Evroliga 2006/2007

Started by nasty girl, 16-09-2006, 12:33:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

nasty girl

jao jedva ckam sutra.... :loptica :loptica :loptica :loptica

mikele

Quote from: nasty girl on 28-02-2007, 23:41:01
jao jedva ckam sutra.... :loptica :loptica :loptica :loptica
Само да се не разочараш :hmm :hmm :hmm
Ваљда нећеш,као што каже наслов ''трећа срећа''

nasty girl

Quote from: mikele on 28-02-2007, 23:44:41
Quote from: nasty girl on 28-02-2007, 23:41:01
jao jedva ckam sutra.... :loptica :loptica :loptica :loptica
Само да се не разочараш :hmm :hmm :hmm
Ваљда нећеш,као што каже наслов ''трећа срећа''

velike su sanse da cu se razocarati, ali sta sada.... :ball2: :ball2: :ball2: :ball2:

Roben

одуваће их Партизан

Phenomenon

Quote from: Roben on 01-03-2007, 13:05:05
одуваће их Партизан

Iz tvojih usta u Bozije usi

nasty girl

Quote from: Phenomenon on 01-03-2007, 15:27:16
Quote from: Roben on 01-03-2007, 13:05:05
одуваће их Партизан

Iz tvojih usta u Bozije usi

nemoj da njega slusa BOg onda smo propali... :wall: :wall: :wall: :wall:

nasty girl

#186
Partizan slavio nad Huventudom u Pioniru     datum: 01.03.2007
U 3. kolu top 16 faze Evrolige ko¹arka¹i Partizana savladali su ekipu Huventuda 85:70
Crno-beli su ceo meè odigrali na visokom nivou i stalno su bili u voðstvu. ©panci su svoj maksimum dostigli sredinom treæe èetvrtine kada su se primakli na minus 2. Onda sledi sjajna serija Partizana od 9 vezanih poena i pobeda je bila na vidiku.
"Moram da istaknem da sam jako zadovoljan pobedom. Mi smo sa Huventudom odigrali veæ dva meèa i oba izgubili. U prvom meèu u Badaloni ubedljivo su nas savladali sa 31 poenom razlike. Posle toga su do¹li u Beograd sa 5 uzastopnih pobeda potpuno relaksirani u¹li u taj meè, a za nas je ta utakmica bila va¾na. Veèeras je bilo drugaèije. Huventudu je pobeda bila jako va¾na i igrali su pod pritiskom dok smo mi u¹li opu¹teniji u meè. Zahvaljujem se publici. Bilo bi dobro kad bi mogli da se suzdr¾e od bacanja predmeta u teren je nas to mnogo finansijski ko¹ta. Prvu i drugu èetvrtinu smo odigrali jako dobro. Imali smo odgovor na njihov presing po celom terenu. Dobiti ©panski tim 15 poena razlike nije mala stvar, pogotovu kad se uzme u obzir da posle NBA, njihova liga je najjaèa. Posle ove pobede ostajemo u nekoj teorijskoj ¹ansi za prolaz dalje.", rekao je trener Partizana Du¹ko Vujo¹eviæ.
Trener gostiju Aito je istakao:
"Nismo igrali dobro. U poslednje vreme igramo promenljivo. Neke utakmice smo dobili, a neke izgubili. Veèeras su nam najvi¹e problema zadavali Peroviæ i Drobnjak. Sa ovako raspolo¾enim centrima nismo mogli da se nosimo".
Partizan – Huventud 85:70 (23:17, 19:18, 19:18, 24:17)
Partizan: Tepiæ 8, Bogdanoviæ 8, Kecman 6, Bakiæ , Borovnjak , Tripkoviæ 13, Velièkoviæ 2, Peroviæ 13, Pekoviæ 4, Drobnjak 16, Bo¾iæ , Kamings 15.
Huventud: Huertas 6, Fernandez 16, Bennett 16, Vazquez , Archibald 5, Duenas , Sullivan , Lavina 7, Flis 2, Rubio 4, Gaines 12, Betts 2.

http://www.kkpartizan.co.yu/

msilm sta da kazem... :Bog :Bog :Bog

hulio_salinas

Svaka cast...   :Bog

Nisam gledao ceo mec. Ono sto sam gledao, odusevilo me je. Pogotovo kad sam video da je tempo utakmice isti kao sto je tempo navijanja. Cini mi se da je navijanje bilo gromoglasno!   :Bog

Najbolje je bilo sto je Partizan imao resenja za presing. Postizao je "lake" poene i odrzavao prednost. Odlicna, hrabra, pozrtvovana i isplativa igra! Nemam ni jednu rec zamerke.Svaka cast.

