журка

Started by jeca87, 05-09-2006, 14:26:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

katarina

Moze Alnus!
AJ ziveli i nikad vise obnavljaci bili !!!
:ziveli

sportista

Cao svima i od nas sportista!
Vidim da smo se dotakli vrlo zanimljive teme pa cemo pomoci koliko mozemo!
Sto se tice zurki na faxu, od toga nema nista u ovoj godini! Tek kad se izabere novi dekan i rukovodstvo fakulteta(oko Nove godine) moci cemo da pokrenemo to pitanje jer dosadasnje rukovodstvo je bilo izricito protiv! I mi smo za jednu dobru zurku u holu faxa, kao nekad...eh(Inspektor Blaza...)!
Sto se tice zurki po gradu, trudimo se da budemo sto raznovrsniji i po pitanju klubova i po pitanju muzike(''da zadovoljimo sve ukuse''). Dosadasnja iskustva su pokazala da su upravo zurke na ''fancy'' mestima bile najposecenije i da se trazila karta vise! Zurke su postale zanimljive i ljudima van naseg fakulteta, tako da smo se trudili da smanjimo musko-zensku brojcanu razliku i zurke napravimo zanimljivim nasim dragim koleginicama! Ali otvoreni smo za sve predloge(klubovi,muzika...) i sugestije tako da ocekujemo da pisete! Za ovu sezonu smo pripremili nova iznenadjenja i nove ludorije!
Pozdrav i za brucose! Imace te prilike da upoznate starije kolege na prvoj zurci Sportskog drustva F.F. ,u novoj sezoni, u drugoj polovini oktobra!!!

sportista

By the way,
pozdrav i pohvale za jecu87-tako mlada a vec se interesuje za tokove i desavanja na faxu! Bas atipicno!!! :-)
Samo napred jeco87, dobrodosla si u Sportskom drustvu F.F.-a, kao i na nasim zurkama!

jeca87

Хвала, момци! Дивни сте!  :)  :)  :)  :)  :)

avgogh

uuuu, jedva cekam tu zurku u drugoj polovini oktobra  :V

makky

Eeee i ja jedva cekam tu nasu zurku!!!
Predlazem da bude ODMAH po zavrsetku roka. Celo leto se nismo videli,uzelela sam se farmaceuta!  :Z
Jednom sam jednog druga povela na nasu zurku. Posle mi je rekao "Budem li cuo da tvoj fax pravi zurku, a da me nisi zvala-ubicu te!"
Nije to rekao samo zbog visoke koncentracije zenskog pola, nego zbog sjajnog provoda!
A i uopste nisu bas devojke u vecini na zurkama,upravo zbog toga sto mnogo likova sa strane dolazi na nase zurke.

Jangtrovac

E obavezno mi javite za zurku!!!

Bred

Bice obavestenje na forumu, nista ne brinite :wink:

lycos

uu jedva cekam..pocinjem odbrojavanje.. :) :)

Wolf

Puno pozdrava svima od Wolf-a, a posebno bratu sportisti. Mislim da bi trebalo da dolazite na nase zurke (SDFF) jer svaka od njih ima svoj smek. U principu, najvise ljudi se upozna na zurkama.  A ko nece da se upoznaje, uvek mu ostaje opcija da se napije  :)

pereca

Dobrodosao Wolf  :~ :~ :~

sportista

Welcome brate Wolf!!!
Shank je samo nash! :ziveli

vladimir

Narode, moji ortaci æe od 20. oktobra poèeti da organizuju ¾urke na jednom brodu.KAd mi budu stigle slike broda, postovaæu ih na forum.Èisto da Vas pripremim... :wink:

Wolf

Pa moooze shank, sportisto. Ne bi nam bio prvi put. Samo da se ne "iskrivimo" puno, pa da vristimo.

lijepa bosanka

Svi te pozdravljaju....svi te znaju.... :wink:....dobrodosao!!!!

Ajde ljudi pravite neku zurku....ovo ucenje smara.... :~