Sta mislite o Madonni?

Started by marer_86, 09-09-2006, 18:51:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marer_86

zar nije originalna.. stvarno je carica

Darker

lepo pevaaaaaaaa, lepo izgledaaaaaaaaa, samo nek tako nastavi! A za koju to televiziju? :> :> :>
Dobra je, ali neka hvala, preterana mi je u svakom pogledu... a i neæu joj oprostiti ¹to je pojela Gaja Rièija...

avgogh

svaka njoj cast sto opstaje toliko dugo, i jeste originalna... ali.... sto kaze Darker, neka hvala... mene strasno nervira u zadnje vreme, posebno te fore sa razapinjanjem na krst...  :ohwell:

nasty girl

nemam neko posebno misljenje o njoj..... :roll: :roll: :roll:

qwertz

Pa ok!! Mnogo mi se svidja pesma Sorry!!!

zoe

Ja o njoj ne mislim...sto u svakom slucaju izrazava moj stav ma kako pasivan on bio...

willie the scot

papirna casa od koka kole iz mekdonaldsa-jeftina ambalaza jos jeftinijeg proizvoda...na to me asocira.

Coolgemini

Pricamo o sadasnjoj Madoni??Who is she :`? :H...ako ona uopste vredi pomena to je iz njenih ranijih dana kada je stvarno imala fine pesmice koje se i dan danas slusaju(a i bila je fina seljancica,nema sta,kao nasa Ceca :K)..a sada??Da slusam pesme koje uopste nisu njene(u smislu da ih nije ona pravila) i da hvatam zazubice koliko je samo love dala za njih?? :hmTragedija...i da mislim koja je ovo devojcica od 20 godina....ljigavi kompleks :roll:

Bred

Super izgleda. Svaka joj cast, dao bih joj max 25 god. Ovaj novi album joj je bas bio haos

vladimir

Nemam neko dobro misljenje o njoj...U stvari, nemam nikakvo misljenje o njoj. :confused:

Darker

Quote from: Bred on 11-09-2006, 20:03:25
Super izgleda. Svaka joj cast, dao bih joj max 25 god. Ovaj novi album joj je bas bio haos
Brede, ili prava Madona ili Srpska Madona, kod tebe nema alternative? :> :> :> :>
Da se ne la¾emo, Madona je ikona, uèiæe je po ¹kolama kao ¹to smo mi uèili Bitlse... iako je i meni glupa ona fora sa krstom, ba¹ mi je drago ¹to su konzervativci i popovi ¹irom sveta po***deli :K

vladimir

Ti, izgleda, kao i Madona imas problema sa popovima... :K

Maslacak

Cudna li cuda, ja se slazem s Darkerom! :> :> :> Jaadni Guy Ritchie.... a dobar lik bio...

E, jedino pojma nemam sta je radila sa tim krstom!! :lol: Ja sam bas out of time... Al neka je malo probudila konzervativce, taman je histerija oko Da Vincijevog koda zamrla, pomislio bi covek da ce, ne daj Boze, likovi ostati bez posla... :K

Ma, trenutno slusam Pink Floyd i meni brate leepoooo... :happy:  "Beyond the horizon, of the place we lived when we were young, in a world of magnets and miracles..."

:Bog

Darker

Quote"Beyond the horizon, of the place we lived when we were young, in a world of magnets and miracles..."
Totalni  :OFF, ali moram da dodam da upravo slu¹kam obradu High Hopes od gregorian-a i nije lo¹o, ali je PF :Bog :Bog
End of :OFF
Ste èuli da joj rusi zbog toga nisu dozvolili da putuje u svemir? :> :> :> heheh, kakvi su...

Maslacak

Totalni  :OFF i od mene (ubice me moderatori), ali i ja imam tu stvar od Gregoriana, i nije lose, ali... PF je PF :>

Ej, a da mi neko, onako ukratko, objasni sta je ona to radila sa krstom? :K