журка

Started by jeca87, 05-09-2006, 14:26:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

sportista

...lijepa bosanko strpi se jos samo malo...a onda... :V   :~   :ziveli   :Lj...

hulio_salinas

Bruco¹ijada Beogradskog Univerziteta

sreda, 04.10.06 u 22h

lokacije:

Splav "Lukas" na savskom keju
kapacitet 1500 mesta
muzika DJ Zmija (Tehno,Haus, r'n'b)
Piæe 110 din (sokovi, pivo, ¾estina "domaæa")
ulaz: 150 din



Splav "Hrabro Srce" iza hotela "Jugoslavija"
kapacitet 700 mesta
muzika: Paparatzo bend u¾ivo!
Piæe 110 din (sokovi, pivo, ¾estina "domaæa")
ulaz: 150 din



info telefon: 064/292-3698

Vampire 666

smajli koji nezaustavljivo povraca...

Alnus Glutinosa

vampir, pridruzila sam ti se!!!

willie the scot

pazite konstrukciju-vomitting smilie...

Vampire 666

jedini splav na kome sam bio u zivotu je bas HS...uneli su me ortaci iz gimanzije posle mature u Hajatu, da ne bih bio jedini iz odelenja koji nije usao...ali stvarno su me uneli(njih petorica me je dovatilo i na silu uvukli unutra)....stajao sam na terasi 3 sata i pusio gledajuci povremeno sabanizam koji se odvijao unutra...i sad imam nocne more na tu temu...

willie the scot

brate,ekstremizam ne diskredituje narodnjake nego im daje za pravo...

hulio_salinas

hey hey hey... nemojte pogre¹no da me razumete... nisam ja ovo napisao da bih napalio masu... samo sam obavestio bruco¹e koji to ne znaju, jer sam video danas da lik pored mene ima flajer... pozajmio sam samo da prepi¹em podatke da bih ih objavio na forum...

ne pada mi na pamet da idem... saèuvaj bo¾e!!!

nisam ja od TIH... hvala bogu...

zoe

Sta se sad foliras hulio, a? Pa rekli su mi da si danas na sav glas na faxu razglabao o Sasi Maticu, a sad se tu povlacis iz straha da te Vamp ne zakolje! ccccc

lijepa bosanka

ma,pusti vamapa....
Ja planiram da idem....sutra mi je ispit...ali bez obzira na ishod IDEM!!! Ide li jos neko?? Da li treba da se rezervisu karte??

mimil

Quote from: hulio_salinas on 03-10-2006, 16:54:58
hey hey hey... nemojte pogre¹no da me razumete... nisam ja ovo napisao da bih napalio masu... samo sam obavestio bruco¹e koji to ne znaju, jer sam video danas da lik pored mene ima flajer... pozajmio sam samo da prepi¹em podatke da bih ih objavio na forum...

ne pada mi na pamet da idem... saèuvaj bo¾e!!!

nisam ja od TIH... hvala bogu...

e sad se meni povraca...  :H

Coolgemini

Hahahahha...Zoe, vidim i ti si raspolozena za brucoshijadu :K..mogla bi malo tamo da razvezesh svoj instrument i ulepshash ambijent :>(svirka na uvce :))

zoe

Coolg, samo za tebe...! :a
Kad ti dreknem ja na uvce BREEE! :K Ni Vamp ti nece pomoci!

hulio_salinas

***Zoe, e pa poku¹ao sam vas sve prevarim, ali nisam uspeo... prozreli ste moju nameru... da ja sam taj... svima sam podelio flajere... organizovao prevoz do tamo... skupio pare i sve ide svojim tokom... dovodim zvezde granda i sam uèestvujem u programu...

izvinjavam se zbog onog "TIH", al' samo sam na grub naèin rekao svoje opredeljenje... stvarno nemam ni¹ta protiv takvih ¾urki, ali ih ne poseæujem... meni uop¹te ne smeta ¹to se ljudi na taj naèin zabavljau, jer svi smo razlièiti... nemam ni¹ta ni protiv ljudi koji poseæuju to sve...

***mimil, nisam hteo ikoga da uvredim... lo¹e (grubo) sam napisao... jbga...

stef

 Ti splavovi su krs! Ne savetujem ti LB da ides tamo. A i proslo je tvoje vreme za brucosijade.... :lol: