Ona se nabacuje njemu! (Ili On njoj)

Started by AquArius, 04-09-2006, 23:09:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vladimir

NA keca se ¹i¹a ma¹inicom, provereno!!! :K
Samo strasno, devojke, imate moju podr¹ku!!! :~

pereca

Ja obicno iskuliram situaciju, a onda se on pita sto ja ne reagujem misleci da mi nije stalo. Pa pojaca napore da me osvoji. A ja se pravim naivna ko francuska sobarica  :wink:

hulio_salinas

Bio sam dva puta u takvoj situaciji...  .grins.


Jednom:
Lik joj se nabacuje.. Ja joj priðem, poljubim je u vrat i spustim ruku na "bok" ( :wink:), èisto da poka¾em mamlazu kolike su moje moæi u dotiènoj situaciji...  :twisted:
Kada je to video, sve mu je bilo jasno i povukao se... :run

Drugi put:
Sedim pored devojke, priðe krele i pita je da li on mo¾e da se slika sa najlep¹om devojkom na celoj ¾urci... Ona pogleda u mene, a na licu joj je pisalo "da li da ga ja tresnem ili æe¹ ti?" ( :hm)... Ustanem sa stolice, uzmem mu mobilni telefon (s kojim je hteo da se slika) i slikam mu facu... Poka¾em mu sliku i ka¾em mu: "Bri¹i"
:box

Moram priznati da mi nije bilo svejedno, ali... ostao sam hladan...  :angel:
Drago mi je samo ¹to imam devojku kojoj nisu potrebne takve avanture i koja se sla¾e sa mnom u vezi sa tim...

Darker

©to mu jednostavno nisi rekao da "mo¾e da se slika sa tom idejom" :K
QuoteA ja se pravim naivna ko francuska sobarica
©to bi moja profanka biologije rekla:"Mmmnj, naivan si ti meni ko francuska sobarica" :> :> :>
Hulio, ¹mekeru!!
QuoteNA keca se ¹i¹a ma¹inicom, provereno!!!
makazama je zanimljivije, PROVERENO!!!

hulio_salinas

Ma gde sam se setio... to je sve bilo u trenutku reseno...

:)

vladimir

Quote from: Darker on 18-09-2006, 23:50:18
QuoteNA keca se ¹i¹a ma¹inicom, provereno!!!
makazama je zanimljivije, PROVERENO!!!

Ali, onima za papir!!! :twisted: :twisted: :twisted:

AquArius


hulio_salinas

Ljubomorna na prijateljice
Izvor: Krstarica



®enama nije uvek lako da prihvate da se njihov dragi viða i sa drugim damama. Znaju one da se radi o prijateljicama, on sa njima samo na kafu nekad ode, ali, ako su i one same poznanstvo sa njim poèele kao njegove prijateljice, nije te¹ko razumeti èega se pla¹e.

Te prijateljice - koliko su mu dobre prijateljice? Koliko je blizak sa njima? Deluju kao ¹armantne i simpatiène osobe - u kojoj meri njemu deluju ¹armantno i simpatièno? Da li se tu ne¹to razvija? Da li bi ne¹to moglo da se razvije - na sopstvenom primeru znate da mu ne bi bio prvi put da mu prijateljica postane devojka? Svakakva pitanja se motaju po glavi, strah raste, a opet, znate da se optu¾bama i ljubomornim scenama ni¹ta dobro ne mo¾e postiæi; pogotovo kad zaista ne znate postoji li stvaran razlog za ljubomoru.

U ovakvoj situaciji, dobro bi bilo raspitati se. Da li je, recimo, za njega uobièajeno da mu neka ¾ena prvo bude prijateljica pa da mu onda postane devojka, ili ste vi tu izuzetak. Da li je u prethodnim vezama varao devojke? Da li je svoju biv¹u varao sa vama? Ukoliko je odgovor na jedno od ova tri pitanja "da", onda imate razlog za zabrinutost (mada, ako je biv¹u varao sa vama, onda ste valjda u startu znale da on nije èovek koji je u vezi veran - "sve druge je varao ali æe meni biti veran" mu¹karac ne postoji).

