Ostali svetski (muzicki) festivali

Started by Darker, 24-05-2006, 00:43:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Nagflar_the_Sinner


vladimir

Definitivno je extra tamo.Ja sam isao tri godine zaredom, prosle godine sam morao da propustim, a i ove cu, nazalost.
Pre dve godine sam sa ortakom otisao na jedno vece, a ostali smo 3 dana!Nismo spavali 72h bez prekida, i to bez koriscenja ikakvih psihostimulativnih sredstava ( samo pivo! )! :~

Darker

N emogu da pljujem ne¹to ¹to nisam video, ali iskreno od svih bendova ove godine gledao bih Siddhartu, Moonspell, Van Gogh i Block out... A njih èekam u Bg-u :twisted: :twisted: :twisted: Sa nadom da æe svirati vi¹e od pola sata O0

AquArius

Exit je posebna drzava. Preporucujem.  O0

vladimir

Jedino sto mi ide na onu stvar je preeeeeeeevise djankoza!!! Nesto ih slabo varim zadnjih godina!Narocito one na x-erima... :(

AquArius

Ne koristim apsolutni nikakva (zabranjena) stimulativna sredsta. Cela moja ekipa je takva, tako da niti obracam paznju na drogerase, niti imam posla s njima. Moji su imali trip oko toga prvi put kad sam isla, sad vise ne (valjda  :) ).
Ali ta zelja da blate Exit ("pronadjeno milion kila droge i xy pistolja za Exit") mi idu na nerve  :F

Nagflar_the_Sinner

Sad kad povedosmo pricu o narkoticima, mozemo spomenuti da iste mozete u velikim kolicinama naci u dvoristu osnovne skole (bilo je istrazivanje o tome, nisam izmislio)!!!!
To da li ces kontaktirati sa narkicima ili koristiti bilo kakva sredstva za "opustanje" je tvoj problem. Ja bih cisto da napomenem da na EXITU mozes videti mnogo vise ljudi u nekom fancey fazonu (koji su tamo dosli cisto da bi bili prisutni, a ne zbog muzike, sto je inace bullshit), nego ljude koji su u zreloj narko fazi.... Just a tought...  :happy:

willie the scot

#37
e,jbs svirku bez alkohola ili cannabisa...znam te sto idu i komentarisu:"...nesto im nije dan...ne zvuce kao na albumu"...,sto im smeta gurka i prolivanje piva...ako si kreten da se navuces na cannabis,onda si dovoljan kreten da se navuces i na alkohol...najgore je ne probati nista i drzati svima predavanje i zgrazavati se.ljudi upravo idu da se odvale,a ko nema kontrole taj ce da predje granicu bilo na exitu bilo negde drugo...

Please bez psovki na javnom delu foruma!!! Napomena: jb¹, jbt, jbg, pi**a, q***c itd. nisu psovke nego nerazumljivi sklopovi slova i znakova :wink: :wink: :wink:

zoe

Naravno da je sve stvar kontrole ali ne bih rekla da je najgore nista ne probati a zgrazavati se, gore je probati a ne zgrazavati se!
EXIT je jedna od najboljih stvari trenutno u Srbiji! Eh tamo sam i tehno pocela da dozivljavam kao muziku!

AVENDON

Quote from: Nagflar_the_Sinner on 03-07-2006, 21:03:02Ja bih cisto da napomenem da na EXITU mozes videti mnogo vise ljudi u nekom fancey fazonu (koji su tamo dosli cisto da bi bili prisutni, a ne zbog muzike, sto je inace bullshit), nego ljude koji su u zreloj narko fazi.... Just a tought...  :happy:

Od tih fensi ljudi bilo mi je muka prosle godine.....fala bogu njih 90% ide na DJ Arenu na kojoj sam bio ukupno 5 minuta prosle godine...

Maslacak

Mene ne zanima previse atmosfera na Exitu, suvise "svastojeda" ako smem da kazem, nisam bas u tom fazonu... Ne zanima me bas sve i svasta, ako idem, idem da vidim nesto konkretno...a nema se ni para, pa odem samo jedan dan... :> Ove godine sam se mnoogo zeznula sto uopste idem, ali to je duga prica...smrc...  :'(


vladimir

Quote from: AquArius on 03-07-2006, 20:16:03
Ali ta zelja da blate Exit ("pronadjeno milion kila droge i xy pistolja za Exit") mi idu na nerve  :F

Ma pusti ti njih, idi na DJ stage u pola pet ujutru i osvrni se oko sebe:skoro svi su sa naocarima za sunce i deformisanih faca...Sa bolesno pokocenim donjim vilicama...Obrati paznju ove godine na to, ako budes u prilici! :)

Darker

To nema veze sa Exit-om konkretno, nego sa tehnom, ali to je veæ neka druga prièa...A na svakom koncertu mo¾e¹ da namiri¹e¹(u najboljem sluèaju) sva¹ta... Tako da Exit nije ni¹ta posebno...

Coolgemini

EXIT je def nesto najbolje sto je moglo da zadesi ovu drzavu!!!Ima najveci rejting od svih evropskih festivala,najveci broj posetilaca,najveci broj razlicitih izvodjaca i naravno najveci broj razlicitih branshi....mada i to je uslov za ulazak u evropu :)
tamo su uglavnom ljudi koji su dosli da se provedu i izluduju,a ne da bi svojim Drugs using-om smetali drugima i sluzili kao predmet ogovaranja i izbegavanja...Makar su to ljudi koji iole znaju sta je to muzika,a ne koji upraznjavaju ''Idealno losha... :V.''

AVENDON

Quote from: Coolgemini on 04-07-2006, 11:44:09Ima najveci rejting od svih evropskih festivala,najveci broj posetilaca,najveci broj razlicitih izvodjaca i naravno najveci broj razlicitih branshi

Za ovo sto si rekao, nisam bas siguran da je tako.............