журка

Started by jeca87, 05-09-2006, 14:26:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

lijepa bosanka

Ma zurka u Kecu je bila suuuuuuuper!!!!!  :wink: Svaka cast momcima koji su to organizovali!!!!!!! :cvet

zoe

Meni je u Sargonu bilo vrh! :~ Al davno to bese, cini mi se u novembru...

avgogh

mislim da skoro sve zurke naseg fakulteta organizuje sportsko drustvo...

lycos

zurka -500 riba i par likova..znaci xtra..jedva cekam..blago nama xa xa xa :) :) :)

pereca

Ja idem na svaku zurku zato sto idu i svi moji prijatelji i kao sto rece Jani, provod je zagarantovan  :V
A muzika nekad moze da bude bolja, nekad losija.... nije toliko bitno.

@Bred, sportisti su na forumu.

vladimir

Ma, ucirkas se pre zurke i boli te uvo koju mjuzu pustaju! :K

Darker

Bio jednom u Majdanu 10(i slovima:deset!) minuta i oti¹ao nekud da se napijem od muke... Tad i nikad vi¹e... :K :K :K
bio neki r'n'b, nemam pojma... U¾as blagi :>

lijepa bosanka

Pa jeste malo monotono.....jos kada odes na nekoliko zurki zaredom....auuuu....uvijek isto....mislim da mora malo da se promijeni.... :confused:

Bred

Pa kazem ja D,nista bez Cece, xaxaxaxaxa! :K

Bojana 153

Nisam sigurna da li sam dobro razumela, ili je jedna studentska zurka bila organizovana u Majdanu???

Darker

Super si razumela. Majdan, na senjaku, ako me pamæenje dobro slu¾i(po¹to rekoh da sam posle oti¹ao da izvr¹im dekontaminaciju svog organizma, ili i dezinfekciju, visokom koncetracijom etanola :K :K :K :K)

jeca87

Ма дефинитивно није важно ни где су журке ни ко их организује, само да се лудује!  :loptica
'Ајде, што сте такви, па мора мало пре првог испита!
Свима би добро дошло!  :ziveli

Pedja

Faze na zurci     :)           :V                   :~             :lol2:                       :ziveli                     :Bog                      :ohwell:

katarina

OK, imate fore do kraja oktobra, a posle: NA UCENJE!
Dosta vam je toliko!
Ne brinite, mi, potencijalni obnavljaci cemo da pijemo i za vas tokom ceeeele godine...

Alnus Glutinosa

Katarina, da pocnemo odmah???  :ziveli