Evroliga 2006/2007

Started by nasty girl, 16-09-2006, 12:33:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Phenomenon

Vujosevic je po meni dobar trener. Pa on drzi Partizan sve ove godine.
Dule nestrucan = smesno!

mikele

Quote from: Pedja on 16-03-2007, 21:36:21
Biwi ,ne mozes da kazes da je Dule los trener.

Ja kao Zvezdas moram da priznam da je on svasta sa Partizanom osvojio...
Слажем се.Да је добар тренер,то му нико не може оспорити,а да је прост и примитиван,то јесте.

zabica

prost i primitivan, stoji. ali to je domen kulture, a ovde gledamo njegovu strucnost, tj sposobnost da vodi tim...
ja ga ne branim, ne volim ga, ali on ipak ima cime da se pohvali a to nije malo, tako da ga ne treba osporavati

biwi

Ljudi lako je osvajati u Srbiji i prvenstvo i kup i NLB ligu kada iza tebe stoji 80% sudija i 100% ljudi iz saveza... Pa i vi valjda viditi kako se dule ponasa u domacim takmicenjima a kako u evropi, pa tamo ne sme rec da kaze jer je niko i nista a ovde glumi neko ludilo!!!! imao sam srece da sam gledao nekoliko njegovih trening i mogu reci da gresite povodom njegove strucnosti, jer sta on prica na teningu i kako pokazuje vezbe to je grehota! a ja mogu glavu da dam da kada bi otisao iz partizana i uzeo neki tim u evropi da bi mu uspeh bio da ostane u ligi pa makar vodio i TAU, Makabi, PAO..... lako je kada iza tebe stoje sudije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Phenomenon

biwi, koje sudije? Pa te iste sudije sudile su i Final 4 i finale evropskog prvenstva, na svetskim, na olimpijadama. Kako se ponasa, koliko je tehnickih gresaka dobio (naravno opravdanih)? Veliki broj. Koji ljudi iz saveza stoje iza njega? Nestrucan!? Lako osvajati titule u Srbiji?! Pa i Sakota je vrhunski trener, Zmago isto nije los, pa ako je tako lako sto oni nisu uzeli! Kako smo prosli u TOP 16, zasto se borimo za ulazak u 1/4 finala, jel i to pomoc sudija!?!?
Ko ima veci budzet i zasto, Partizan ili zvezda? Zato kad nema sta da se prigovori, onda sudije su na Partizanovoj strani.

mikele

biwi е јеси га претерао сада.Па није баш све тако као што кажеш.
Смањи мало :T

biwi

#246
Ljudi, zivi bili pa videli!!!!!!

Roben

Partizan napada CSKA, nada se èudu

U sportu se èuda de¹avaju, a ko¹arka¹ima Partizana u èetvrtak uveèe biuæe potrebna dva. Za plasman u osam najboljih Evrolige, treba da pobede aktuelnog prvaka Evrope, "stra¹ni" CSKA i da Huventud u Atini savlada Olimpijakos, koji ¾eli po¹to-poto da igra u zavr¹nici najkvalitetnijeg evropskog takmièenja pred svojim navijaèima.

Trener ko¹arka¹a Partizana Du¹ko Vujo¹eviæ rekao je da ¾eli da protiv CSKA njegova ekipa odigra kvalitetno, ali je naglasio da nije optimista ¹to se tièe ¹ansi da Partizan prodje u èetvrtfinale.

"Igramo sa aktuelnim prvakom Evrope i timom koji ¾eli i ove godine da osvoji tu titulu. Tim je koji ima ogroman bud¾et, odliènog trenera i tamo nijedan igraè nije rezervni. Imaju iza sebe dr¾avu koja kroz veliki klub ¾eli da poka¾e da ponovo postaje velika", rekao je Vujo¹eviæ novinarima u Beogradu.

Partizan pred utakmicu ¹estog kola druge faze Evrolige ima dve pobede i tri poraza, dok CSKA ima svih pet pobeda. Da bi petostruki ¹ampion Srbije pro¹ao u èetvrtfinale, potrebno je da pobedi CSKA, a da Huventud na gostovanju pobedi Olimpijakos.

"Slu¹aæemo rezultat iz Atine i verujem da æe Huventud iæi na pobedu, ali nisam optimista ¹to se tièe njihovih ¹ansi, iz razloga koji su veæ poznati i o kojima ne bih prièao, jer je potrebno imati dozu diplomatije u ovom poslu", rekao je Vujo¹eviæ.

U Partizanu se nadaju da CSKA neæe igrati svom snagom, jer mu pobeda u Beogradu apsolutno ni¹ta ne znaèi.

"CSKA veæ ima obezbedjeno prvo mesto, tako da ova utakmica neæe imati preteranog rezultatskog znaèaja. Mi æemo hteti da igramo otvorenu utakmicu i sa publikom napravimo jedan pravi ko¹arka¹ki spektakl", rekao je trener Partizana.

Bek beogradskog tima Du¹an Kecman rekao je da æe on i njegovi saigraèi poku¹ati da iskoriste svaku priliku i probaju da naprave iznenaðenje.

"Dolazi nam ¹ampion i glavni favorit za odbranu titule. To je tim koji igra jaku odbranu i ima kontrolisani napad. Poku¹aæemo da u poslednjoj utakmici druge faze odigramo u istom stilu ko i do sada i ako se uka¾e mala ¹ansa, da napravimo iznenadjenje", rekao je on.

"Naravno, oslu¹kivaæemo rezultat iz Atine, ¹to æe nam mo¾da biti i dodatni motiv", dodao je Kecman.

Utakmica poèinje u 20.15 i igra se u hali "Pionir".

(Beta/MONDO)

nasty girl

ja se jos uvek nadam...i nemojte da me prozivate.... :stid: :stid: :stid: :stid: :stid:

biwi

nasty, nema nade... Partizan je zavrsio svoje ucesce za ovu sezonu...U svakom sluceju, Olimpiakos je jaci od Huventuda, makar duplo...

nasty girl

biwi....znas kako ja sam manje vise u 99% slucajeva bila realna, ali sada sam svesna da pricam gluposti, ali se opet nekkao nadam..... :stid: :stid:

pop

Partizan se u poslednjem kolu bori za 1/4 finale, i ima teoretske shanse  :shock. Ja sam uvek optimista, ali to stvarno nisam ocekivao.
Nasty, slobodno se nadaj, svasta je sutra moguce, idemo da ih bodrimo do kraja, zasluzili su.

nasty girl

naravno da idemo da ih bodrimo..... :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~

mikele

Партизан-ЦСКА 55:86.
Ови нису нормални,како су одиграли свака им част :Bog :Bog :Bog
Газе као луди.
Ево парова 1/4 финала(игра се на две добијене утакмице,а евентуални трећи меч се игра на терену боље пласиране екипе,а то су ове првонаведене):
Taukeramika - Olimpijakos
CSKA - Makabi
Panatinaiskos - Dinamo Moskva
Unikaha - Barselona

Биће овде занимљивих дуела.Једино Барса пролази лагано.

nasty girl





dusa mi se cepa.....kako mi je krivo.........