журка

Started by jeca87, 05-09-2006, 14:26:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

katarina

Ajde, ajde,....biologija prva na spisku jel da? Aaaaaa neeeee, pa vi probijate led sa ovom Bolonjom..... Joj!


pereca

I imate ispitni rok u sred semestra  :K
Prvo skola pa sve ostalo  :lol:

vladimir

Pa taman:predispitna ¾urka, za sreæu na prvom ispitu! :~

Ksenija

pa koliko znam,mi nismo imali nasu brucosijadu prosle godine..ili sam ja to zaobisla hehe :roll:

pereca

Mora da si odmah ozbiljno shvatila fakultet. Pohvalno.

Coolgemini

Hehehe...Ksenija,ja ne znam ko je imao brucoshijadu uopste.. :K..mozda nekada nase starije kolege koji su odavno vec farmaceuti,a ja imao srece da cujem te fascinantne utiske nezaboravnog provoda u holu nasheg faksa... :>

pereca

Da, to je bilo davno. Koliko ja znam, na poslednjoj zurci u holu faksa je nesto razbijeno. Mislim da je to bio onaj vitraz pored studentske sluzbe. Popravka je kostala papreno i posle toga je zabranjeno odrzavanje zurki.
Mislim da ce biti brucosijada koju ce organizovati Sportsko drustvo, ali ne na faksu nego negde u gradu.

yeca

Da i te "studentske" ¾urke se odr¾avaju na naj fancy mestima u gradu po "studentskim" cenama i budu sve sami "farmaceuti"  :>  :>  :>  :>  :>
E da i bude 3 miliona ljudi i ako neko ne podnosi vruæinu kao ja, mLooooogo æe mu se svideti  :K  :K  :K

katarina

E u pravu si Yeco.... Ja sam bila na svega DVE: u S.Brown-u i u Kan Kan-u! I nikad vise!
Sta ces, bila sam luda, zelena i neiskusna...

avgogh

ja sam bila na dve zurke sportskog drustva, u perperu i na adi, miss money penny (izvinjavam se ako sam pogresila u nazivu :) ) na adi mi je muzika bila ocaj, celo vec neko tuc tuc, i nesto su ljudi bili smoreni, a u perperu je bilo mnogo bolje

Coolgemini

Perper :`? :`?Slicky. . . :Bog

pereca

Uf, u Perperu trestali narodnjaci.  :roll:
I bilo mnogo zagusljivo.
Nije moj izbor, ali ko voli..

vladimir

Ma zurka je zurka-bitno je kakva je ekipa, a muzika i nije toliko strasna stvar kad ti je drustvo OK. :loptica

Bred

A ko to organizuje te zurke? Studenstko drustvo? Pa, bas bih voleo da procitaju ove kritike :>

qwertz

Nema kritika!! Svaka zurka je extra organizovana!! Ja se uvek lepo provedem!!! I svima bih preporucio da dodju na ove zurke!!!