Ona se nabacuje njemu! (Ili On njoj)

Started by AquArius, 04-09-2006, 23:09:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AquArius

Sta radite kad vidite da se neko latentno nabacuje vasem dragom? Vasoj dragoj?
Sta osecate kad vam je jasno da se neko otvoreno nabacuje pomenutoj osobi?
Sta mislite kad ... vam se to sto cujete ne svidja ni malo?

Sta proradi u vama?
Ljubomora... zdrava? Nezdrava?
Takmicarski duh?   :twisted:
Bes?   :box
Tuga?   :'(
Ravnodusnost?   :lol:
Povlacite se?   :run
Ubedjujete se da ste ludi?   :][

Ili jednostavno, hm... pustite da samo prodje...


sandric

Hm,pa to dozivljavam kao igru...pustam doticnu da se trudi,posmatram sa strane,trudim se da se to na meni ne primeti ni malo...a onda u odgovarajucem trenutku zadam joj konacni udarac...ali onako suptilno,mozda malo podlo...naravno ne ostajem duzna...

Coolgemini

Ja imam cistu filozofiju tog dogadjaja..Svako je slobodan da radi sta zeli..Maksimalno cu se potruditi PRE toga da do jedne takve situacije ne dodje jer je glupo ciniti bilo shta u jednom takvom trenutku.. :roll:..Pretpostavljam da bih se smorio zbog toga,vishe bi me uhvatila neka tuga...Ne zato shto doticna nije vise zainteresovana za mene,nego shto ja nisam bio taj koji je trebao da se vishe zalozi za nju i ucini na interesantnoj vezi..
Medjutim,da primecujem neko nabacivanje devojci a da ona pritom nije zadovoljna time,verovatno bi bilo svasta...Kao npr :box.. :)

vladimir

Znate kako kazu:"Njegovo je da pita, njeno da mu kaze NE."
I kulturnom coveku ce to biti dovoljno.Ali, ako vasa voljena osoba prihvata igru, onda nesto nije u redu sa vama ili odnosu prema njoj... :hm

Darker

Ja sam za radkialne mere - kokne¹ i njega i nju, a onda po nahoðenju - samoubije¹ se, prijavi¹ se, preseli¹ se u Albaniju... :> :> :>
Naravno, mu¹karci to odrade teatralnije, sa mnogo krvoliptanja, a ¾ene malo suptilnije- neki otrovèiæ, ¾iva soda u oèi itd... :> :> :>

katarina

....caj od lijandera....hmm....cula sam da deluje!


Daca

Slazam se sa tobom,Coolgemini!Ako dodje do takve situacije(a sve je moguce)i ako doticni(doticna)odgovori na nabacivanje....e,pa onda nesto opasno skripi...!Mozda je vec pocela monotonija...Mislim da se ne zavrsava sve kada se dvoje smuvaju!Bas naprotiv-tek tada pocinje "osvajanje"!

trinity

ja to ne dozvoljavam jer me to jako nervira, ne uradim nista radikalno kao sto predlaze darker ali na fin nacin stavim do znanja da je to moj decko i to je to. A ako on odgovori na to onda ja tu nemam sta da trazim.
Mada je bilo situacija kada sam htela i da pribegnem metodama darkera, ali sam se suzdrzala od toga.

Darker

Suzdr¾avanje ne valja-kad tad to ispliva na povr¹inu...  :> :>Frojd rekao... Lepo brate, na licu mesta obavi¹ ¹ta ima¹, pa posle tera¹ dalje na miru :> :> :>
A mo¾e¹ i da razvije¹ razlièite tehnike muèenja pred smrt-da ti bude zabavnije! :twisted: :> :> :> :>
Ili ¹to bi rekla Ana-Kokiè-brate: mojne mojne mojne da, da si mu dala, da sam te videla :> :> :> :> :>

vladimir


lijepa bosanka

Mislim da osjecam sve sto si navela aqua!!!!
To ne mogu da trpim i tolerisem.....jasno joj jednim pogledom dam do znanja da je suvisna u "toj prici"......i dosad mi je islo za rukom....ali to je slucaj kada je u pitanju voljeni i kada mi je do njega stalo.....smatram da ljubomore ima gdje postoji prava ljubav!!!!

Coolgemini

QuoteTo ne mogu da trpim i tolerisem.....jasno joj jednim pogledom dam do znanja da je suvisna u "toj prici"......i dosad mi je islo za rukom....ali to je slucaj kada je u pitanju voljeni i kada mi je do njega stalo.....smatram da ljubomore ima gdje postoji prava ljubav!!!!
LB,da li je to uopste prava ljubav ako postoji ljubomora? :hm...Pojava ljubomore je prvi znak neke neravnoteze u vezi i tada ti nista drugo ne radish osim sto rusis i to malo sto je ostalo.Time sto ces uciniti sve da stanes na putu tom nabacivanju je samo odraz tvoje slabosti i nedostatka jer neke ranije stvari nisi odradila kako treba u tvom odnosu(ako si ti u pitanju)..Ljudi uvek traze krivicu u drugom,a nikada ne mogu da se pomire sa tim da su oni mozda jedini odgovorni za postovanje takvog odnosa :roll:

lijepa bosanka

Nisi me razumio!!! Ja sam samo htjela da kazem da  necu dopustiti da izgubim tek tako nekoga koga volim i do koga mi je stalo....a tu ti se odmah pojavi ono ljubomorno cuvanje!!!!
A rekla sam da sam ljubomorna samo kada nekoga iskreno volim,jer ne mogu dopustiti da moj decko"dohvati" svaku koja mu se nasmije :/.....mozda je to sada moderno ili sta vec....ja sam po tom pitanju skroz rigorozna....i jaca sam u nekim situacijama vise nego sto mozes da zamislis.... :>

nasty girl

Quote from: lijepa bosanka on 16-09-2006, 15:32:23
Nisi me razumio!!! Ja sam samo htjela da kazem da  necu dopustiti da izgubim tek tako nekoga koga volim i do koga mi je stalo....a tu ti se odmah pojavi ono ljubomorno cuvanje!!!!
A rekla sam da sam ljubomorna samo kada nekoga iskreno volim,jer ne mogu dopustiti da moj decko"dohvati" svaku koja mu se nasmije :/.....mozda je to sada moderno ili sta vec....ja sam po tom pitanju skroz rigorozna....i jaca sam u nekim situacijama vise nego sto mozes da zamislis.... :>

upravo je to ono sto i ja mislim i osecam u tim trenutcima...

Darker

Vi Bosanke ste haos... Samo vam pribor za kastraciju fali :K :K :K :K Ili barem makaze, da o¹i¹ate dotiènu gospoðicu na keca :> :> :>
Crush, kill, destroy, totalno sam za to :twisted: :twisted: :twisted: