Evroliga 2006/2007

Started by nasty girl, 16-09-2006, 12:33:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Roben

Quote from: nasty girl on 03-02-2007, 16:33:21
desdava se d nekom jednom pogresi, ali da neko konstantno gresi...pa i ja bih ga psovala....
Pekovic je utakmicu odigrao perfektno napravio je tu jednu jedinu gresku
on je ubedljivo najperspektivniji centar kod nas
to sto Vujesevic ne zna da se ponasa vec sam komentarisao tako da necu opet da se ponavljam a to sto ga vi podrzavate u tome to je vas problem

nasty girl

u pravu si ti....nije da nisi....ali ja hocu da kazem da pekovic gresi kada je veoma bitno....

Roben

greske su sastavni deo sporta i desavaju se

nasty girl

bre kako ne kapiras hocu da kazem njemu mnogo cesto....

Roben

kad mi navedes primere onda cu se sloziti mislim da se Kosti desavaju cesce

Phenomenon

#125
Pekovicu, samo treba malo da nikne mozak i bice jedan od najboljih centara u Evropi.
Greske, evo obrati paznju na njegov dvokorak (koji je u veoma cesto trokorak, nikako da prvo spusti loptu pa da krene), u odbrani se prima na skoro svaki fake
Nemojte pogresno da me shvatite, on je veoma dobar igrac uzevsi u obzir njegove godine, ali po mom misljenju to su mu nedostaci.

Izvucene su grupe za top 16. Izvukli smo CSKA, Olimpijakos i Huventud

CSKA + Olimpijakos + Huventud = naj**ali smo!!!

nasty girl

ne da smo naj*ebali nego.... :run :run

jos ce i cigani doci na utakmicu protiv olimijkaosa.... :box :box :box :box :box :box :box

Phenomenon

Quote from: nasty girl on 05-02-2007, 13:29:27
ne da smo naj*ebali nego.... :run :run

jos ce i cigani doci na utakmicu protiv olimijkaosa.... :box :box :box :box :box :box :box

Ma bre koji cigani, nece naci kartu, a i nek dodju, samo da ne bude neka frka, pa da igramo posle bez publike...

nasty girl

pa na to sam i mislila..... :hmm :hmm :hmm :hmm :hmm

Roben

Quote from: Phenomenon on 05-02-2007, 13:40:19
Quote from: nasty girl on 05-02-2007, 13:29:27
ne da smo naj*ebali nego.... :run :run

jos ce i cigani doci na utakmicu protiv olimijkaosa.... :box :box :box :box :box :box :box

Ma bre koji cigani, nece naci kartu, a i nek dodju, samo da ne bude neka frka, pa da igramo posle bez publike...
буди сигуран да ће бити фрке да би играли без публике да вам вратимо мило за драго  :box :box :box

Vampire 666

Quote from: Roben on 05-02-2007, 14:31:22
Quote from: Phenomenon on 05-02-2007, 13:40:19
Quote from: nasty girl on 05-02-2007, 13:29:27
ne da smo naj*ebali nego.... :run :run

jos ce i cigani doci na utakmicu protiv olimijkaosa.... :box :box :box :box :box :box :box

Ma bre koji cigani, nece naci kartu, a i nek dodju, samo da ne bude neka frka, pa da igramo posle bez publike...
буди сигуран да ће бити фрке да би играли без публике да вам вратимо мило за драго  :box :box :box



naravno! kad mozemo mi da igramo bez navijaca zbog vas, moracete i vi!

hulio_salinas

O huliganima ne treba raspravljati. Man' te se prepuavanja ovde na forumu. Ako imate neke nerasciscene racune, nadjite se negde u gradu pa se isibajte onako huliganski.   :>

Licno, zasto vracati grobarima za tako nesto? Oni su ipak grobari. To je dovoljno. Ali... Posto znam da u svetu huliganstva nema glasa razuma, vec samo milo za drago - bice nereda.

nasty girl

hulio.....  :box :box :box :box :box :box :box :box :batina :batina :batina :batina :batina :batina

ja mislim da vas murija nece pustiti...ili cete biti bas extra obezbedjeni.... :hmm

hulio_salinas

Sto me ne pitas: "Hulio, zasto si HULIO navijace?"

:K :K :K

jeca87

Mmmmm....pa dobro, doci ce nam CSKA u Beograd...to je jedino pozitivno u ovom trenutku....