Ako su odgovori na sva tri postavljena pitanja "ne", razloga za uzbunu nema; naroèito ne ako se radi o prijateljicama koje poznaje du¾e nego vas - da je ne¹to hteo s njima, veæ bi to uradio. Setite se da on sa njima pije kafu, o njima vam prièa sa simpatijom, ali je sa vama, a ne sa jednom od njih.

Kako da budete stopostotno sigurne? Nikako. Stopostotna garancija ne postoji. Pa ipak, mo¾ete biti sigurne u razumnoj meri da vam je on veran, da sa prijateljicama ni¹ta ne poku¹ava, niti æe poku¹avati - osim ako ga vi prevelikom ljubomorom ne odbijete od sebe. A tada neæe biti bitno da li je od vas oti¹ao nekoj prijateljici ili nekoj novoj ¾eni u svom ¾ivotu - poenta æe biti da ne ¾eli da bude s vama jer se sa vama ne oseæa dobro.

Darker


Modesty Blaise

Hmmm ako mu ne verujem mogu samo sebi da zagorchavam zivot razmisljajuci sta je i kako je...a sto se obrnute situacije tice...onbi trebalo vise da brine od mene  :lol3:

cvjetic

hmmm....ja imam najboljeg druga koji se intenzivno druzi samnom i sa jos tri moje drugarice...i njegova djevojka uopste nije ljubomorna...tako prica,a ja bas ne vjerujem u to... :hm :hm

zabica

Quote from: hulio_salinas on 27-01-2007, 07:34:38


Kako da budete stopostotno sigurne? Nikako. Stopostotna garancija ne postoji. Pa ipak, mo¾ete biti sigurne u razumnoj meri da vam je on veran, da sa prijateljicama ni¹ta ne poku¹ava, niti æe poku¹avati - osim ako ga vi prevelikom ljubomorom ne odbijete od sebe. A tada neæe biti bitno da li je od vas oti¹ao nekoj prijateljici ili nekoj novoj ¾eni u svom ¾ivotu - poenta æe biti da ne ¾eli da bude s vama jer se sa vama ne oseæa dobro.

:K
upravo! ovo se najcesce i desi...
ja se u ovakvim situacijama bas trudim da kuliram, ali nije svejedno. ali ako znas da su to prijateljstva od davnina ili jos bolje ako on bas zeli da te upozna sa njom i ako mu je stalo da vas dve budete ok znas da je ona stvarno drug a ne i nesto vise...
i uvek valja proveriti kakav je bio pre. kaze ceca u jednoj pesmi: jer ko jedanput ode ne ume bez slobode :wink:

lycos

imam poverenja u nju, ali kada je neko startuje u clubu,na moje oci,poludim i dodje mi da ga..

Dukica

Ma bre od ljubomore nema 'leba!
Ti  se nerviras,on/ona se smore od davljenja,i cao!
Ako hoce da te prevari,prevarice te,pa tacno da ga/je
oratis u stopu!
Al kakve ovo veze ima sa nabacivanjem? :hmm

Meni su malko zasmetale cice koje kad hoce nekog tipa
to tako i jednostavno urade i pokazu...
Mislim da to nije bas zenstveno ,al ajd'...
Pored cinjenice da su tipovi postali nesposobni za muvanje
(Hullio to se ne odnosi na tebe,a ni na vecinu ovde izlagaca)
,jedino sto devojci preostaje je da se baci u akciju.

Al opet ponavljam,nije mi zenstveno ni nezno,pa zato to i ne radim...

A muvanje je tako lepa stvar...i flert...
ne mora da se zavrsi na necemu posebnom,
dovoljno je samo da se muva! :K :K

Jel to tema?! :hmm

mina_v

Quote from: Dukica on 29-01-2007, 14:23:41
Pored cinjenice da su tipovi postali nesposobni za muvanje
steta, ali tako je :nonono: