Evroliga 2006/2007

Started by nasty girl, 16-09-2006, 12:33:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

biwi

Grobarima svaka cast.... posle 7 razlike na poluvremenu rekoh je*bote gotovije, ali su se vratili!SADA MORATE DA MOLITE BOGA DA RUDY FERNANDREZ I DRUSTVO PRORADE SLEDECEG CETVRTKA, JA ZELIM SVE NAJBOLJE, ALI TESKO.......

nasty girl

polako jos nije gotovo....sve cemo znati sledeceg cetvrtka.... :loptica :loptica

Phenomenon

Bio sam na Maidenu, nisam gledao. Zna li neko kad ima repriza i na kom?

nasty girl

#228
Quote from: Phenomenon on 14-03-2007, 23:13:50
Bio sam na Maidenu, nisam gledao. Zna li neko kad ima repriza i na kom?

01.15    Avala   Ko¹arka: Huventud - Partizan, snimak

Roben

иамш на Авали после 1.30 вечерас
и ујутру око 11

Phenomenon


jeca87

Ja sam rekla : ako Drobnjak da trojku, dobijamo utakmicu.... I dade Gorila trojku... :) :) :) :) :)

Pedja

Mada mi mrsko ovo da kazem ali : Svaka cast!

Phenomenon

Gledao sam reprizu dva puta. Pre svega, svaka cast! Iskreno ne verujem da ce nam se ponoviti da imamo onakvo sutersko vece. Rudy se ispromasivao, ali ruku na srce Benet je pogadjao sve zivo.... i mrtvo :K + nije neki suter.

Samo da Huventud dobije Olimpijakos i ideeeeeemo u 1/4 finala

mikele

Тек ће нам сада бити криво за ону утакмицу у Пиреју :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

biwi

E grobari nemoj sada da bude opet vama krive sudije.... imali ste sansu u pireju, ali jebi ga utakimca se igra 40 min a ne 37!!!! to valjda vas trener treba da zna, a ne da onako pocetnicki izgubi utakmicu, ja mogu glavu da dam da bi i trener kosarkaske ekipe FF bolje vodi tu utakmicu nego Dule vujosevic!!!!!!!

zabica

#236
jaooo moja seka je skakala ko pomahnitala po kuci, trebate da vidite tu radost u  ocima kad partizan pobedi  :)):

uglavnom, bravo, samo ona prosla sa olimpijakosom je stvarno em bruka i sramota em greota :)

jel to moguce da ako sad i izgube (sa bilo kojom razlikom) idu u 1/4 finale? naravno pod uslovom da huventud dobije...  :hmm

p.s.biwi nemoj tako surovo, jeste onaj dule go*no, ali ipak ih je doveo do ovde  :roll:

...ma da vi vidite moju sestru, svima bi vam bilo drago...


Roben

EVROLIGA: Jednaèina sa dve nepoznate

Kolo pre kraja takmièenja u Top 16 Evrolige ostale su jo¹ samo dve nepoznanice. ©est timova overilo je èetvrtfinale, a poslednji dan u grupama E i G odluèiæe poslednja dva putnika u plej-of. Prvu dilemu u direktnom okr¹aju re¹iæe moskovski Dinamo i Beneton, a kljuè druge biæe ishod utakmice Olimpijakos Huventud.

Posle CSKA, Panatinaikosa, Taukeramike i Barselone, koje su plasman medju osam obezbedili pro¹le nedelje, ove su im se pridru¾ili jo¹ Unikaha i Makabi.

U grupi D Makabi iako je skoro ceo meè bio u vodjstvu, u èetvrtoj èetvrtini èak i sa 11 poena razlike, do pobede u Ortezu i plasmana u èetvrtfinale stigao je tek u produ¾etku - 98:94.

U drugom meèu te grupe neprikosnovena Taukeramika upisala je i peti trijumf u nizu. Kaznena ekspedicija iz Vitorije slavila je u Rimu 77:72, èime je i praktièno eliminisala Lotomatiku iz daljeg takmièenja.

Znaèajan doprinos pobedi ¹panskog tima, prvoj od kada je ekipu pro¹le nedelje preuzeo Bo¾idar Maljkoviæ, dao je Igor Rakoèeviæ sa 17 poena. Na drugoj strani dve najsvetlije taèke u redovima domaæina bili su Ognjen A¹krabiæ (19 poena i sedam skokova) i Dejan Bodiroga (17 poena).

Uz Taukeramiku i CSKA, maksimalan uèinak posle pet kola u Top 1 fazi zadr¾ao je i Panatinaikos, koji je na svom parketu pregazili Prokom 95:68. Milo¹ Vujaniæ ugradio je 11, a Dejan Toma¹eviæ ¹est poena u pobedu Atinjana.

Unikaha je èetvrtfinalnu vizu izborila pobedom nad moskovskim Dinamom 73:62. Do trijumfa, èetvrtog u grupi G, domaæine su predvodili Tu¹ek sa 19 i Faison sa 10 poena. Kuriozitet je da u timu Du¹ana Ivkoviæa nije bilo dvocifrenog igraèa, a najefikasniji u redovima Moskovljana bili su Bikov i Tru¹kov sa po devet poena, odnosno Bojan Popoviæ, koji je postigao osam.





REZULTATI 5. KOLA I TABELE

GRUPA D

Ortez - Makabi 94:98 (89:89)
(Rajt 24, Grir 10p, 14sk - Bur¹tajn 21, Bajnam 20)
Lotomatika - Taukeramika 72:77
(A¹krabiæ 19p, 17sk, Bodiroga 17 -Spliter 18, Rakoèeviæ 17, Teletoviæ 17p)

TABELA: TAU*5-0, Makabi*3-2, Lotomatika 1-4, Ortez 1-4.

GRUPA E

CSKA - Olimpijakos 83:79
(Lengdon 23, Smodi¹ 20 - Pen 16, Burusis 16)
Huventud - Partizan 80:89
(Fernandez 16, Benet 15 - Tripkoviæ 26, Drobnjak 17, Kecman 14)

TABELA: CSKA* 5-0, Olimpijakos 2-3, Partizan 2-3, Huventud 1-4.

GRUPA F

Efes Pilsen - Barselona 82:78
(Hejslip 25p, 11sk, Gonlum 18 - Navaro 16, Vaskez 14)
Panatinaikos - Prokom 95:68
(Dikudis 19, Dijamantidis 13, Vujaniæ 11p, 3as, Toma¹eviæ 6p, 4sk - Etkins 15, Hukiæ 12)

TABELA: PAO* 5-0, Barselona* 3-2, Efes 1-4, Prokom 1-4.

GRUPA G

Beneton - Aris 83:72
(©umpert 17, Spenser 15 - Skejls 14, Sigalas 11)
Unikaha - Dinamo Moskva 73:62
(Tu¹ek 19, Faison 10 - Bikov 9, Popoviæ 8)

TABELA: Unikaha*4-1, Beneton 3-2, Dinamo 3-2, Aris 0-5.

* Timovi oznaèeni zvezdicom osigurali su plasman u èetvrtfinale plej-ofa.

(MONDO)


biwi

#238
@ zabice: ja redovno idem na partizanove utakmice, gledao sam celu evroligu, pola nlb lige, pa cak isao i na finale kupa u kragujevac, ali jedini razlog sto ne podnosim vujosevicevo ponasanje i nestrucnost, ne moze lopov slika da bude dobar trener....... realni da budemo zvezda ne moze da uzme titulu, pa onda ce mi biti draze i da fmp ili hemofarm uzmu titulu nego partizan, samo zbog vujosevica!!!!!!!!!

Pedja

Biwi ,ne mozes da kazes da je Dule los trener.

Ja kao Zvezdas moram da priznam da je on svasta sa Partizanom osvojio...