:wave:   :Bog

Roben

Quote from: nasty girl on 01-03-2007, 15:49:28
Quote from: Phenomenon on 01-03-2007, 15:27:16
Quote from: Roben on 01-03-2007, 13:05:05
одуваће их Партизан

Iz tvojih usta u Bozije usi

nemoj da njega slusa BOg onda smo propali... :wall: :wall: :wall: :wall:
nasty ја сам прогнозирао и погодио
нисам ја ко ви гробари па да навијам против домаће екипе мени је то  :bljak:

pop

Nasty, drago mi je da ti je bilo strava, ovaj put nisam stigao na tekmu, ali na CSKA idem s vama 100000%!
Podatak da je Partizan dobio sve 4 cetvrtine i da je bukvalno sve vreme vodio, dovoljno govori. Iako nam je shut za 3 bio katastrofa, to smo nadoknadili time sto smo konacno dobro odigrali protiv presinga. Kad god Tepic uzme loptu bilo je  42  , ali solidno se snasao (naspram onoga kako je inace).

mikele

Нисам могао да одгледам целу текму у директном преносу,али сам одгледао цео снимак и баш сам пријатно изненађен.Ово је можда била и најбоља игра Партизана ове сезоне,мада и она текма против Макабија је  :Bog :Bog :Bog.
А следеће недеље са Олимпијакосом се игра за пролаз у следећу рунду,мада ће бити јако тешко доћи до победе јер ипак је то Олимпијакос,а не Панатенаикос :K :K :K
Иако сам звездаш,стварно би ми било драго да понове партију од пре пар дана и следеће недеље и да изненада Пирејце :wave: :wave:

nasty girl

#191
i meni bi bilo drago da ponove partiju.... :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

btw...

mada mislim da postoje velike sanse da pobede olimpijakos, ako budu igrali onako kao neko vece u Pioniru... :hmm :hmm :hmm

Roben

ма какви
мислим да немају шансе против Олимпијакоса
ја би био задовољан и са још једном победом против ЦСКА у бг-у

Phenomenon

Namerno sam sacekao malko da saberem utiske. Tekma je bila fenomenalna. Na pocetku, igraci Huventuda izlaze na zagrevanje i Rudi krece da suta trojke. Ja sam se tada skenjao. Lik je sa desne strane sutirao (licno sam brojao) 12 od 13. A posle je presao na levu gde je iz kros-overa + skok unazad, dao  10 od 12. Ja ono ne video.
Igra fantasticna, kao i navijanje. Najveci utisak na mene je ostavio Jovetic, na tribinama krece ko ne skace taj je cigan (inace, ne volim ni malo kad se tako nesto peva van derbija, ali je pevano zbog derbija), Jovetic sedi sa ostalim fudbalerima na mestima odmah pored terena, ustaje i skace. Kasnije su svi ustali i poceli da skacu.

Tek sam kasnije saznao da je Kamingsu na taj dan bio rodjendan. U stvari on je rodjen 29.02. I kako je kasnije izjavio, nikad u svojoj karijeri nije izgubio tekmu na svoj rodjendan, cak i dok je igrao u NBA.

Olimpijakos je pretrpeo tezak poraz od Rusa i nadam se da ih je to malo uzdrmalo. Uz ovakvu igru, mislim da mozemo napraviti nesto u Pireju.

Pedja

Hmmm,u Pireju... vam se ne pise dobro s obzirom da je to Olimpijakos ciji su navijaci u bratsvu sa Zvezdinim  :lol: