Evroliga 2006/2007

Started by nasty girl, 16-09-2006, 12:33:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

nasty girl

Quote from: Phenomenon on 22-01-2007, 13:56:52
Jos samo fali da cibona dobije Huventud...

ha,ha,ha,ha.....sada sam videla ovaj post....... :wall: :wall: :wall: :wall:

lycos

e odrase ix grobari,svaka cast

pop

#92
Partizanov rival godine na skeneru
Unikaha luda dru¾ina

Boljeg poznavaoca kvaliteta Unikahe, preko koje Partizan tra¾i ¹ansu za plasman u top 16 Evrolige, od Dejana Milojeviæa - nema. As Pamese i biv¹i kapiten crno-belih letos je pre¹ao na Iberijsko poluostrvo ¹to je sasvim dovoljno da "skenira" sastav iz Malage, koji u èetvrtak dolazi u "Pionir" na megdan poslednjeg kola grupe B i direktnu borbu za plasman u drugu fazu takmièenja.
O odluèujuæoj utakmici za obe ekipe, Milojeviæ ka¾e:

- Unikaha je totalno nejasan tim, igraju promenljivo, recimo izgube od Huventuda u Evroligi 53 razlike, a zatim u prvenstvu dobiju odliènu Kahu San Fernando sa 48 poena. Velike su to oscilacije, jer imaju odliènu, iskusnu ekipu, popunjenu na svim mestima. Mogu da pobede najjaèi klub u ©paniji, a da izgube od poslednjeplasiranog, za njih nema nikakvog pravila. Smatram da imaju snage da savladaju svakog rivala, ali valjda to neæe biti moj nekada¹nji klub.
Kako protiv njih u Beogradu?

- Prvo, Partizan me nije iznenadio dobrim igrama, verovao sam da æe ove sezone stiæi do top 16. Prethodnih godina, kada sam i ja igrao, nismo uspevali u tome spletom nesreænih okolnosti, recimo razlog za¹to nam to nije po¹lo za rukom pro¹le sezone jeste manjak plejmejkera. Zato sada oèekujem da se sve to vrati, zar velika pobeda u Atini nije dokaz za to? Crno-beli imaju kvalitet i moguænosti da trijumfuju nad Unikahom.
Navijaèi æe, kao i uvek, biti ¹esti igraè?

- Zna dobro Evropa koliko je "Pionir" vruæ teren, podseæaju èesto na to igraèi i trener Unikahe kad u medijima govore o predstojeæem meèu. "Grobari" su najbolji na svetu, vi¹e puta sam im se zahvalio na podr¹ci koju pru¾aju, siguran sam da æe Partizan na njihovim krilima doæi do uspeha.
Uloga favorita, dakle, pripada crno-belima?

- Da, Partizan ovakvu ¹ansu ne sme da propusti. Pa, dovoljna je samo pobeda na svom terenu, ni¹ta vi¹e, svim srcem biæu 1. februara uz moje biv¹e saigraèe, nadam se da æe me obradovati plasmanom u top 16 - zavr¹io je Milojeviæ.


izvor www.blic.co.yu

jeca87

Ih! Svaka mu se pozlatila! :)

nasty girl

PARTIZAN – UNICAJA
Utakmica 14. kola Evrolige æe se odigrati u hali Pionir u èetvrtak, 01.02.2007. godine sa poèetkom u 20:15.


Prodaja ulaznica:

31.01.2007 godine od 10h do 15h na blagajni Partizanovog stadiona ( severna strana )
01.02.2007 godine od 10h do 15h na blagajni Partizanovog stadiona (severna strana )
01.02.2007 godine od 16h do 20h na blagajni hale „Pionir“


Cene karata:

Tribina – 300 dinara
Parter - 500 dinara
VIP lo¾a- 1000 dinara


NAPOMENA: Kupci ulaznica treba da poka¾u liène karte na uvid. Jedno lice æe moæi da kupi najvi¹e 5 ulaznica.

http://www.kkpartizan.co.yu/

Phenomenon

Ja kampujem od 8 sutra ujutru na JNA, ako ne nadjem kartu idemo kod tapkarosa. Uglavnom to se ne propusta.

Miloje :Bog :Bog :Bog

nasty girl

Quote from: Phenomenon on 30-01-2007, 17:46:10
Ja kampujem od 8 sutra ujutru na JNA, ako ne nadjem kartu idemo kod tapkarosa. Uglavnom to se ne propusta.

Miloje :Bog :Bog :Bog


ja cu od 9 da kampujem....ako me pepoznas javi mi se....

nasty girl

kako sam besna......pa pobila bih ih sve....

Phenomenon

Quote from: nasty girl on 31-01-2007, 12:47:17
kako sam besna......pa pobila bih ih sve....

Popizdeo sam, cekam k'o majmun, 3 sata, da ne bi pustili karte u prodaju. Tapkarosi, jebem li vam sve zivo........... i mrtvo!!!

nasty girl

Quote from: Phenomenon on 31-01-2007, 13:04:24
Quote from: nasty girl on 31-01-2007, 12:47:17
kako sam besna......pa pobila bih ih sve....

Popizdeo sam, cekam k'o majmun, 3 sata, da ne bi pustili karte u prodaju. Tapkarosi, jebem li vam sve zivo........... i mrtvo!!!

takodje..... .grins. .grins. .grins. .grins. .grins. .grins. .grins. .grins. .grins. .grins. .grins. .grins.

pop

Bice OK Nasty, ne sekiraj se, dobicemo ih svakako. Ti si do sad uglavnom imala srece sa kartama, pa nisi navikla da izvisis, ali takva je situacija oduvek. I kad me k'o klinca cale vodio na tekme, sto puta smo izvisili zbog tapkarosa, pa smo placali duplo vise za karte. Ovde treba da budes srecna jos sto nisi dobila batine (sto se desilo mom cimeru kad je kupovao karte za Zvezda-Lacio). Ironija je sto  :police: stoje pored tapkarosa i nista ne rade. Al' se vremenom naviknes.

nasty girl

#101
ma sta da se ne sekiram......jebem li im sve zivo..... .grins. .grins. .grins. .grins. .grins.

3000 ljudi je izvisilo, niko od navijaca nije kupio kartu.....

==============================================

toliko sam ogorcena da nemam reci.... :H :H :H :H :H :H :H :H :H :H

nasty girl

Daniloviæ se izvinio navijaèima
Predsednik Ko¹arka¹kog kluba Partizan Predrag Daniloviæ izvinio se navijaèima zbog problema koji su nastali prilikom prodaja ulaznica za sutra¹nju utakmicu sa Unikahom u Evroligi.

"Mi smo sva trebovanja kluba sveli na minimum i policiji smo poslali dopis o prodaji karata i velikom interesovanju. Takoðe, uèinili smo sve ¹to smo mogli da preprodaju svedemo na minimum, ali to oèigledno nije bilo dovoljno. Zato se u svoje ime i u ime kluba izvinjavam svima zbog problema koji su nastali", rekao je Daniloviæ.

Partizan je za utakmicu sa Unikahom u 14. kolu grupe B Evrolige pustio u prodaju, prema Daniloviæevim reèima, oko tri hiljade karata, koje su prodate u roku od pola sata.

Prilikom prodaje karata do¹lo je do nekoliko incidenata, a preprodavci su kupovali i vi¹e karata nego ¹to je dozvoljeno. Klub je odredio da ulaznice mogu da se kupe samo uz liènu kartu, a da pojedinac mo¾e da uzme najvi¹e pet karata.

"Interesovanje je stvarno ogromno, a situacija je na stadionu postala i alarmantna. Meni je zaista ¾ao ¹to utakmicu neæe moæi da gledaju neki ljudi koji su pratili Partizan na svim utakmicama tokom sezone, i ja im se svima izvinjavam", rekao je Daniloviæ.

Veliko interesovanje za utakmicu sa Unikahom je oèekivano. Mediji su pisali da bi adekvatno mesto odigravanja trebalo da bude beogradska Arena, èiji je kapacitet 19.000 mesta.

"Mi smo salu prijavili na poèetku Evrolige, i tu moramo i da zavr¹imo prvi deo. Ako eventualno proðemo u drugi krug, mo¾da æemo moæi preko svojih liènih veza da se premestimo, ali o tom-potom. Sada razmi¹ljamo samo o Unikahi", rekao je Daniloviæ.

Klub navijaèa "Grobari" ogradio se od tvrdnji o ume¹anosti u preprodaju, i naveo da su karte prosleðene klubovima navijaèa van Beograda.

Odluèujuæa utakmica za obe ekipe igra se sutra u hali "Pionir" od 20.15.
Priredio: Milo¹ ©aranoviæ

phenomenone i sta mi imamo sada od ovoga sto se on izvinio....

sramota.... .grins. .grins. .grins. .grins. .grins. .grins.

jeca87

U, kako sam se iznervirala. Lepo sam rekla da ne treba da im javljaju da su prosli dok se ne zavrsi utakmica. Ovako su ostavili onog Sanceza da se seta po terenu. Jbg!

Nema veze! Vazno je da IDEMO DALJE!

Cestitam svim Grobarima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ziveli

nasty girl

Najbolji tim,
To svako zna,
Najbolje igra Partizan.
U svakom gradu ovoga sveta,
On nece nikada
Ostati sam...

********************

I svaki novi dan,
Sve vise ga volim ja.
I sada dobro znam,
Zivot cu da mu dam...
nananananana-nananananana-nananananana
PARTIZAN SAMPION!!!


********************

Partizane jedini

Partizane jedini,
Mi za tebe ¾ivimo,
Samo tebe volimo,
I Tebi se divimo.

A kad doðu nevolje,
I kad doðe tuga,
Uvek æe te voleti -
Grobari sa Juga !

:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

moglo je biti bolje, ali i ovako je fenomenalno!!!!  :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~

u hali je bila ludnica!!!!!!!!  :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~ :V :V :V :V :V :V :V :V :V