Statistika u farmaciji

Started by CicaBg, 16-05-2006, 10:57:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Lucija

http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/statistika_u_farmaciji/V_godina/   

ali su rekli da ce brzo skloniti

Naca

koja je sifra za otvaranje fajla :hmm

hvala

pexualis

nema sifre, nisam je postavljao...

jovana

 Kakav je bio test 18.6. Kakvi su utisci?!!!

makyca

Imas testove od 18.-og na sajtu fakulteta!Ja sam imala test na kojem je prva strana broj 7 i iskreno pomucila sam se i to zbog nekih teorijskih pitanja,tu sam i izgubila najvise poena,bilo je dosta dvosmislenih pitanja,a posto sam dan pred ispit radila testove od 2.-og juna i nisam imala nikakvih problema,ocekivala sam da cu bolje uraditi ispit,mada uvek je drugacije kad radis kuci!Meni je od svega najgora atmosfera na tom ispitu,zbog asistenata naravno,jer stvaraju bespotrebnu tenziju,izbacuju napolje ako  samo pogledas u nekog....ma oni su prica za sebe  :bljak:!Mene samo nervira,sto i sad kad sam videla resenja testa i dalje mi nisu jasni odgovori na neka pitanja,a onda kazu da ako naucis predavanja,to ti je sasvim dovoljno!Treba dobro obratiti paznju na stare testove,da barem okvirno znas sta da ocekujes!I na kraju,ocekivala sam mnogo boljih ocena,s' obzirom da je to statistika,ali...... :hm A da,i nemoj da te iznenadi ako ti pola sata pred kraj ispita udje asistent i kaze da je neka greska u pitanju.... :F
Bilo kako bilo i dalje je ovo ispit koji se najbrze sprema!
Puno srece vama koji izlazite 30.-og,nadam se da ce utisci biti bolji  :wave:


Bred

skinite to sto ima na sajtu pa reuploadujte ovde ...  :wink:

Jeca

Da nema slucajno neko test iz prvog roka....skinuli mangupi sa sajta, a ja nisam skinula na komp  a005

AnaCrvena

Quote from: pexualis on 23-06-2008, 14:46:23
nema sifre, nisam je postavljao...
hmmm...i meni trazi sifru! :hmm

cocacola

Da li neko zna kad je statistika u septembru?

jovana

niko ne zna odgovor na to pitanje,a svi pitaju!!! kao i uvek neizvesnost do kraja  :help2:

winx

Bredu i ostalima veliko izvinjenje.Imam 3 klinca u gostima od kojih su 2elementarne nepogode,jedan od njih upravo kuca poruku,jer je to bio jedini nacin da vas obavestim da sam danas bila na statistici,pise da je ispit 17.9 u13h,potvrĂ°ivanje je 8.9 od 9-10h.Jos jednom,izvinite,a ovu informaciju bi valjalo proveriti kod nekog sa katedre,jutros nije bilo nikog.

Bred

[off]oki, hvala, mislio sam da je neka provokacija[/off]
:wink: :> :cvet

cocacola


malabu

da li zna neko u koliko sati je ispit iz statistike 10.10. ?

Favis