Koji su vasi najveci strahovi??

Started by Coolgemini, 29-08-2006, 08:13:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Ja se plasim pseceg shit-a :> Grad nam je za**an dibidus... Proci Knez Mihajlovom oko 6 - 7 ujutru, pa to je hrabrost :>

Al-Jasmina

#151
Ja se plasim da nikad ne uvedu higijenu u BG...
onu koja vlada u tolikim metropolama sveta

Alnus Glutinosa

tik- tak...
...ne vidim ga, ali osecam da me prozdire...

stef

 Ja sam se kao mali plasio dugackih hodnika u hotelima...Mislim da je zbog nekog filma, gde se u hodniku hotela pojavljuju neke bliznakinje.Iako sam imao 6 godina kad sam odgledao taj film, jos uvek se jezim kada pomislim na tu scenu.Verovatno zato nemam fantaziju da spavam sa bliznakinjama kao ostali... :angel:

Dukica

Ja se plasim AJKULA...mada ih nikad nisam srela...a i kad ih budem srela,gurnucu im glavu u usta,odmah,da se ne muce i one i ja!
Ajkula se stvarno plasim,a nemam predstavu zasto!

Darker


Dukica

Da,ali strah potice i pre toga...Ustvari kad se malko bolje setim,mozda i jeste! I to one 3D naocare,jbte!!!!!!! Ajoj,ladno je od tada!!!! :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock

Alnus Glutinosa

"...cuvajte se ajkula, motrite na ljude..."  :/

willie the scot

plasim se da ne zavrsim u utrehtu pisuci fantazije o vincanskoj kulturi... :K

Al-Jasmina

#159
Quote from: willie the scot on 27-11-2006, 20:43:33
plasim se da ne zavrsim u utrehtu pisuci fantazije o vincanskoj kulturi... :K


:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog
mislim da te volim kad ovako odvalis!
a tek zbog kilta koji nosis  :K

Tu smo, i mene strah da ne zavrsim negde... :happy:
sanjarim o neizrecivosti  :smile:

Smrda

ja samse danas strecnula nekog lika na ulici...bas je delovao pretece...a ono mrkli mrak...sreca,pa prodje...

Dukica

U tebra,meni je to zestok trip. Jednom me manijak napao u ulazu rodjenom,a i u ulici,jednom.E to u zgradi je stvarno bilo lose.
Ja na ulaz,on stoji tu.Ja na druga vrata,sunjam se,on mi iza ledja. :shock :shock :shock :shock Ma kao horor! Tako sam potrcala ,da se ne secam kad sam tako startna bila. Posto od mojih niko kuci nije bio,ja neku zenu ispred zgrade savatam i zamolim je da udje samnom u zgradu.
Auuu,od tad,nikad sama kuci. Decko me uvede u zgradu i mahnem mu sa prvog sprata. Ili neko drugi,al druge u principu boli uvo.....

Tako da,Smrdo,ta streckanja su katastrofa. Jbg,nisu svi kao moja sestra...Nju napadne manijak,a ona ga juri sa ciglom!
Jednom,nas je u Turskoj zajedno,napao jedan na bajsu. Auuuu,Boga smo ubile u njemu. Gadjao nas je bajsom....

Uhhh,necu da davim vise,samo htedoh da kazem koliki mi je to trip!

Al-Jasmina

Znam, ni meni nije od toga lako...jednom sam sprintala od nekog g-dina koji me je jurio
mracno je naselje nocu i svako malo napadne neko..
ali kad na to pomislim obicno me uhvati takav bes da bih u tome nekome ubila Boga i mnoge svece...

Maslacak

Quote from: Dukica on 28-11-2006, 19:37:37
Jbg,nisu svi kao moja sestra...Nju napadne manijak,a ona ga juri sa ciglom!
Jednom,nas je u Turskoj zajedno,napao jedan na bajsu. Auuuu,Boga smo ubile u njemu. Gadjao nas je bajsom....

...genijalno... :lol: :lol: :lol:

Smrda

sestra ti je car...:)
ma znam dukice...imala sam ja vec susret trece vrste sa jednim pre nekog vremena...i za divno cudo,posle toga nemam bas neke traume...mislim ne plasim se da idem sama ili bilo sta...
ali eto strecne ponekad....[pogotovu ako je pustos oko tebe,kao oko mene sinoc....nigde nikog,zelenilo,prazna buska stanica,a on ide ka meni ,jos sa pivom u ruci....i tako.,..da sad ja ne dizem jezu okolo...
streckanja su bljak...ali brzo prodju..zato suzavci,dezodoransi parfemi i baterijska lampa...bez nje nikad...heheh