Evroliga 2006/2007

Started by nasty girl, 16-09-2006, 12:33:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Iznervirao sam se kada sam video koliko su se ukenjali igraci Partizana. Usli su u utakmicu kao da igraju protiv NBA ALL STAR tima!   :shock

Sramota je onako igrati uz gromoglasnu publiku, kakva je juce bila publika Partizana.

Sto se Olimpijakosa tice - tacno se zna ko sta radi i zasto radi. Ljudi igraju fenomenalan basket, ali... Nista od toga ne bi bilo da su Partizanove pi*ke igrale onako kako im je Vujosevic rekao. Suvise su se pokocili od straha. Da su igraci bili kao i navijaci, svasta bi bilo.

Ovako, jad i beda (tokom prvog i odlucujuceg poluvremena).

Sto se tice Skuni-Pena   :Bog
Covek je fenomenalan. Tokom cele utakmice sam proklinjao upravu Crvene Zvezde, jer su ga bez razloga kritikovali kada nam je bio najpotrebniji. On je nosio igru Crvene Zvezde i bio neprikosnoveni pley (tadasnje) Jadranske lige sve dok ga oni retardi iz uprave nisu najstrasnije iskritikovali posle jedne lose utakmice. Posle toga nije ni smeo da igra kako zna, jer se plasio onih nasih dileja. Posle toga ode covek u Cibonu, tamo se nadogradi, a u Olimpijakosu igra kao veliki.

JAAAAOJJJ! Zvezdo, Zvezdo sta mi radis?! Dusu mi vadis!   :>

Skuni Pen je sada izuzetan igrac i juce je sam pobedio "velikog" Partizana.   :Bog

Vampire 666

...josh jedna patetichna utakmica patetichnog tima...

nasty girl

Quote from: Phenomenon on 14-02-2007, 23:45:17
Prvo poluvreme gledajuci igru i navijanje - uzas! Vec na samom ulasku u halu su poceli problemu, bilo je opste guranje da nije moglo da se dise, ali bukvalno. Drugo mnogo bolje i igra i navijanje. Sto se tice tuce bio sam blizu i stvarno nemam pojma zbog cega je izbila, nije bila velikih razmera, cak stavise 2-3 lika su pravila problem, a ostali su razvadjali, posle su uletele nindza kornjace i napravile cistku na tribini.

tuca je izbila zato sto je onaj limiz juznog fronta kenjao likaovima na drugoj tribini da ne vode navijanje....i oni su ga tu iskulirali i provokacije su trajale 10ak minuta i desilo sto se desilo...bas sam se iznervirala...bas je bio bedk da tako upropaste utakmicu i sebi i nama...

Quote from: Vampire 666 on 15-02-2007, 08:30:21
...josh jedna patetichna utakmica patetichnog tima...

tebi cu sada ja reci isto ono sto ti je Coverdale posla sinoc u smsu...

sada moje vidjenje....
Utakmica nije lose pocela...u prvom pouuvremenu je navijaje bilo ocjano kao sto je rekao i phenomenon, a vec u drugom je bilo bolje... sto se igre tice...sta da kazem...dobro je proslo kako je moglo biti...i jednostavno mislim da ih nije ni lopta htela....toliko su imali promasaja....

a sto se sudija tice....necu komentarisati...

a ona trojka na kraju druge cetvrtine...ikao nije priznata bila je... :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

hulio_salinas

Drobnjak: Ni¹ta nije gotovo
15/02/2007 | Izvor: Beta

Trener ko¹arka¹a Partizana Du¹ko Vujo¹eviæ istakao je da je njegov tim pru¾io slabu partiju u porazu od Olimpijakosa 84:92, u prvom kolu druge faze Evrolige.

"Lo¹e smo poèeli, a ovako velike utakmice moraju da se igraju sve vreme maksimalno, bez alibija i rastereæeno. Mi nismo tako igrali, igraèi su bili preoptereæeni zbog porza (od FMP-a u nedelju) u finalu (nacionalnog) Kupa i efekat tog poraza ostao je do veèeras", rekao je Vujo¹eviæ.

Trener Partizana ponovio je da je i prolazak u Top 16 velika stvar i da igraèi ne treba da budu toliko optereæeni.

"Ako postoji jedna dobra stvar, to je da nismo izgubili sa velikom razlikom. Olimpijakos je ¾eleo ba¹ tako da nas pobedi, ali nas je publika nosila i sveli smo poraz na razumnu meru (84:92). Ovde je svaki poen va¾an", rekao je Vujo¹eviæ.

Centar "crno-belih" Predrag Drobnjak rekao je da je njegovu ekipu prilièno demoralisao odlièan poèetak Olimpijakosa.

"Imali su neverovatno ¹utersko veèe, dali su nam ¹est trojki u prvoj èetvrtini. Poku¹ali smo u drugom poluvremenu i odigrali smo kako smo mogli i mislim da bismo, da smo tako igrali od poèetka, i veèeras dobili", rekao je Drobnjak novinarima posle meèa.



Iskusni centar istakao je da nije sve gotovo i da njegov tim èak ima ¹anse da se plasira u èetvrtfinale.

"Daleko od toga da je sve gotovo. Idemo dalje i mislim da moramo da damo sve od sebe u sledeæoj utakmici, bez obzira ¹to igramo protiv evropskog prvaka. Nema dileme da æe biti te¹ko, ali moramo se boriti", rekao je Drobnjak.

Plejmejker Partizana Vontigo Kamings rekao je da je njegov tim tek u drugom poluvremenu odigrao kako ume i da æe u nastavku takmièenja morati da "igra svih 40 minuta".

"Kada se borite svih 40 minuta, ¹ta god da uradite oseæate se bolje. Imali smo i veèeras ¹ansu za pobedu, iako smo igrali samo drugo
poluvreme, ali moramo vi¹e da prestanemo da poklanjamo utakmice i da dopu¹tamo lake poene. Mi jesmo lo¹e poèeli, ali se mora odati priznanje Olimpijakosu da je igrao odlièno", rekao je Kamings.

Amerièki internacionalac rekao je da ne zna za¹to tim poèinje lo¹e, ali da je to ne¹to ¹to ekipa mora zajednièki da prevazidje i da od poèetka utakmice igra "kako je spremana da igra".

"Mi gubimo kao tim i pobedjujemo kao tim. Ne znam za¹to lo¹e poèinjemo, ali i taj problem moramo zajednièki da razumemo i prevazidjemo. Od prvog skoka Koste Peroviæa ili Nikole Pekoviæa za loptu, moramo da se borimo i igramo kako znamo. Ceo tim to mora da radi, ne samo jedan igraè, jer mi smo ekipa", objasnio je on.



Bek Partizana Uro¹ Tripkoviæ zavr¹io je utakmicu samo sa jednim pogodjenim penalom, bez ijednog ko¹a iz igre, uz ¹ut 0/8.

"Ne znam za¹to je to tako. Nije razlog tome ni to ¹to me èuvao njihov plejmejker, jer sam veæinu ¹uteva proma¹io kada sam bio sam. Ne smemo da se bavimo previ¹e time, jer moramo da se okrenemo sledeæim meèevima. Veæ za vikend nas èeka Zagreb, pa onda CSKA", rekao je Tripkoviæ.

Trener Olimpijakosa Pinas Ger¹on ocenio je da je njegov tim odigrao jednu od najboljih utakmica ove sezone.

"Odigrali smo jednu od najboljih utakmica ove sezone. Bilo je te¹ko igrati pred ovakvom publikom. Partizan ima dobrog trenera i odliènu ekipu i mislim da mo¾e ne¹to da uradi u Top 16", rekao je Ger¹on.

"Crno-beli" veæ naredne srede imaju novu priliku za dokazivanje, po¹to æe gostovati evropskom prvaku, ekipi moskovskog CSKA.

Phenomenon

@ hulio: Nemas razloga da se cimas zbog skunija. Ruku na srce, dok je igrao u zvezdi i nije bio neki igrac, totalni prosek, ni u ciboni nije bio extra, ali je vidno napredovao. Sad u olimp. je vec dobar igrac, mada sinoc ga je iskreno prokenjalo, nije mogao da promasi, sta god i kako god da je bacio - uslo je. Ne samo on, svi. Npr. onaj debeli centar, ne znam kako se zove, igra za Grcku reprezentaciju, nije mogao da promasi bacanje.

@ Vampire: Ako smo mi pateticni, sta ste onda vi kad ne mozete 10 godina da uzmete titulu.

Roben

Quote from: Phenomenon on 15-02-2007, 14:28:49
Npr. onaj debeli centar, ne znam kako se zove, igra za Grcku reprezentaciju, nije mogao da promasi bacanje.
Скоцијанидис има сасвим солидан шут тако да то што је погађао бацања није неко чудо
центри Партизана су показали да не знају да га чувају псебно Коста, покушавали су на снагу а требали су само да му блокирају шут јер су знатно виши
у одбрани је затворио све прилазе и у таквом односу снага бекови нису успевали да дођу до шута
Пен их је развалио зато што је Партизан у првом полувремену катастрофално игарао одбрану кад су га притисли у другом није постојао на терену

Pedja

Zasto nisu prikazali onu trojku? :hm

hulio_salinas

Phenomenon, pa nije tacno da Baby Shaq (onaj debeli crnja) nije promasio bacanje. Koliko ih je samo promasio u prvom poluvremenu? Seti se samo.

Sto se Pena tice, ne slazem se sa tobom, ali sta sad. Ljudi smo, nismo Cacani!   :K :K :K

Phenomenon

#158
@ Roben: Upravo tako. Ne znam info, koliko je Pen dao u prvom a koliko u 2. pol. Kamings je rekao da je problem Partizana sto nikada ne krenu da igraju od prvog minuta i da to treba ispraviti, ali mislim da je Pen 20 od svojih 27 dao u prvom, ispravite me ako gresim.  A vecinu svojih poena dao je iz otvorenih suteva, istih onih koji mi nismo mogli nikako da ubodemo, lopta je X puta izlazila iz kosa

@ hulio: Ma i to sto kazes... nismo Cacani valjda!


hulio_salinas

 :K :K :K

Potvrda - prvo poluvreme: Pen 20

nasty girl

taj debeli lik kada je gadjao slobodna bacanja uvek je jedno davao a drugo masio to sam zapazila...

hulio_salinas

Da, o tome ja pricam. On je kao pola Shaq O'Neil-a  (pola pogodi, pola promasi, dok Shaq sve promasi)   :K

Pedja

Quote from: hulio_salinas on 15-02-2007, 19:24:17

Sto se Pena tice, ne slazem se sa tobom, ali sta sad. Ljudi smo, nismo Cacani!   :K :K :K

Sta si hteo ovim da kazes?   :hm

mikele

Ма много га компикујете,једноставно Олимпијакос је био бољи и искуснији и то је то.
Скунија јесте прокењало,али не баш нешто претерано јер је он познат да даје тројке са 7-8 метара и то са средине терена.Зато треба зауставити тај шут.Не смемо заборавити и екстра блокове које је Скуни имао од стране Скорцијанидиса и често је остајао и по пар секунди сам на шуту,што је јако добро користио.Треба заобићи ону грдосију и изаћи из блока,а то није лако не? :K :K :K :K
А Скорцијанидис је једноставно много снажнији од Косте и то је користио.А Коста и нема баш пуно мозга,тако да му је то био још један минус.
Једино је Пековић могао да одигра боље и паметније на њему,али личне су га рано елиминисале.Штета

Phenomenon

Pekovic uvek moze pametnije!