Prijemni ispit 2010.

Started by _Joja_, 15-05-2010, 15:15:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

alhemicarka

Bas si skromna.  :wink: Joj, al sam se izblamirala.  :shock2:
Nisam skontala da je Scepty musko i napisala sam da se nismo dobro razumele. Strasno! Stvarno se izvinjavam, nisam namerno!!

jecka1991

Ja planiram da menjam zanimanja ali sigurno da cu nekada i imati svoju apoteku, kada je sama i zaradim. Titula "Djak generacije" mi je umakla zbogjednog takmicenj na koje je drugarica isla a ja ne, ali dobro, vazno je da se dobro kotiram hehehe :wink: I ja sam presla vise puta matis i mene brinu funkcije(one sa granama inverzne funkcije) i analiticka geometrija, ostalo mi je ok. Sto se hemije tice prvi put ucim trenutno organsku(znam da sam idiot). Zavrsavam sad trecu godinu i shvatamda moram svaki dan da je obnavljam posto se brzo zaboravlja. Ali koliko sam mogla da primetim nije puno teska (sta vise, laka je, jedno 10x laksa od nove zbirke za medicinski fax) samo bas dobro mora teorija da se nauci.

jecka1991

Izvinjavam se zbog gresaka , imam neki virus, ne mogu vise da ispravljam. da li neko zna da li je moguce prebaciti se sa Kragujevackog faxa posle prve godine? Prijemni u Kragujevcu je 28, a lista se puno pomera, ne treba puno bodova.

P.S: Ajde da se bunimo, ni digitron nam ne daju, a ja umem bas da se istripujem u racunanju hahahahaha   :K2:

Jovana Bajic :)

Ma bio je svake godine do sad digitron bice i ove ...

jecka1991

Na prijemnom se ne sme koristiti digitron!  :*:

alhemicarka

Jovana, od koga si cula da se sme koristiti digitron? Svi kazu da ne sme, a i na ovom portalu pise da nije dozvoljen. Mada, ne bismo se bunili da si u pravu.  :K2:

Jovana Bajic :)

#51
Imam upustvo za polaganje prijemnoj jedne cure sa pecatom fakulteta od predprosle godine.

Pod 3. pise Kandida u amfiteatar od pribora moze da ponese samo plavu hemijsku olovku,grafitnu olovku,meku gumicu i dzepni digitron dok sva ostala pomagala ( mini-kompjuter,pejzer,mobilni telefon,knjige itd.) nisu dozvoljna.


A sad cu pitati jednu curu koja je polozila prosle godine ;) Ja bez digitrona ne idem na prijemni.

alhemicarka

Ja nisam cula za to. U pocetku su govorili da su dozvoljeni samo oni najjednostavniji digitroni koji nemaju ni trigonometrijske funkcije, ali je kasnije receno da ne sme cak ni to. Cak je i prosle godine jedna ucenica moje bivse profesorke pala na prijemnom zbog toga sto vecinu zadataka nije mogla da uradi jer je zaboravila kako se mnozi i deli bez digitrona.

jecka1991

Bred je izricito naglasio: digitrona bez. A posto je on glavni ja mu sve verujem.

Scepty

#54
Quote from: alhemicarka on 14-06-2010, 16:37:18Nisam skontala da je Scepty musko i napisala sam da se nismo dobro razumele. Strasno! Stvarno se izvinjavam, nisam namerno!!!
:krsti: Bice tebi :batina         Salim se ^^
 
   nvm Nego mislim da su to milion puta naglasili NE DIGITRON. Covece to je samo na beogradskom
faxu -.-'  u Nisu daju za hemiju. I ja sam totalno otupeo sto se tice racunanja... digitron FTW.
  A sto se tice matisha nas ovde u Prokuplju sprema nas profesor (nas petoro). Dobar covek, ne trazi nista zauzvrat... al' ja mislim da im je to i obaveza, samo su djaci neobavesteni i profesori to lukavo iskoriscavaju pa im jos i naplacuju, al' ovaj moj nije takav. Malo kaskamo, tek sad radimo analiticku, al dobro pa sam ja sam nesto jos pre toga radio. Generalno su mi najveci "problem" funkcije ima tu 3-4 zafrknutih zadacica... A sto se tice ostalog... fino stojim.
  Nego sad se majem hemijom, nije trebalo tako da bude al' ajde... malo mi je falilo da je uopste i ne polazem -.-' Zato sad moram da ucim sve one ne-logicke bubachine iz IV razreda... bezzzvezze

