Koliko vremena se provede na faxu

Started by JMDP, 20-12-2009, 08:25:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

JMDP

Zanima me, kao sto iz naslova mozete zakljuciti, koliko vremena se u proseku provede na fakultetu na predavanjima, vezbama...Razmisljao sam o farmaciji kao fakultetu koji bih mogao da upisem i znacila bi mi ova informacija

Pozdrav


alhemicarka

Kad smo vec kod toga, cula sam da se i subotom ide na fakultet. Je l' to tacno?

Bred


alhemicarka


alhemicarka

Izvinjavam se unapred ako sam dosadna, ali ima par pitanja. Da li bi neko mogao da mi kaze da li se zbirka koja se sada prodaje u skriptarnici za spremanje prijemnog iz matematike mnogo razlikuje od zbirke koju su napisali Jovan D. Keckic i Stana Z. Nikcevic, a koja se ujedno koristi i na prvoj godini studija? Tu knjigu mi je dala drugarica koja je nedavno diplomirala, a ona je, takodje, koristila tu knjigu za spremanje prijemnog. Knjiga je spolja plavo-bela i podosta obimna. :wink: Mozete li mi reci, u slucaju da je ta knjiga bitnije izmenjena, da li ce skriptarnica raditi u petak posto bih onda dosla da kupim novu zbirku. Hvala! :wink: 

littlebaby


alhemicarka


stephen

Ajoj i u subotu dolazite u skolu xD
Bog blagosloviJo gimnazije nase lepe drage subotom neradne  :smekerica:

alhemicarka

Joj, matematicaru, ti mi trebas! Mozes li da pogledas zadatak iz matematike u delu za prijemni ispit? Please... Rekao si da ti dobro ide matematika, a oko tog zadatka ni profesor ne zna da mi pomogne. :(

brko