazao gazdarici,na sta je ona(citaj ja) dozivela nerfvni slom!!! .grins.
a golubovi su meni bas simpa,sem kada bas rese da mi ostave suvenir na sred ulice!!i to obicno na glavi.... :K
cula sam da je strah od ptica strah od slobode,zna li neko nesto o tome??

AquArius

ajde jedan vic onda o slepim mishevima
Vraca se muz mish kuci i zatice zenu mishicu sa slepim mishem.
"Pa zar sa slepcem?"
"Eeeee, pilot je ipak pilot"
:happy:

Darker

Verovatno æu se pla¹iti za svoje dete kad ga budem imao... Ili za familiju :roll: :roll:

Smrda

mislim da vecina kad tad se suoci sa takvim strahom,neki pre neki kasnije....to je bas realan strah.

sandric

Mrzim slepe miseve..imam trip da imaju zestoku nameru da mi piju krv....previse gledam horor filmove

Coolgemini

QuoteMrzim slepe miseve..imam trip da imaju zestoku nameru da mi piju krv....previse gledam horor filmove
Ima istine u tome da zaista mogu da piju krv...Postoji vrsta slepih misheva tzv ''vampiri'' koji zive negde u Australiji i okolnim ostrvima i koji uvece vole da svracaju kod stanovnika prirodnih naseobina da parazitiraju malo :K...narocito kad spavaju...gledao sam emisiju kad se doticni usunjavaju nekom detencetu u krevet i kad ga nesebicno sishu....uzas.... :pst...

Al-Jasmina

A i ti likovi koji to mrtvi hladni snimaju...BOZE!
5 milijardi puta bih ih rasterala...'bem ti snimak i publiku...jadno dete :shock

Smrda

uzas....pa koji to covek dozvoli?
bljak...

Vampire 666

ti slepi misevi zive u Centralnoj Americi...