Koji su vasi najveci strahovi??

Started by Coolgemini, 29-08-2006, 08:13:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

dyki

Quote from: Darker on 23-11-2006, 15:46:46
Hvala, Lidija... Èega se ti pla¹i¹?
:wink:

Pa sigurno se tebe par puta uplasila ako te je videla u hodniku :) Ja sam poceo da se plasim novih cipela, odrase mi kozu na peti :)

Darker

Ma niiiiiiiiiije, o¹i¹ao sam se:-)
Pla¹im se paranoje u poslednje vreme...

zoe

Плашим се да станем на шахт или неки сличан плехани поклопац на улици... стално мислим, пропашћу! :H

stef

 Plasim se da zavrsim faks, u stvari plasim ce mi nedostajati. :hm

Darker

Quote from: zoe on 24-11-2006, 15:11:30
Плашим се да станем на шахт или неки сличан плехани поклопац на улици... стално мислим, пропашћу! :H
Opu¹teno, ja sam jednom propao, ni¹ta stra¹no, samo sam imao modrièetine par dana:-)

dyki

Quote from: Darker on 24-11-2006, 16:00:10
Quote from: zoe on 24-11-2006, 15:11:30
Плашим се да станем на шахт или неки сличан плехани поклопац на улици... стално мислим, пропашћу! :H
Opu¹teno, ja sam jednom propao, ni¹ta stra¹no, samo sam imao modrièetine par dana:-)

Jao, da, HAHAHAHAHAHAHA! ahhh... good old times... :) Ja se plasim jedne asistentkinje sa faxa: mala je, ima okrugle cvikere, mrsava (u stvari k'o zenski Harry Potter :) ) i kao da je uvek na ivici nervnog sloma (jednom me je izbacila sa vezbi :) ) mislim da ce poneti bombu jednog dana... :)

willie the scot

mene je strah zapustenih tunela...
u tunelu spava drekavac... :K

Al-Jasmina

Bwahaha, udaj se za mene Willie!  :K

Apropo toga, mene plase oni tuneloidi po Kalemegdanu,
neuredjene, neosvetljene rusevine iz krvave i burne proslosti...
naseljene pacovima i manijacima  :ohwell:

dyki

Quote from: Al-Jasmina on 24-11-2006, 21:38:53
Apropo toga, mene plase oni tuneloidi po Kalemegdanu,
neuredjene, neosvetljene rusevine iz krvave i burne proslosti...

jao bre pa kako to da te plasi, ja bih voleo kad bi sve katakombe bile otvorene, sve bih ih obisao, to mi je mnogo interesantno! :)

Smrda

i ja imam taj trip da se ne sapletem ...stalno sam na oprezu i onda prvi put kad ne gledam,eto...rupe...

Al-Jasmina

Quote from: dyki on 25-11-2006, 08:20:27
Quote from: Al-Jasmina on 24-11-2006, 21:38:53
Apropo toga, mene plase oni tuneloidi po Kalemegdanu,
neuredjene, neosvetljene rusevine iz krvave i burne proslosti...

jao bre pa kako to da te plasi, ja bih voleo kad bi sve katakombe bile otvorene, sve bih ih obisao, to mi je mnogo interesantno! :)

Jeste
i ja sam za to interested  :wink: :)
ALI
manijaci i djubre i pacovi...
(u prevodu: nepotrebna opasnost, smrad i kugonosci)
Nazalost, ekscesi su se izdesavali na Kalishu...i to ljudima koje znam
(napadi, prepadi i ubistvo+silovanje=nekrofilija)  :( :shock

dyki

Quote from: Al-Jasmina on 26-11-2006, 00:16:24
Jeste
i ja sam za to interested  :wink: :)
ALI
manijaci i djubre i pacovi...
(u prevodu: nepotrebna opasnost, smrad i kugonosci)
Nazalost, ekscesi su se izdesavali na Kalishu...i to ljudima koje znam
(napadi, prepadi i ubistvo+silovanje=nekrofilija)  :( :shock

Uf, da, zaboravih na to... Ali to je bilo pre 5-6god. sad je prilicno drugacije, sve je osvetljeno tako da ne moras vise da se plasis toliko :)
Eeee, da, plasio sam se kao mali kad sam vozio biciklu po Zvezdarskoj sumi u neko ovo kalendarsko vreme, pa kad iznenada padne mrak a ja treba da se vratim kuci (i pri tom zaboravim prednje svetlo :) ) Doduse samo mi se dva puta desilo, posle sam pazio :)

katarina

Plasim se lopova koji haraju po nasem faxu...i to po WC-ima!!

Drugo, plasim se mog mracnog ulaza kada se vracam kuci u 3 ujutru... dok sam imala "pratioca", sve je bilo u redu, a sad trazim povoljne suzavce...

stef


Quote

jao bre pa kako to da te plasi, ja bih voleo kad bi sve katakombe bile otvorene, sve bih ih obisao, to mi je mnogo interesantno! :)
Quote
Ima katakombe na Tasu, tacnije ispod.Jednom mesecno je otvoreno za publiku, raspitajte se u klubu pecina Sorric za offic.

dyki

E dobra ideja! Hvala Stef! Sad se plasim moderatora zbog OFFova :)