alhemicarka

Sta da ti kazem, izvini. Nisam imala nameru da te uvredim, a i slika je nekako isla u prilog mojoj gresci.
I meni je prof. iz skole pomagao oko pojedinih zadataka, a zakonom je propisano da profesor koji ti predaje u skoli ne sme da ti drzi privatne casove, vec samo dodatnu nastavu u skoli.  :ok:

Jovana Bajic :)

Quote from: Scepty on 14-06-2010, 17:54:58
Quote from: alhemicarka on 14-06-2010, 16:37:18Nisam skontala da je Scepty musko i napisala sam da se nismo dobro razumele. Strasno! Stvarno se izvinjavam, nisam namerno!!!
:krsti: Bice tebi :batina         Salim se ^^
 
  nvm Nego mislim da su to milion puta naglasili NE DIGITRON. Covece to je samo na beogradskom
faxu -.-'  u Nisu daju za hemiju. I ja sam totalno otupeo sto se tice racunanja... digitron FTW.
  A sto se tice matisha nas ovde u Prokuplju sprema nas profesor (nas petoro). Dobar covek, ne trazi nista zauzvrat... al' ja mislim da im je to i obaveza, samo su djaci neobavesteni i profesori to lukavo iskoriscavaju pa im jos i naplacuju, al' ovaj moj nije takav. Malo kaskamo, tek sad radimo analiticku, al dobro pa sam ja sam nesto jos pre toga radio. Generalno su mi najveci "problem" funkcije ima tu 3-4 zafrknutih zadacica... A sto se tice ostalog... fino stojim.
  Nego sad se majem hemijom, nije trebalo tako da bude al' ajde... malo mi je falilo da je uopste i ne polazem -.-' Zato sad moram da ucim sve one ne-logicke bubachine iz IV razreda... bezzzvezze

Ne naplacuje vam nista!!!  :krsti:
Strasno ja 1 i po sta placam 10 eura  :dole:

jecka1991

E moji ljudi, ja sam sat i po placala 14e sa jos dvoje ljudi, iz hemije  :shock2: Zbog toga nisam ni isla na privatne casove iz matisa...sama sam sve uradila, samo mi je problem analiticka, to moram da odem jedan cas ili dva kod nekog...a sta mi vredi kad sam hemiju sve zaboravila i opet tek sve ucin nanovo...

Jovana Bajic :)

Quote from: jecka1991 on 14-06-2010, 18:04:54
E moji ljudi, ja sam sat i po placala 14e sa jos dvoje ljudi, iz hemije  :shock2: Zbog toga nisam ni isla na privatne casove iz matisa...sama sam sve uradila, samo mi je problem analiticka, to moram da odem jedan cas ili dva kod nekog...a sta mi vredi kad sam hemiju sve zaboravila i opet tek sve ucin nanovo...

Majku im lopovsku  :F
Ova moja prof je dobra ali zivi jako daleko u nekoj sumetini i dok dodjem od nje 35 min autom prodje me zelja za ucenjem  :roll:

A matem sam malo sama spremala a za 2-3 dana idem u nS kod neke prof da me 7 dana sprema po citav dan samo matem. xD Valjda ce biti nesto od toga xD

Scepty

@Jovana Bajic 
  Pa zato sto je COVEK. On tako sprema vec generacije djaka, a mi smo mu verovatno poslednja (nije da je on pred penzijom, ima 50-ak godina, nego zato sto je svaka naredna generacija sve "delikventskija"... da mislim da je to pravi izraz).  
  -Moje drugarice idu na spremanje iz hemije -500 din cas-.
  -Moje spremanje je kostalo 0 RSD-a. Stedim ^^