Prijemni ispit 2010.

Started by _Joja_, 15-05-2010, 15:15:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Scepty

Yet another question: Da li se za dom gleda samo uspeh ili i prosek primanja? Tj., generalno, koji su kriterijumi?

jecka1991

Polako, dok stignes do doma  .blah. I jedno i drugo, s tim sto muskarci lakse dobijaju, tako su bar meni rekli.

alhemicarka

Ja sam cula da nije tesko dobiti dom, osim  studentskog doma 4. april. Svakako se gleda i uspeh i prihod po clanu domacinstva. :dole:

Aendrew

e a ¹ta treba da se ponese na prijavu, mislim od dokumenata?

alhemicarka


alhemicarka

Originalna diploma o zavrsenoj srednjoj skoli, sva cetiri svedocanstva, izvod iz maticne knjige i sigurno sam nesto zaboravila, zato je najbolje da pogledas na sajtu fakulteta.  :wink:

Aendrew


alhemicarka

Kako bre ne pise? Ovde imas sve - http://www.pharmacy.bg.ac.rs/upis/integrisane-akademske-studije/agenda/

Scepty

Quote from: alhemicarka on 15-06-2010, 18:17:12Joj, sta nas je...

Ajde to sto nas je mnogo, nego sto sve neki djaci generacije, nesto... (doduse i meni je za malo izmaklo, al' meni to nije bila neka motivacija)...  Nego stvarno... ima li nekih koji ne znaju gde biju, mislim onih koji polazu prijemni na farmaciji tek onako sto nemaju preca posla. Nije valjda da smo svi  :streber:  Valjda ima i nekih zamlata ^^

jecka1991

Ja sam ovde glavna zamlata, tek ucim lipide  :indi: Samopouzdanje mi je 0! ne znam sta cu sa sobom :wacko:

Aendrew

aaa na¹ao sam, ja sam negde drugde tra¾io  :wall:

ja idem na biohemiju, ne boj te se :>:

jecka1991


alhemicarka

Sto se Jecka obradovala... :K2:
Ej, meni je stvarno neophodno da saznam moram li da idem na lekarski ili ne. Prekosutra idem u Beograd i onda nista od lekarskog. Samo mi jos fali da me to zezne i lepo onda mogu da skocim sa mosta. Ionako sam danas bez potrebe isla u Zrenjanin i samo bezveze gubila vreme.  :namcor

Scepty

#88
Quote from: Aendrew on 16-06-2010, 10:16:03
aaa na¹ao sam, ja sam negde drugde tra¾io  :wall:

ja idem na biohemiju, ne boj te se :>:

Ma ne bojim se nego onako, cisto sam znatizeljan. Negoooo.... kazes biohemija... huh?
Ja jos uvek nisam 100% siguran sta cu,   ovaj opsti ili bio... Volim vise od svega istrazivacki rad i rad u laboratoriji, al' mi se braco u sestre nikako ne radi u nekoj medicinskoj labi za analizu kojekakvih izlucevina. A sa druge strane mi se ne ide ni na opsti, jer ne zelim da se bavim trgovinom. Ne znam sta cu -.-'  Ako idem ovako po inerciji ici cu na opsti... pa kako bude.
   ...Any advices???...

edit: @alhemicarka Pa ako ti je hitno posalji Bredu PM i pitaj ga.

jecka1991

#89
mislim da ne moras, skoro sam 100% sigurna ali pitaj Breda!
Mene je moja sestra biohemicar nagovarala da upisem biohemiju jer je biohemija sve vezano za laboratoriju, ne samo za ispitivanja izlucevina vec i za neka druga ispitivanja ali ja nisam dublje ulazila jer zelim da budem prodavac :K2: I rekla mi je da je na farmaciji vise prakse i da je priznatija od biohemije na pmf-u. Raspitaj se bolje pre prijemnog, kod nekog ko je to zavrsio imas jos 10 dana. Mada mislim da i na opstem smeru ima dosta prakse. Takodje i na Tehnoloskom fakultetu.