Poljupci

Started by Bred, 02-09-2006, 02:10:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Wolf

Quote from: stef on 19-01-2007, 13:53:09
Slazem se, ali ponekad strast prevlada... :djavo
Da, pa odes u wc...

Quote from: Al-Jasmina on 19-01-2007, 16:02:36



Sla¾em se, ali ponekad nekultura NADvlada...:K


Mislim da to nema veze sa nekulturom, nego sa onim zivotinjskim u nama...

stef

#31
 Wolf, tipicno za tebe da kazes nesto tako... :K
Je'l i lajes ponekad i javno...?



Nista lepse o tog prvog  :Lj sa devojkom...cekanje na taj trenutak, vreme koje si proveo zamisljajuci kako nezno pritiskas njene usne tvojim, milujes njenu kosu, taj topli meki zagrljaj zbog koga leptirici u stomaku podivljaju ( :K mojne da ste bezobrazni)...i kada dode stvarno taj trenutak, mozak  vise ne funkcionise, natopljen adrenalinom, vodjen si samo silom atrakcije, i dok tvoje srce jadno radi ko ludo, usne izdaju, suve, vec traze njene...tada znas da je gotovo vreme za pricu, vreme je za ljubav  :ljubav: .Meni je tako kada prvi put poljubim neku devojku.

Al-Jasmina

Seæam se, èini mi se najlep¹eg poljupca...  :hm
uvod u taj isti je izgleda trajao satima... :happy:
Toliko je trebalo da se dve osobe osveste da treba da prestanu da prièaju
i zagrle se... a onda æute i gledaju kroz prozor...dugo...

A onda primecivanje da je telesna temperatura skocila,
i lagano rotiranje ka osobi... gutanje ¾vake (mozak ni¹ta pametnije nije smislio)
a onda... èista struja, 100% alkohol, plazma agregatno stanje... :lol:


Stef je to lepo opisao...detaljno...


Poljubac je toliko intimna stvar...toliko divna stvar... :happy:
Uzdah!
8)

Coolgemini

Jedan od najjacih i najintenzivnijih osecaja elektrostatickog privlacenja koji rezultira blizim namagnetisanim i uzburkanim stanjem tela kada cak ni najjaca sila ne moze da ga poremeti.... :smekerica:...savrseno....Adrenalin miluje nervne receptore,testosteron uzburkava Sertolijeve celije :luda,estrogen daje emocije i ideje,a mozgovi vec smisljaju sta treba drugo uraditi... :>
Zatim se moze uciniti neki poljubac niz vrat....i on spada u ovu kategoriju.... 8)

cvjetic

auuuuuu,ljudi... meni adrenalin skoci od vasih postova... :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav:

AquArius

#35
Poljubila sam jednom osobu,
kojoj su ti poljupci bili prvi ...

Ja to nisam tad znala,
poljubac nisam silila,
tako da je dugo vremena proslo,
dok se to zaista nije dogodilo.

Ti poljupci su zaista bili
topli. Nezaboravni.

:happy:

Darker

Quote from: cvjetic on 20-01-2007, 01:09:42
auuuuuu,ljudi... meni adrenalin skoci od vasih postova... :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav: :ljubav:

Quote from: cvjetic on 19-01-2007, 13:43:51

meni se ne svidja kad vidim dvoje kako se fackaju pred punom kafanom... :roll: :roll:
   get a room... :neee

Meni (predvidljivo) skoèi ne¹to drugo... Pa, je l' ima¹ sobu vi¹ka?? :djavo :djavo :djavo

AquArius

Quote from: Darker on 20-01-2007, 17:18:53
Meni (predvidljivo) skoèi ne¹to drugo... Pa, je l' ima¹ sobu vi¹ka?? :djavo :djavo :djavo

sobu saS narodnjaci? :smekerica:

no on chat,
only
on topic

stef

 Ja mnogo volim one nevine poljubce, u situacijama koja nemaju veze sa seksom, bez zadnjih (ili bolje reci prednjih) namera, vec samo da se pokaze neznost prema partneru... :Lj

sandric

Quote from: stef on 22-01-2007, 13:21:08
Ja mnogo volim one nevine poljubce, u situacijama koja nemaju veze sa seksom, bez zadnjih (ili bolje reci prednjih) namera, vec samo da se pokaze neznost prema partneru... :Lj

U potpunosti se slazem....to je zaista poseban osecaj,nekako te vraca u detinjstvo kada je sve bilo nevino i bezazleno

maki

zasto decko ne moze uopste da shvati da devojka nekad zeli SAMO da se ljubi..samo to..a da ne pomisle da nesto nije u redu, jer tome ne sledi nesto vise..bez obzira sto imaju sve uslove za to..
@stef:ti si jedan u milion ako stvarno mislis ono sto pises..RESPECT

Mishica




Mislim da ipak,jos uvek,postoje momci koji uzivaju u ljubljenju,
ali sve je vise navalentnih devojaka koje tu fazu brzo prelaze!  a005

cvjetic

Quote from: Mishica on 23-01-2007, 22:34:26



Mislim da ipak,jos uvek,postoje momci koji uzivaju u ljubljenju,
ali sve je vise navalentnih devojaka koje tu fazu brzo prelaze!  a005
slazem se...ali ne potpuno! ima sve vise navalentnih djevojaka,ali nije ovde stvar u prelasku faza...vise se misli na posvecivanje paznje poljupcima i nakon sexa...ali da su to samo poljupci i mazenje...ne mora sve da se zavrsi u krevetu... :happy: :happy: :happy:

Mishica

Slazem se!Ali sve zavisi od veze i od ljudi koji zive tu vezu,
a posebno od emocija i sposobnosti da se uziva u tako divnom trenutku!
:ljubav:

cvjetic

posebno zavisi od ljudi....ja stvarno mislim da ne mozes nekoga da naucis da bude njezan i romantican...to se radja... :happy: :happy: