Evroliga 2006/2007

Started by nasty girl, 16-09-2006, 12:33:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mikele

Значи онакве почетничке грешке не праве ни пионири,а онај Пековић је као теле  :wall: :wall: :wall:
И лепо му сви кажу прави фаул,а он...
Ма сва срећа па Рома разби Цибосе,иначе би било...Не смем ни да помислим. :hm :hm :hm

Roben

#106
nisu trebali da im govore da su prosli tad su se opustili i cao davidjenja
nije to najveca greska bilo je najmanje 5 u seriji ali sve je dobro kad se dobro svrsi
a i cibona je ispala da je partizan pobedio prosla bi cibona neka se sad malo kisele (mislim cibona)

Phenomenon

Na +3 se uvek pravi faul... Onakve greske se vise nikad ne smeju desiti! Ljudi, ruku na srce, Pekovicu nikad mozak nije bio jaca strana. Najvaznije je da smo prosli

Nisam znao da smo porazom zeznuli cibonu. Sad mi je u neku ruku drago sto smo izgubili....

mikele

Vujo¹eviæ: Veliki uspeh i ¾al za pobedom
(http://www.putfile.com/pic.php?img=4661327)


Trener Partizana Du¹ko Vujo¹eviæ ocenio je nakon meèa sa Unikahom da je njegova ekipa ostvarila veliki cilj plasmanom u Top 16 Evrolige, ali je dodao da je zaslu¾eno slavlje pokvarila igra u zavr¹nici meèa zbog koje je srpski ¹ampion na kraju pora¾en sa 94:90.

"Oseæaj zbog gubitka utakmice ne dozvoljava da se razvije radost razmerna uspehu koji je napravljen. Time ¹to smo u¹li u Top 16 napravljen je izvanredan uspeh, ali je veæ posle sinoænjih rezuztata Arisa i Napolija do¹lo do laganog opu¹tanja.Poèeli smo lo¹e utakmicu, pre svega ja, jer sam krenuo sa Borovnjakom kao starterom, ¾eleæi da on obavi deo posla kao na utakmici sa Makabijem. Pretpostavio sam da æe Skariolo otvoriti meè spu¹tanjem lopte na Santijaga u reket, pa sam ¾eleo da na¹e prve centre Peroviæa i Pekovi¹a za¹titim od ulaska u probleme sa penalima", rekao je strateg Partizana.

Vujo¹eviæ je naveo da je njegova ekipa uspela da se vrati u ¾ivot, ali da je u fini¹u meèa zahvaljujuæi neiskustvu ispustila trijumf.

"Oni su igrali veoma agresivnu i usku odbranu, bez pravog ¹utera ¹to je ote¾alo poèetak meèa. Uspeli smo da se vratimo i da ga povedemo, ali èak ni u sve iskustvo koje imamo u branjenju ovakvih prednosti, pali smo. Igraèi nisu ispo¹tovali da nakon Tepiæevih proma¹aja ne dozvole ¹ut za tri poena, nego da prave faul. To takodje pitanje neiskustva ali sam siguran da ovi momci imaju pravo da gre¹e zato ¹to ne ponavljaju gre¹ke. Bilo bi mnogo lep¹e da smo pobedili ovu utakmicu, ali veliki cilj je ispunjen i to zaslu¾eno", konstatovao je Vujo¹eviæ.

Najbolji strelac Partizana u Evroligi Predrag Drobnjak slo¾io se da bi bilo bolje da je njegov tim plasman u Top 16 overio pobedom i naveo da crno-beli mogu da se nose sa svim ekipama u zavr¹nici Evrolige.

"Najva¾nije je da smo pro¹li, a to smo igrama u ovoj sezoni i zaslu¾ili. Veèeras smo poèetnièkim gre¹kama u zavr¹nici sebi oduzeli zadovoljstvo da na sjajan naèin overimo plasman u Top 16 i da zauzemomo treæe ili èetvrto mesto. Ipak, takve stvari se desavaju, momci su mladi, gre¹ke su moguæe, a najva¾nije je da se ne ponove. Mislim da ne treba da budemo zadovoljni samim plasmanom u Top 16, a u ponedeljak æemo videti sastav grupe. Bez obzira na to, imamo kvalitet da se nosimo sa svim ekipama. Ovih 14 meèeva je ojaèalo ekipu, dalo joj snagu i iskustvo", rekao je Drobnjak i dodao da mu je "krivo ¹to se Grobarima nisu odu¾ili pobedom, jer su ponovo stvorili fenomenalnu atmosferu".

Mladi centar Nikola Pekoviæ ocenio je da je pad koncentracije u samoj zavr¹nici doveo Partizan do poraza.

"Oseæanja su podeljena, veoma mi je drago zbog prolaska u Top 16, ali deo mene ¾ali ¹to prvi krug nismo zavr¹ili pobedom, iako nam se za to na kraju ukazala ¹ansa. Nismo imali dovoljno koncentracije. Iako smo èuli da je Lotomatika pobedila sa 23 poena razlike i da idemo dalje, hteli smo da dobijemo meè i nagradimo navijaèe za podr¹ku", rekao je Pekoviæ.

Milenko Tepiæ izjavio je da je za njegovu ekipu najva¾niji plasman u Top 16 i da æe u narednoj fazi Evrolige Partizan morati da pru¾a jo¹ bolje partije ako ¾eli da razmi¹lja o èetvrtfinalu.

"Top 16 je sigurno mnogo jaèi utisak od izgubljenog meèa, iako ostaje ¾al za pobedom i boljom pozicijom na tabeli. Ipak, mislim da to nije toliko va¾no jer se u drugom krugu kreæe od nule i sve ekipe imaju istu poziciju. Saznanje da je Lotomatika pobedila potrebnom razlikom nas je podsvesno opustilo. Unikahi smo dali ¹ansu da u poslednjem minutu stigne ¹est poena manjka. Igrali smo dobro cele sezone i zaslu¾ili smo uspeh. U Top 16 æe biti jako te¹ko, sve ekipe su kvalitetne i te¹ko da æemo u bilo koji meè uæi kao favoriti, Bez obzira na imena protivnika, moraæemo da pru¾amo svoje najbolje partije kako bi eventualno imali ¹ansu da se probijemo u èetvrtfinale", rekao je Tepiæ.

(MONDO)

Roben

Crno - beli u èetvrtom ¹e¹iru
(http://nono9.us)
Posle 14 kola u tri grupe Evrolige, poznato je 16 klubova koji æe nastaviti borbu za tituli prvaka Evrope.

Top 16 æe biti podeljen u èetiri grupe sa po èetiri predstavnika, a grupe æe se formirati sa po jednim ekipom iz èetiri grupe nosilaca. U ¹e¹irima su:

1: CSKA Moskva, Tau Ceramica Vitoria, Panathinaikos Atena, Dinamo Moskva.

2: Barcelona, Maccabi Tel Aviv, Olympiacos Pirej, Benetton Treviso.

3: Joventut Badalona, Efes Pilsen Istanbul, Unicaja Malaga, Pau-Orthez.

4: Lottomatica Rim, Aris Solun, Prokom Sopot, Partizan Beograd.

S kim æe Partizn voditi borbu za Final 4 biæe poznato posle ¾reba koji je zakazan za ponedeljak u 13 èasova.

B92

Roben

Kompletne tabele prve faze Evrolige
Evo i kompletnog rasporeda timova na osnovu uèinka u prvoj fazi:
Grupa A:
Efes Pilsen - Dinamo M. 72:76
Olimpiakos  - RejnEnergi 77:73
Taukeramika - Le Man 86:54
Prokom Trefl - Klimamio 78:84
Tabela:
1. Taukeramika   12 2 1165:1025 140
2. Dinamo Moskva 10 4 1100:1032 68
3. Olimpijakos   10 4 1165:1112 53
4. Efes Pilsen    8 6 1081:1031 50
5. Prokom         5 9 1021:1063 -42

6. Klimamio       5 9 1115:1176 -61
7. Le Man         4 10 985:1041 -56
8. RajnEnergi     2 12 1032:1184 -152
Grupa B:
Lotomatika - Cibona 81:58
Huventud - Olimpija 82:86
Makabi - Panatinaikos 76:73
Partizan - Unikaha 90:94
Tabela:
1. Panatinaikos 11 3 1128:1036 92
2. Makabi        8 6 1230:1177 53
3. Huventud      7 7 1112:1049 63
4. Unikaha       7 7 1001:1085 -84
5. Lotomatika    6 8 1027:1044 -17
6. Partizan      6 8 1100:1093 7

7. Cibona        6 8 1113:1141 -28
8. Olimpija      5 9 1038:1124 -86
Grupa C:
Eldo Napoli - Beneton 62:64
Po-Ortez - ®algiris 68:56
Aris - Barselona 75:82
CSKA - Fenerbaèe Ilker 85:66
Tabela:
1. CSKA Moskva 13 1 1079:912 167
2. Barselona    9 5 1093:1032 61
3. Beneton      8 6 1021:989 32
4. Po-Ortez     7 7 1059:1070 -11
5. Aris         6 8  971:1013 -42

6. Eldo Napoli  6 8 1032:1093 -61
7. Fenerbaèe   5 9 1044:1088 -44
8. ®algiris    2 12 1062:1164 -102

lycos

bravo grobari.. aLI..uvek morate da zeznete stvar-sto ix niste dokrajcili..steta.. sve cestitke-jos jednom

pop

Da smo dobili, bili bismo u 3. sheshiru i imali u novoj grupi npr. Aris ili Prokom, ali i ovo je fenomenalan uspeh  :pljes: da ekipa sa ovakvim budzetom (najmanjim od svih ekipa u top16 i od vecine uopste u Evroligi) 'prezimi' (fudbalskim recnikom receno) u ovakvom takmicenju, i to proshavshi iz najjace grupe. Iako je u Areni vise pozorisna atmosfera, voleo bih da se tamo odigraju te nove 3 utakmice, pa da dodje 20 000 grobara da napravi loodilo.

P.S. Ja sam totalno za to da mlade igrace treba 'istrpeti' jer ce tako postati vrhunski, ali me sinoc Tepic umalo sahrani (kao i u Ljubljani).  :batina

Roben

ljudi prestanite da trazite krivca bitno je da je partizan proso ja sam zvezdas ali sam voleo da partizan prodje
pre promasenih bacanja Drobnjak je bacao kontru Perovicu i lopta je otisla u aut umesto da kao iskusan igrac smiri igru jer je partizan vodio, Kecman je izgubio loptu u sledecem napadu, Tepic je promasio oba bacanja i na kraju Pekovic nije pravio faul sve greska za greskom ali ko zna zasto je to dobro
to u kom su sesiru mislim da je nebitno jer ako cemo biti objektivni imaju veoma male sanse ali i ovo je veliki uspeh i tu je najbitnije da mladi igraci Tepic, Tripkovic i Pekovic (za koje ja mislim da mogu da nose buducu reprezentaciju) sazrevaju sa najjacim igracima u Evropi

nasty girl

delimicno si u pravu.....ali kao sto je neko napisao vec ove greske koje su se desile u pioniru sinoc su amaterske i ne smeju da se dogadjaju, a pogotovo ne klubu koji igra u evroligi....

sada je kasno, bitno je da smo prosli....

ko li ce nam zapasti u zrebu.... :H :H :H :H

Phenomenon

Ma ljudi, da smo dobili prosla bi cibona, a ovako je prosla Lotomatika (citaj Bodiroga). Samo opusteno, ovo se desilo sad i nikad vise.

jeca87

Ne znam da li ste primetili kako je Dusko socno ispsovao Pekovica, kad je Sancez ubo trojku. Koliko sam se  iznervirala, toliko sam se i smejala! Koji je on car od coveka! :)

nasty girl

#117


i treba da ga ispsuje, i ja sam ga u tim trenutcima psovala kao i svi sa juzne tribine.... :namcor :namcor :namcor :namcor


Igraèi Partizana: "Opustili smo se"



Partizan je izborio plasman u drugu fazu Evrolige, ali su ko¹arka¹i beogradskog tima, uprkos velikom uspehu, bili poti¹teni posle poraza u èetvrtak uveèe na svom terenu od ¹panske Unikahe.

"Naèin na koji smo pro¹li je... pomalo ironièan. Izgubili smo, ali smo ispunili jedan od ciljeva u sezoni. To se verovatno ne vidi sada, ali smo u sebi zadovoljni", rekao je posle utakmice vidno iscrpljeni Du¹an Kecman, koji je igrao pod temperaturom.

Partizan je veèeras u uzavreloj atmoferi "Pionira" u Beogradu izgubio od Unikahe sa 94:90 posle produ¾etka, iako su "crno-beli" minut pre kraja vodili sa ¹est razlike, a 15 sekundi pre kraja tri uz dva ¹uta sa penala. Oba ta bacanja proma¹io je Milenko Tepiæ, a u poslednjem napadu Nikola Pekoviæ nije faulirao Pepea Sanèesa, koji je postigao trojku za produ¾etak.

"I na¹ poraz i moja bacanja razlog su ¹to se ne radujem. Naravno, zadovoljan sam prolazom (u top 16), ali ne mogu da se radujem kada smo izgubili i kada znam da sam mogao ne¹to vi¹e da uradim", rekao je Tepiæ.

Partizan je pro¹ao kao najbolji ¹esti tim, zahvaljujuæi boljoj ko¹-razlici, kao i ubedljivoj pobedi Rome nad Cibonom. Igraèi su tri minuta pre kraja saznali da su pro¹li i tada su se opustili u igri.

"Izgubili smo na izuzetno bizaran naèin, ali i to je ko¹arka. U su¹tini, pro¹li smo, ispunili smo va¾an cilj i sada idemo u drugu fazu rastereæeni", rekao je Tepiæ.

Mo¾da je posle poraza najte¾e bilo Pekoviæu, koji je faulom u poslednjim sekundama mogao da spreèi trojku i produ¾etak. Utisak sa kraja preovladao je kod mladog centra, koji je u odluèujuæim trenucima hladnokrvno postizao va¾ne poene i dr¾ao tim u igri.

"Koliko god da sam bio hladnokrvan ili dobar, nisam napravio faul na kraju i dozvolio sam trojku. Opustili smo se na kraju kada smo èuli
rezultat. ©teta, jer smo uspeli da se vratimo posle lo¹eg poèetka", rekao je Nikola Pekoviæ.

Plejmejker i jedan od iskusnijih igraèa "crno-belih" Vontigo Kamings ocenio je da niko ne mo¾e biti sreæan posle poraza, iako su ispunjene ambicije.

"Cilj je ispunjen, ali ¾eleli smo da zavisimo od sebe, a ne od drugih. Pro¹li smo u Top 16, svi kreæemo od nule i igramo 40 minuta, tako da æemo videti", rekao je Kamings.

Amerièki internacionalac rekao je da nema obja¹njenja za lo¹ poèetak utakmice.

"Atmosfera je bila sjajna kao i uvek, i navijaèi su sigurno zaslu¾ni za plasman, ali nije to bio uzrok na¹eg lo¹eg poèetka. Iskreno, ne znam ¹ta nam je bilo", rekao je Kamings.

Luka Bogdanoviæ ocenio je da njegov tim ne bi izgubio da nije ranije do¹la vest da je Roma pobedila i da je plasman obezbedjen.

"Opustili smo se i nismo bili koncentrisani u zavr¹nici. Dobro, platili smo i danak neiskustvu i bili smo malo optereæeni u paklenoj atmosferi, ali cilj je ispunjen i to je najva¾nije", rekao je Bogdanoviæ.
Priredio: Vladimir Novakoviæ


Vujo¹eviæ: "Poraz senka na slavlje"

Trener ko¹arka¹a Partizana Du¹ko Vujo¹eviæ ocenio je da je njegov tim postigao veliki uspeh plasmanom u drugu fazu Evrolige, ali da je utisak malo pokvaren porazom od Unikahe u èetvrtak uveèe u Beogradu.

"Nismo ispo¹tovali dogovor da pravimo faul u poslednjem napadu i dozvolili smo rivalu da postigne trojku i izbori produ¾etak. Realno, na¹ cilj je ispunjen, i to je veliki cilj, ali sve bi ", rekao je Vujo¹eviæ novinarima.

Unikaha je pobedila u 14. kolu Grupe B sa 94:90, posle produ¾etka. Partizan je minut pre kraja imao ¹est razlike, a 15 sekundi pre kraja i tri razlike i dva ¹uta sa penala, ali je ¹panska ekipa uspela da postigne "divlju" trojku i izbori produ¾etak za pobedu.

"Uspeh je zaista veliki, ali bismo ga drugaèije tumaèili da smo dobili. Ovaj poraz je mo¾da i otre¾njenje pred drugu fazu, ali i motivacija. Igraæemo rastereæeno u nastavku, a ovaj poraz je doprineo godi¹njoj kvoti poraza koji svaki tim mora da pretrpi u Evroligi", rekao je Vujo¹eviæ.

Novinare je zanimalo da li je uzavrela atmosfera u hali vi¹e smetala njegovim igraèima.

"Amosfera je bila sjajna, kao i uvek, ali i na¹ protivnik je odigrao dobru utakmicu", rekao je Vujo¹eviæ.

Trener Unikahe Serhio Skariolo ocenio je da je utakmica bila "divna ko¹arka¹ka predstava".

"Èestitam svim akterima utakmice na divnoj ko¹arka¹koj predstavi. Bolje smo odigrali prvu i treæu èetrtinu, a Partizan drugu i èetvrtu. Nisam mogao da garantujem da æemo pobediti kada smo gubili ¹est razlike, ali sam verovao da æemo se boriti do kraja", rekao je Skariolo.

Italijanski struènjak kazao je da je njegov tim produ¾etak odigrao hladnokrvno i koncentrisano i zaslu¾eno dobio. Po zavr¹etku zvaniènog izlaganja, Skariolo je samoinicijativno po¾eleo da posebno istakne neke aktere meèa.

"®eleo bih da èestitam treneru Vujo¹eviæu na odlièno spremljenom meèu i Predragu Drobnjaku na sjajnoj partiji, ali i navijaèima koji su napravili nezaboravnu atmosferu i doprineli plasmanu ekipe u 'Top 16'", rekao je Skariolo.

Partizan u Top 16 EL uprkos porazu!

Ko¹arka¹i Partizana plasirali su se posle devet godina u Top 16 Evrolige.

"Crno-beli" su u 14. kolu grupe izgubili posle produ¾etka od Unikahe 94:90 (22:12, 19:24, 16:12, 26:35, 11:7).

Meðutim, i pre kraja utakmice igraèi i navijaèi beogradske ekipe znali su da idu u drugu fazu, jer je Lotomatika pobedila Cibonu rezultatom 81:58, pa i uz poraz Partizan ide dalje, kao ¹esti u grupi.

Utakmicu je pratila prepuna hala Pionir, ali je atmosfera proizvela kontraefekat, jer su u prvom poluvremenu igraèi domaæe ekipe pod tim pritiskom pravili netipiène gre¹ke.

Meè je poèeo katastrofalno za Partizan, a posle pet minuta gosti su vodili 11:0. Partizan prikljuèak nije uhvatio tokom prve èetvrtine, a posle 14 minuta bilo je 17:30.

Tada je Drobnjak trojkom iz ugla uz istek napada pokrenuo seriju 14-1, koja je donela prvo izjednaèenje na meèu – 31:31. Do poluvremena Unikaha je vratila plus pet.

Treæa èetvrtina donela je veoma slabu igru oba tima: posle ¹est minuta u tom periodu gosti su dali 4, a domaæi 2 poena. Partizan je uprkos veoma lo¹oj organizaciji napada uspeo da se odr¾i ispod 10 poena minusa, ¹to je u fini¹u bilo kljuèno.

Poslednja èetvrtina donela je konaèni preokret. Igraè pobede bio je Nikola Pekoviæ – on je od minus pet u dva uzastopna napada davao ko¹ plus bacanje, i doneo prvu prednost Partizanu – 67:66, taèno na pola poslednje èetvrtine.

Od tog trenutka ©panci su vodili samo u jednom napadu, a Partizan je imao priliku da rutinski ostvari pobedu, ali je lo¹a odbrana u poslednjem napadu omoguæila Pepeu Sanèesu trojku za produ¾etak.

Produ¾etak je donao opu¹tenu igru obe ekipe, u kojoj su ©panci ipak bili za nijansu ozbiljniji i ostvarili su pobedu.

Predrag Drobnjak je bio daleko najkorisniji igraè Partizana sa 23 poena, 8 skokova, 5 ukradenih lopti i 3 blokade!

Vontigo Kamings je dao 16 poena, meðu kojima i èetiri kljuèna vezana bacanja.

U gostujuæoj ekipi Pepe Sanèes je dao 20 poena (uz 5 skokova), a Jir¾i Vel¹ je postigao dva poena manje. Berni Rodriges dao je 11 poena uz 7 asistencija.



Grad poma¾e ko¹arka¹ima Partizana

Ko¹arka¹ki klub Partizan poku¹aæe da promeni domaæinstvo i utakmice druge faze Evrolige igra u beogradskoj Areni, umesto u "Pioniru", i u tome æe imati svesrdnu podr¹ku grada.

Predsednik Partizana Predrag Daniloviæ rekao je da æe klub poku¹ati da sa èelnicima Evrolige promene mesto odigravanja domaæih utakmica, ali da nije izvesno da æe u tome uspeti.

"Rekao sam i pre utakmice sa Unikahom da æemo poku¹ati preko svojih veza da promenimo domaæinstvo u Top 16 i nadam se da æe ljudi iz Evrolige imati sluha i razumevanja za nas, jer se mesto odigravanja prijavljuje pre poèetka takmièenja", rekao je Daniloviæ.

Partizan je pro¹ao u Top 16, iako je juèe izgubio od Unikahe u poslednjem kolu prve faze. Karte za tu utakmicu rasprodate su veoma brzo. U halu je u¹lo oko 7.000 ljudi, a mnogo njih je ostalo bez karte.

"To je velika stvar za Srbiju, a posebno za Beograd i drago mi je ¹to su gradske vlasti imale razumevanja i sluha za nas i ja im se najiskrenije zahvaljujem. Nadam se da æe tako biti i sa ljudima iz Evrolige", rekao je Daniloviæ.

Gradski sekretar za sport Goran Krecloviæ rekao je da je grad potpuno spreman i voljan da pomogne Partizanu "u svakom pogledu".

"Mi smo spremni da pomognemo Partizanu i ne samo njemu, veæ svim klubovima koji prave velike uspehe, jer je Arena i pravljena za sportske dogadjaje, bar je mi tako do¾ivljavamo", rekao je Krecloviæ.

U strukturi vlasti postoji i Skup¹tina Arene, koja na preporuku Sekretarijata za sport mo¾e da oslobodi plaæanja klubove. Krecloviæ je rekao da æe to i uèiniti ako bude trebalo.

"Da, preporuèiæemo da se Partizan oslobodi plaæanja Arene. Jo¹ jednom - da, i koliko god puta treba da ponovim - da. Sreæan sam zbog uspeha Partizana", rekao je Krecloviæ.

Daniloviæ je obeæao da æe karte, ako se ekipa preseli u Arenu, ko¹tati isto kao da se igra u "Pioniru".

"Mogu da obeæam da æe karte ko¹tati isto, osim za one 'skaj-boksove'. Bilo bi nepo¹teno da di¾emo cenu karata, kako prema svima koji prate Partizan cele sezone, tako i prema onima koji ¾ele da odvedu decu da gledaju ko¹arku", objasnio je Daniloviæ.

Sa ko¹arka¹ke strane, promena domaæinstva obièno nije dobra stvar, jer se ekipa navikne na salu, ko¹eve, teren. Trener Partizana Du¹ko Vujo¹eviæ ima takvo mi¹ljenje, ali je rekao da su ga neke stvari navele da poène da ga menja.

"Nije dobro menjati salu, jer je 'Pionir' na¹a kuæa. Postoji, medjutim, i druga strana. Meni su ljudi spontano prilazili i ka¾u da su, na primer, do¹li iz Banja Luke ili stali u red u ¹est ujutru i ipak ostali bez karata. Kada vidim te navijaèe, poèinjem da polako menjam mi¹ljenje", rekao je Vujo¹eviæ.

b92

Roben

Quote from: jeca87 on 03-02-2007, 00:07:57
Ne znam da li ste primetili kako je Dusko socno ispsovao Pekovica, kad je Sancez ubo trojku. Koliko sam se  iznervirala, toliko sam se i smejala! Koji je on car od coveka! :)
to sto je nekulturan i sto psuje ko kocijas to je tebi "car od coveka" ja stvarno ne znam kako mozes to da podrzavas  :hmm
on jeste veliki trener ali njegovo ponasanje je katastrofa on mora da shvati da predstavlja prvaka ove zemlje i mora mnogo kulturnije da se ponasa
to sto je Pekovic pogresio to se u sportu desava

nasty girl

#119
desdava se d nekom jednom pogresi, ali da neko konstantno gresi...pa i ja bih ga psovala....

i trener nam je CAR.... :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

evo nadjoh sebe i mog druga coverdale na slici.....ufh kako nam je bilo dobro..... :Bog :Bog :Bog